NHL nädal | 1/03 - 07/03

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas sponsa »

Ma arvan, et iga päev pole mõtet hakata uut teemat tegema. Ummistab foorumi väga ära. Aga nädala lõikes võiks siia küll sündmusi jms lisada. Sel nädalal jätkub taas NHL ja jaht playoffkohtadele.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas flaier »

Kolmapäeval siis jõulud, ehk Trade Deadline. Rosterid lüüakse lukku 22:00 meie aja järgi, seega peaks tulema päris huvitav aeg kuni kesknädalani välja.
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1195
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas manalamees »

iga päev eraldi teemat pole môtet muidugi teha.eks kes saab,vaatab otse,saab ju oma môtted kirja panna siin kûll.ma ise näen otse ainult varajasi mänge nädala sees,aga lindistada ma saan vabalt,espn ja espn america näitavad kahepeale vähemalt 2 mängu öö jooksul.eks ma katsu siin siis mögiseda,kui midagi asjalikku silma hakkab.ja muidugi on veel meil ju olemas jutukas,kui satub olema môni mäng,mida mitu meest otse vaatab,seal ju väga mugav suhelda.nagu öeldud,ûritan varaste mängude puhul vähemalt siin foorumis olla,nii et kôik,kes soovivad mind näiteks laivis perse saata,on teretulnud,see siinne jutukas töötab laivis ilusti,läbiproovitud,soovitan kôigile :-)
vôib ju muidugi ka seda ennustamiseliini edasi ajada,tundub,et sellele reageerivad päris paljud,ka need kes muudel teemadel sôna vôtta ei viitsi.ja ega muud esialgu,kui
CHEERS!!
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas sponsa »

Noh, arvan, et võtan kunagi hiljem playoffide üldise ennustuse enda peale. Iga päev ennustada läheb väga töömahukaks, aga kes tahab häid vihjeid anda panustamiseks -- lasku tulla. ;)
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 620
Liitunud: 15 Veebr 2010, 08:10
Lemmik: Phoenix Coyotes
Asukoht: Tallinn

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas koiott »

Ma kardan ka, et igapäevane ennustamine on sutsu liiga keeruline. Playoffides peaks aga kindlasti miski ennustusskeemi tegema.
Ega ma ise ka suurem asi sõnavõtja ole aga eks siis igaüks võiks proovida vähemalt oma lemmikute tegemistel silma peal hoida ja ehk mõndagi ka kirja panna.

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas sponsa »

Nõus koiotiga. Ega kõigega ei jõuagi nii sügavuti kursis olla ja kas on vajagi? Samas on ikka huvitav lugeda ka teiste meeskondade kohta, kui midagi huvitavat juhtub.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas kukoc »

Üritan siis :DT mängudest miskit kirjutada.Täna öösel kell 4:00 :DT @ :Co .
Jutuka kohta jahh pole midagi halba rääkida,päris asjalik :Thumb .
Go :DT go!!!

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Rootslased aitasid Red Wingsi võidule Colorado üle

Postitus Postitas sponsa »

Rootslased aitasid Red Wingsi võidule Colorado üle
Pilt
Holmstromi, Franzeni ja Lidstromi väravad aitasid Detroidil alistada Colorado 3:2. Detroit on saanud tervemaks ja valmis sekkuma playoffjahti. Kanada olümpiakullani viinud Mike Babcock ütles "Peame otsustama, kuhu me tahame jõuda. Meil on hea meeskond ja me peame hakkama ka vastavalt käituma." Lisaks väravale sai Holmstrom kirja ka kaks värava söötu. Jimmy Howard tegi Detroidi väravas 22 tõrjet.

Kes homse päeva kokkuvõtte teeb? Käed üles :Mk
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas kukoc »

Omaltpool siis niipalju et hea oli üle pikaaja taas jääl näha Andreas Lilja´t.Mingine aasta tagasi siis sai paugu Shea Weber´ilt.Peale rootslaste tegi ka hea mängu Datsjuk,kelle 2 head söötu tõid väravad.Eriti hea oli sööt kolmandale väravale kus ta nii Andersoni kui ka kaitsjad kotti pistis :D .Muidu täitsa hea mäng oli ainult et üks situatsioon tegi tuska.Ei loetud ära väravat mille Franzen sisse lõi kuna Holmström vv alas sehkendas.Huvitav oli selle juures see,et kohtunik ei vaadanud isegi mitte video kordust,kuigi minu arust oli täitsa vaieldav olukord.Aga nohh pohh,võit tuli vähemalt ära :Thumb .
Punktitabel vana,Detroidil nüüd koos 70 silma mitte 68 ;) ja Calgaryśt möödas.

Loodan et Manalamees enne mängu vaatab kui siia lugema tuleb :) .

Go :DT !!!

Fynix

Re: NHL nädal | 1/03 - 07/03

Postitus Postitas Fynix »

Neid mänge näeb kuskilt ?

Suletud