Kes peaks sel hooajal võitma Vezina ?

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud

Kellele anda Vezina hooajal 2009 - 2010?

Hääletus lõppes 20 Juun 2010, 10:07

Martin Brodeur
1
7%
Ryan Miller
8
53%
Ilya Bryzgalov
6
40%
 
Hääli kokku: 15

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Kes peaks sel hooajal võitma Vezina ?

Postitus Postitas sponsa »

Pilt
Üheks kandidaadiks on kindlasti väravavahtide elav legend Martin Brodeur. Kümnendi parima ja selle hooaja ühe parimaga.

Räägime selle hooaja ühe peamistest lugudest

kolm osalist on Martin Brodeur, Ryan Miller ja Ilya Bryzgalov. Neid nimetati Vezina Trophy kandidaatideks, mis antakse NHL parimale väravavahile.

Nende arvud on peaaegu võrdsed

Brodeur :Nj hooaeg oli 45-25-6 ja keskmiselt 2.24 väravat mängus, tõrje 91.6 ja 9 nullimängu.

Miller :Bf 41-18-8 ja keskmiselt 2.22 GAA, 92.9% ja 5 SO Buffalo eest, Kui endine Partide väravalukk Bryzgalov :Px toetas Phoenixit 42-20-6 hooajaga , 2.29 GAA, 92.0% ja kaheksa nullimänguga..

Teie otsustage.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kes peaks sel hooajal võitma Vezina ?

Postitus Postitas flaier »

Minu valik oleks:

Miller
Bryzgalov
Brodeur

Miller ja Bryzgalov on minu silmis võrdselt head olnud, eelistuse saab siiski Miller. Puht subjektiivselt OM-i väga head esitust arvestades. Loomulikut ei loe OM Vezina arvestuses midegi, aga kuna siin avaldame isiklikku arvamust, siis Miller selle auhinna ka saagu. Tõenäoliselt jääb Coyotes minu hokivaateväljast pisut välja, seega ei ole ma ka päris hästi kursis Bryzgalovi tegemistega ja see võiski otsustavaks saada. Brodeur - no ma ikka ei saa mööda sellest Devilsi kaitsele orienteeritud mängustiilist, mis hoiab pealelöökide arvu madala ja häid võimalusi lubab vähe. See ei vähenda muidugi Brodeuri headuse ja saavutuse väärtust, legend on ta igal juhul. Siiski on minu valik selline ja seda ma muuta ei kavatse.
Pilt

T2T3

Re: Kes peaks sel hooajal võitma Vezina ?

Postitus Postitas T2T3 »

Minu eelistus oleks ka Miller.
(Tegelikult ma oleksin oodanud mõnda sommi sinna nimekirja - Rask, Rinne, Niemi)

Nr6

Re: Kes peaks sel hooajal võitma Vezina ?

Postitus Postitas Nr6 »

T2T3 kirjutas:Minu eelistus oleks ka Miller.
(Tegelikult ma oleksin oodanud mõnda sommi sinna nimekirja - Rask, Rinne, Niemi)
Oodanuks samuti oma suurt lemmikut T.Raski.
Neist 3-st aga valiks R.Milleri

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Kes peaks sel hooajal võitma Vezina ?

Postitus Postitas sponsa »

Meie hääletus läks ka vist täkkesse. Miller võitiski Vezina.
Pilt
Pilt
Pilt

Suletud