Tänane kuupäev 22 Aug 2018 04:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Leht 35 koguhulgast 36 [ 352 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Toronto Maple Leafs
PostitusPostitatud: 19 Okt 2017 17:52 
Kasutaja avatar
Legend

Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins
Vähe on neid mehi, kes NHLis mänginud 1500 mängu. Kokku 18 mängijat. Ja Leafsi Patrick Marleau on nüüd üks neist.

38-aastane vanameister omab 3-aastast lepingut, mis peaks ta viima hooajani 2020-2021. Sellest jääb ôige pisut väheks, et Marleau saaks tippmarki (1767 mängu) rünnata, aga kui ta teeb Jagrit ja mängib ka üle neljakümnesena, siis lôpetab ta kindlasti ajaloolise isikuna.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17 Jaan 2018 02:35 
Kasutaja avatar
Legend

It's a privilege, not a right.

Selline on Maple Leafsi uus moto. Eelmine - Play right, play fast - on nüüd ajalugu. Uue moto inspiratsiooniks on legendaarne Johnny Bower.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2018 03:35 
Kasutaja avatar
Legend

Sellest ma kunagi juba skribasin, et coach Babcock jagas hooaja 5-mängulisteks juppideks ja seadis eesmärgiks igas jupis saada vähemalt 6 punkti. See 96 punktiga hooaeg on Maple Leafsil tänavu täitsa saavutatav.

Veelgi enam - kui nad samamoodi jätkavad nagu viimasel ajal, siis vôivad nad isegi teha kaks tippmarki oma 101-aastases ajaloos. Senine tippmark on praegu 2003-04 hooaja meeskonna käes: 45 vôitu, 103 punkti. Vaat need kaks numbrit vôivad nüüd tolmukatte alla jääda.

Torontol on vaja vôita 10 mängu järelejäänud 21-st ja uus tähis oleks 46 vôitu.

Toronto peab tegema tulemuse 12-6-3 ja uus tähis oleks 104 punkti.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Veebr 2018 03:17 
Kasutaja avatar
Legend

Toronto reeglina Montreali ei salli. Välja arvatud juhul kui sealt miskit vôtta on. Seekord tehti nendega diil ja toodi Thomas Plekanec ja Kyle Braun. Vastu anti Kerby Rychel (see noormees vist ei suuda üheski tiimis püsida, alati on temaga jama), Rinat Valiev ja tänavuse drafti teine ring.

Canadiens kannab ka edaspidi hoolt Plekaneci honoraride eest 50% ulatuses (6-st miljonist). See on viimasel ajal väga moodne.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 29 Mär 2018 23:17 
Kasutaja avatar
Legend

Maple Leafs saavutas eile hooaja vôidu numbriga 46. See on frantshiisi rekord. Täitsa omapärane, et sajandivanune klubi saab sellise asja üle rôômu tunda :D

Lisaks tegid nad ka tippmargi kodumängude vôitude arvestuses. See number on nüüd 27.

James van Riemsdyk viskas oma karjääri värava n° 200.

Frederik Andersen püstitas iskliku tippmargi 36 vôitu ühel hooajal.

See oli päev täis lusti ja lillpidu Torontos.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 16 Apr 2018 19:22 
Kasutaja avatar
Legend

Nazem Kadri niisiis 3 mängu pealtvaataja rollis. Selline on rist, mida ta peab kandma Tommy Wingelsi hittimise eest.

Leo Komarov on ka hetkeks mängust väljas, vähemalt tänase mängu. Play offis ilma vajalike meesteta Bruinsi vastu vôidelda on päris karm. Seda enam, et Leafs ei saa ka täiskoosseisus praegu bostonlastele vastu.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01 Mai 2018 21:52 
Kasutaja avatar
Legend

Maple Leafs ei pikenda GM Lou Lamoriello lepingut ja vanahäarast saab lihtne nôustaja. Eks vanust kah juba turjal, 75 aastat ikkagi.

See oli tegelikult algusest peale nii planeeritud. President Shanahani sônul oli diil 3 aastat GM ja 4 aastat nôustaja. Shanahan ei poetanud sônagi sellest, kes juhtumisi tal vôimaliku tegevjuhina silmapiiril, aga juba räägitakse, et see mees vôib tôusta klubist endast. Kyle Dubas ja Mark Hunter näiteks.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14 Mai 2018 22:12 
Kasutaja avatar
Legend

32-aastane Kyle Dubas on noorusele vaatamata liigas nôutud tegelane. Teda on endale tahtnud mitmed klubid, viimati üritas hiljuti Colorado Avalanche, aga Maple Leafs saatis Kaljumäestiku sellid kuu peale.

Dubase aktsiad tôusid nüüd veelgi kôrgemale, sest temast sai Leafsi uus tegevjuht. President Shanahan arvab, et see on parim valik ja ju ta ongi.

Noorimaks tegevjuhiks Leafsi ajaloos Dubas siiski ei pretendeeri, sest aastal 1988 GM koha saanud Gord Stellick oli toona 30-aastane.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Mai 2018 01:06 
Kasutaja avatar
Legend

Kyle Dubase tegevjuhiks määramine on tekitanud teatava aadrilaskmise Torontos. Lamoriello läks ja päev hiljem ka abi-GM Mark Hunter. Môlemi lahkumist arvati ka ette.

Hunterile ilmselt oli vastukarva, et temast kaks kümnendit noorem etteotsa sai. Sest tegelikult pidi see koht hoopis temale saama. Ega tal seetôttu muud üle ei jäänudki kui sirge seljaga minna.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15 Juun 2018 01:03 
Kasutaja avatar
Legend

GM Kyle Dubas on rahul, et Maple Leafsi sai ECHL farmimeeskonna jälle St. Johns nimelisse paika. Seal oli neil aastatel 1991 - 2005 samuti Maple Leafsi nimeline meeskond, mis lôpuks Torontosse koliti ja Marliesiks ristiti. Nüüd siis Newfoundlandis Growlersi meeskond, kes vahetab välja Orlando Solar Bearsi. Florida oli jah veidi liiga kaugel.

Eemal
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 35 koguhulgast 36 [ 352 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: