Tänane kuupäev 20 Juul 2018 09:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Leht 1 koguhulgast 97 [ 963 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Pittsburgh Penguins
PostitusPostitatud: 07 Mai 2011 16:34 
Kasutaja avatar
Hall of Fame

Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins
Alustuseks omavolitsen pisut ja tõstan siia Pensi teksti :Tb -ga seeria ülevaatest:

"Vabad agendid: Dupuis, Kovalev, Talbot, Rupp, Kennedy, Asham, Godard, Adams, Comrie, Conner, Jeffrey

Dupuis - hea raha eest hea mängija, tippudega koos suudab oma numbrid ära teha ja rohkemgi
Kovalev - headaega
Talbot - kindlasti, pole enam see mis mõned a tagasi, kuid hea eegi eest saaks riietusruumi ikkagi väga vajaliku mehe, fännide nr.1
Rupp - kah mõistlik
Kennedy - 100%
Asham - nii ja naa, aga mulle ta meeldib, võtaks ta uuele ringile
Godard - ei tea, pigem mitte - meil neid rusikamehi niisama ka
Comrie - headaega
Conner - teda jagaks WBS ja Penguinsi vahepeal
Jeffrey - võtaks kindlasti, sel mehel on palju pakkuda"

Minu arust on see päris hea sissejuhatus, nii haavade lakkumiseks , kui ka suviseks teemaarenduseks. Ise veel hetkel ajanappuse tõttu ei vasta, aga mõtlemisainet siin on. Keda see huvitab, et meie arvamusest ei sõltu midagi? - aga oma närvide rahustamiseks ja 5-kuulise pausi üleelamiseks sobib küll :)

Teema pealkiri: Re: Pittsburgh "Penguins"
PostitusPostitatud: 07 Mai 2011 19:45 
Kasutaja avatar
Legend

Alustuseks valaksin kohe suurema heameelega sappi. Nii hea on siin verbaalselt mônele Penguinsile vastu päid ja jalgu anda, et kogu see kogunenud frustratsioon välja pursata.

Sellest nimekirjast jätaksin ma meeskonda vaid Rupp'i, Kennedy, Conner'i ja Jeffrey. Ülejäänud seoks punti ja saadaks allavoolu, neile kohe mitu paaki vett peale tômmates.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Mai 2011 20:07 
Kasutaja avatar
Hall of Fame

Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators
Tulen siis väheke kolan võõral põllul.
Aga minu mõte on, :Pi peaks hakkama tõsiselt mõtlema Malkini liigutamisele. Crosby on puutumatu, see on selge.
Põhjendan.
Vaadates capgeeks.com nimelist lehekülge avastasin, et järgmise aasta :Pi palgafondi jääk on u.3.7 miljonit :Dlr. Ennustatakse ka u.2,5 mil. :Dlr lisandumist meeskondade palgafondile. Aga ärme seda veel arvesta.
Niisiis 17 meest lepinguga ja 3.7 mil. :Dlr vaba raha.
Nüüd siis Pensi ettepanek:
Dupuis UFA 1,4 milli. Äkki on nõus sama palgaga jätkama, aga arvan et tahab väheke juurde.
Talbot UFA 1 mill. Samad sõnad.
Kennedy RFA. 100% tahab palgatõusu. Arvan, et alla 2 milli. ei võta jutulegi.
Ja ongi meil palgafond nullis 20 mehega. 2-3 oleks veel vaja võtta palgale.
Aga kui lasta Malkinil minna oleks hoobilt 8.7 miljonit :Dlr vaba raha. Ei oska seda Malkini siseelu kommenteerida, aga arvan et mees äkki tahaks ka juskil esimest viiulit mängida. Pealegi Stanley Cup sõrmus juba olemas. Selge see, et :Pi pikas perspektiivis panustab Crosbyle ja peale hooaega 13-14 on Malkin vaba mees. Vanust 28. Ennustan et siis sellise palga eest on raske magusat kohta leida. Kui minna siis nüüd. Seega on võimalik et mees loobub ka oma NMC lepingust.
Ja :Pi poolt oleks ju igati õige aeg seda liigutust üritada. Äkki :Ed , :Co, :Fl või :Ny oleksid ka nõus selle aasta drafti esimesest valikust loobuma Malkini eest. Palgafondi neil kümnetes miljonites vaba.
Aga kui Malkin nii vajalik on siis Staal oleks mu järgmine pakkumine. Tsentreid meeskonnad vajavad, nii et läheks nagu soe sai.

Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Mai 2011 22:47 
Kasutaja avatar
Hall of Fame

Sensi võõral põllul kolamine tõi kohe uue vaatenurga sisse :Up : Olen ka ise Malkini või Staali loovutamise peale mõelnud… Hooaja teine pool, kui liidrid olid väljas, näitas, et Staalist ei olnud pingviinide juhti, ta mängis oma koha välja, aga liidrit (vaimses mõttes) temast ei saanud. Seega võiks ta olla parem valik müügiks.
Aeg on näidanud, et vaja on vähemalt kahte väga hea tsentriga kolmikut – seetõttu on vaja nii Crosbyt kui ka Malkinit. Letestu on tubli võitleja, aga mitte esikolmiku tsenter (nagu tänavuses po-s). Muidugi – raha loeb!

Kovaljov, Comrie ja Godard – minema! Esimesed kaks ongi suure tõenäosusega läinud, Godardi moodi rusikatega vehkijaid meil teisigi (teiste eeliseks see, et nad oskavad ka muud jääl korda saata)

Talbot – jätaksin kasvõi Hurooni ärritamiseks ja Pläki rõõmuks. Praeguse palga teenis Talbot peale finaale… nüüd kui tahab rohkem, siis tuleb tal õnne mujalt otsida. Pittsis on tal olnud „psühholoogi“ roll ja selles mõttes väga vajalik. Ei löö üheski situatsioonis risti ette, on siis vaja littrite ette viskuda või mõnda üleannetut vastast õpetada, olla kloun või siis kogu tiimi uuesti käima vedav jõud.

Dupuis – toodi Pittsi eesmärgiga, et hakkab Crosby kõrval väravaid viskama… mingit hüppelist arengut ei toimunud, pigem vastupidi… Crosbyst sai endast väravakütt. Vähemuses on supermees. Minu valik oleks: kas Dupuis või Talbot. Ja sama raha eest.

Conner ja Jeffrey – võiksid jääda mõlemad. Mõlema mehe puhul Pensi arvamusega nõus.

Rupp ja Asham – mõlemad head, jätaksin mõlemad, aga siin hakkab raha oma rolli mängima. Kui valida üks neist – siis 100% Rupp.

Jätsin meelega viimaseks Kennedy – peaks jääma 100%!!! Aga kahjuks ei saa Pitts teda omale lubada :( . Arvan, et saab mujalt parema lepingu (nagu mõne aasta eest Malone). Kui mujale läheb, siis on talle raske midagi ette heita. Kurb.

Kui üks kõrgepalgalistest peaks lahkuma, siis on jutt kohe teine.

PostitusPostitatud: 07 Mai 2011 23:22 
Kasutaja avatar
Legend

Seda sa muidugi ütlesid ôieti, et kui Talbot jääb, siis Huroon lendab mitu korda üle vôlli. Pittsburghi naisfännidel vôivad ju pôlvikud tema pärast niisked olla, aga muid pôhjusid ma tema jätmiseks ei leia. No tômmake mind vôi rattale, kui julgesin nüüd midagi ketserlikku öelda. Talbot allavett. Period.

Malkini lahkumisega olen kahe käega nôus. Tema hiilgeajad on minu arvates möödas ja lisaks sellele on ta hooajast rohkem laatsaretis kui jääl. Samuti on tema palk veidi üle môistuse (no ei ole ta seda väärt) ja see raha kuluks Pittsburghile marjaks ära, et endale paar-kolm asjalikku ründajat saada (vôi Kennedy'le rohkem maksta). Staali ma jätaks, temast ei saanud küll liidrit, ju siis tal seda omadust ei ole, aga minu arust on ta asjalik sell ja tööd ta teeb ja märksa rohkem kui Malkin.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Mai 2011 15:23 
Kasutaja avatar
Hall of Fame

jah seda Malkini lahkumist olen juba ammugi soovinud , vend peaks ennast kuskil mujal uuesti tõestama hakkama , Pittsburghi jaoks on ta end ammendanud . Ega nii väga kahju kellegi lahkumise üle ei olekski - Kennedy ja Rupp peaksid jääma , eriti viimane , üks ülioluline musta töö tegija .
Eks :Pi GM ja muu managment on ikkagi ootel - Mis saab Crosbyst ? Ja eks sellest sõltub ka pingviinide tulevik

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 12 Mai 2011 10:42 
Kasutaja avatar
Legend

Me oleme siin jahunud tükk aega sellest, keda vôiks minema puksida, aga viimane kôlakas on päris imeline : Pensburgh soovib pakkuda ühele oma kunagistest vetranidest aastakese tööd, et siis, kui mees oma pensionile mineku välja kuulutab, saab tema särgi numbriga 68 Consol Energy Centeri lakke tirida.

Mis te arvate, kes vôiks see olla? Jaromir Jagr loomulikult.

Kuulu järgi on Mösjöö Ray Shero praegu Slovakkias MM-il ning olevat kohtunud Jagriga peale Tshehhi vs USA mängu (milles "Mario Jr" tegi hat tricki).

Sôjakirves on seega maha maetud ja Jagr soovib suhteid Pensburghi fännidega taastada. Mäletatavasti ei suutnud fännid Jagri lahkumist omal soovil sisse kasseerida ja vaene tshehh sai üleöö rahvavaenlaseks n°1.

Jagr on imeline kuldete kätega (vôi kepiga) tegija küll. Mees on 39 suurt päikest vana, aga üldsegi mitte roostes. Mina olen igatahes selle poolt, las tuleb.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13 Mai 2011 01:36 
Kasutaja avatar
Legend

Sydney Crosby ei ole pôrutusest ikkagi tervenenud. Teatavsti alustas ta täiskoormusega treeninguid 31 märtsil ning vôis oletada, et laatsaretist kirjutatakse ta kohe-kohe välja. Aga siis oli ta sunnitud 20 aprillil kôik katkestama, sest sümptomid tulid tagasi. Täna kinnitab tema agent Pat Brisson, et meditsiiniline personal oma rohelist tuld veel ei anna.

Muuseas, Pat Brisson on ka Maxime Talbot'i agent. Talbotist saab kohe-kohe UFA ning nad loodavad peagi Ray Shero'ga kônelustesse asuda. Aga Shero poolt ei ole mingit sammu veel astutud. Vôimalik, et Shero seda sammu ei teegi, sest Pensburghil on samas seisus ka Pascal Dupuis. Dupuis on, vôrreldes Talbotiga, veidi eelisolukorras, sest ta on väga hea penalty killija koos Jordan Staali ja Matt Cookega. Muidu on nad vôrdsel tasemel. Ma arvan, et Shero teeb pigem pakkumise Dupuis'ile. Ja juhul kui turul keegi Dupuisi üle ei paku.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14 Mai 2011 23:29 
Kasutaja avatar
Legend

Paharet Matt Cooke on edukalt läbimas oma "rehabilitatsiooniperioodi". Sellest hetkest peale kui ta multi-mängulise keelu sai, saadeti ta managemendi poolt nôustaja jutule, kes üritab mehel pähe raiuda, et oma agressiivsust vôiks mingil muul viisil välja elada kui vastasmängijaid haamerdades. Korra käis isegi kôlakas, et Cooke lähe treidimisele, aga mida sa treidid kui keegi ei avalda vähimatki soovi seda sepavasarat omada. Ray Shero igatahes ütles nüüd, et Cooke jääb ja case closed. Mees olevat nüüd palju tasakaalukam ja pidavat ennast isegi osaliselt süüdlaseks, et Pensburgh välguga pihta sai.

"Ma töötasin spetsialistidega mônede aspektide kallal, mis puudutab mu mängu. Me analüüsisime Dan Bylsma'ga tundide viisi mu tehnikat ning arutlesime millal ja kus ja kuidas hittida. Mängus on palju situatsioone, mis mängukiirust arvestades vôib halvaks pöörduda. Sellistel juhtudel on targem ettevaatlikum olla ja ma olen selleks nüüd valmis. Millal iganes vôimalik, üritan ennast parandada," räägib mees.

Shero ja Bylsma mäletatavasti toetasid liiga otsust Cooke 10 mängu + play off I ring karistust. Shero sônul on sellest 17-mängulisest keelust saamas standard ja ta isegi loodab, et vôetakse ette ka karmimaid meetmeid.

Matt Cooke ei ole üldsegi halb mängija. Ta ületas kolm hooaega järjest 30-punkti piiri ning on ülitugev PK vallas. Pensburghil on teda vaja ja no vôib-olla tôesti on ta nüüdseks oma haamri-mentaliteedist üle.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011 23:30 
Kasutaja avatar
Legend

Penguins teavitas, et Wilkes-Barre keskmängija Zach Sill jääb järgnevaks kaheks hooajaks klubi ridadesse. Sill oli peale tänavust hooaega UFA. 23-aastane noormees on aasta-aastalt oma tulemusi jôudsalt parandanud ning jôudis 30 punktini sel hooajal. Ta oli ainuke mängija, kes tegi kaasa kôigis 80 liigamängus. Sill on tôsine PK mees ning meeskonna parim face offis. Lisaks veel ka raske käega.

Ülimalt tôenäoline on, et järgmise hooaja jooksul näeb teda ka Pensburghi ridades, mees on enam kui valmis.

Pilt

Eemal
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 1 koguhulgast 97 [ 963 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: