NHL 05.04-11.04

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas kukoc »

Uskumatu.Lives ei näinud kahjuks,liitusin veits hiljem aga sellest youtube videost vaadates oli küll päris hea. :Thumb

Nr6

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas Nr6 »

Süsteemi 3-2-1 poolt, kahe käega!
Võitluses 3 p-i eest läheksid viimase per-i lõpud märksa tulisemaks.
Liiga on nii pgnma konservatiivne, et muudatusi hakatakse ellu viima tvlslt siis, kui vesi juba ahjus.
Nii et arvata võib, et kui taolise uuenduseni kord jõutakse, siis alles mitme hea aasta pärast :roll:

Mc sai lõpuks oma õnnetu punktikese kätte.
Seetõttu: õnnitlused kõigile Mtl-i fännidele ja tugevat närvi PO-ks!

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 674
Liitunud: 01 Mär 2010, 12:01
Lemmik: Pittsburgh Penguins

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas pinku »

Minu arvates on Montreal kõige suurem uuenduste ohver... Vaadates kaine pilguga NHL-i viimasele kolmele kümnendile: kõik need liiga laienemised jne. Montreal on mulle senini tundunud vana ja hea, kindla konservatiivse hoki kantsina... Kui tahan end uuenduste virr-varris maha rahustada, siis vaatan raamatut "Canadiensi" ajaloost (ehkki olen vankumatu Pittsi fänn). Vot olid ajad! Aga Montrealile õnnitlused play offi saamisel! Ja klaarige "Kuraditega" arved esimeses ringis, et Pitts nendega kokku ei läheks!
Pilt

norm
rookie
rookie
Postitusi: 122
Liitunud: 13 Mär 2010, 11:53

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas norm »

Punktikese sai Mc kätte küll,aga minu arust minnakse nii või naa Washingtoniga kokku.Raske sellise mänguga edu loota.Ja üldse,peale Cammalleri tulekut on minu arust neljast mängust raskustega kaks punkti saadud.Enne seda aga saadi mõningate farmimeestega kuus võitu järjest.GM võiks selle mehe saata farmi ,kuni jälle väravaid lööma hakkab.Seda aga ilmselt ei juhtu.

Suletud