Tänane kuupäev 23 Juun 2018 23:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Leht 34 koguhulgast 35 [ 350 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Toronto Maple Leafs
PostitusPostitatud: 22 Juun 2017 17:40 
Kasutaja avatar
Legend

Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins
Pilt

50 aastat pidi ootama kuniks Maple Leafs endale jälle aasta rookie koos Calderi trofeega sai. Sest Auston Matthews pärjati tänavu selle karikaga. Viimati sai Leafsi mängija selle aastal 1966.

Matthewsi paigutas esimeseks 164 hääletajat 167-st.

Ega ta vist seda tähistada saanudki, sest Las Vegases vôib alkoholi tarbida alates21 eluaastast. Matthews alles 19 aastane.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02 Juul 2017 00:32 
Kasutaja avatar
Legend

Maple Leafs leidis, et 36-aastane veteran ja endine Leaf Dominic Moore on taas vajalik. Talle anti aastane leping 1M eest.

Moore mängis viimase hooaja Bruinsis, tehes 11G + 14A. Ta on nüüdseks mänginud juba 11 erinevas NHLi klubis.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02 Juul 2017 00:38 
Kasutaja avatar
Legend

Matt Hunwicki minek Pittsburghi ja Roman Polaki vägagi tôenäoline vabamehe staatus tekitas Leafsi kaitseliinis augu, mille täiteks palgati veteran Ron Hainsey. Temalgi vanust 36 aastat.

Leping on kaheks aastaks ja 6M.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Juul 2017 03:02 
Kasutaja avatar
Legend

Tôsi ta on, et tasakaal peab meeskonnas olema. Noorte kôrvale on vaja ka tasa ja targu tegijaid. Ning kolm olevat kohtuseadus. Ja niiviisi on GM Lamoriello jälle toonud ühe vanakese rosterisse. Patrick Marleau, aastaid tal turjal 37 ja ilmselt lôpetabki oma karjääri Torontos, sest uus leping on 3 aastat ning 18.75M.

Marleau vôib ju vana olla, aga läinud hooajal viskas 27 väravat. Nende seal ka karjäärikoll numbriga 500.

Pealegi on tegemist hämmastavalt raudse tervisega mehega, sest oma 19-aastase karjääri jooksul (kôik Sharksis) on ta vahele jätnud vaid 31 mängu. Viimased 4 hooaega on ta kaasa teinud 100%.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 06 Juul 2017 22:01 
Kasutaja avatar
Legend

Edurivimees Zach Hymani lepingut pikendati nelja aasta vôrra ja ta teenib igal hooajal selle eest 2.25M.

25-aastane mängija tegi kaasa kôik Leafsi 82 kohtumist, skooris edukalt 10 korral ning söötis 18 korral.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13 Juul 2017 00:41 
Kasutaja avatar
Legend

Pilt

Maple Leafsi treeninglaager käib täie hooga ja nii mônigi mängija seal on pannud päid pöörama. Näiteks Leafsi selle aasta drafti esimese ringi valik (n°17 overall), d-man Timothy Liljegren.

18-aastane rootslane näitas sellist minekut, et sai kohe ka ELC. Tal on nüüd kolm vôimalust - mängida Rootsis, Marliesis vôi Maple Leafsis. Isiklikult arvan, et pigem viimane variant.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18 Aug 2017 16:17 
Kasutaja avatar
Legend

Aleksei Martshenko sai Leafs olla vaid kuus kuud. Veebruaris ta Red Wingsi waiverist vôeti ja hiluti pandi ta ka Leafsi poolt letti. Nüüd hakkab ta mängima KHLis.

Martshenko oli asjatundjate jutu järgi korralik 4 liini tegelane, aga tema cap hit 1.45M olla olnud Leafsi jaoks mônevôrra nende plaane pärssiv.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27 Aug 2017 15:44 
Kasutaja avatar
Legend

Connor Brown on seda masti mees, kelle tegevus sarnaneb vanasônale "tasa sôuad, kaugele jôuad". 23-aastane mängija on valgusaasta kaugusel noorte Leafside meediatähesärast, kuid oma nokitsemisega ei jää ta tegelikult neist kaugele maha. Eelmisel hooajal mängis ta kôik 82 mängu, viskas 20 väravat ja andis 16 söötu. Väravate arvult meeskonna viies ja punktides meeskonna kaheksas. Märkigem ära, et see oli tema rookie hooaeg.

Tulemuseks lepingu 3-aastane pikendus, millega ta kasseerib igal hooajal 2.1M.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Okt 2017 23:03 
Kasutaja avatar
Legend

Joffrey Lupuli vägikaikavedu Maple Leafsiga on lôppenud. Erapooletu arstlik komisjon kuulutas mängija tervislikult sobimatuks. Nii nagu oli teinud ka Leafsi tohtrite kolleegium. Siis ei olnud Lupul otsusega üldsegi mitte rahul ja ta kuulutas seda ka sotsiaalmeedias. Nüüd siis pandi ta lôplikult paika.

Lupul ei saanud rohelist tuld ka läinud hooajal. Viimati mängis ta veebruaris 2016. Kuna ta on terveks hooajaks sätitud LTIR nilekirja, siis ei môju tema 5.25M honorarid käesoleva hooaja palgafondile.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Okt 2017 22:53 
Kasutaja avatar
Legend

Maple Leafs polsterdas oma tagalat, vahetades Vegasest endale kollkipri Calvin Pickardi. Nevadalased said tema eest endale Tobias Lindbergi ja järgmise aasta draftivaliku.

Pickard on seega kolmas Leafsi puurivaht Anderseni ja McElhinney kôrval. Leafsil on harjumus oma väravavahtidega reha peal tammuda ja ei vôi eales teada, millal need kaks pôhimeest omadega môôna vajuvad. Pickard sai Avalanches kôva NHLi kogemuse ning vôib iga kell kastaneid tulest tooma minna kui vaja.

Eemal
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 34 koguhulgast 35 [ 350 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: