Tänane kuupäev 20 Juun 2018 19:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Leht 1 koguhulgast 1 [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kane külastas manalameest 22-27.10.2011
PostitusPostitatud: 03 Nov 2011 22:30 
Kasutaja avatar
MVP
MVP

Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks
Teen siis kokkuvõtte reisist šotimaale. Ühtlasi mainin ära, mis teid ees ootab, kui otsustate manalameest külastada.

1. päev

Enne elu esimest lendu olin kergelt sabinas ja ei taibanud oma 15 kg pagasit, mille eest olin juba maksnud, kuskil bag drop lauas ära anda, vaid läksin sellega uhkelt läbi turvaväravate nagu tavaliselt käsipagasiga minnakse. Mingeid probleeme ei tekkinud ja arvasin, et ju siis on kõik ok. Pardale registreerimise ajal imestasin, et kas tõesti keegi mu pagasit ära võtta ei taha. Vaatasin ümberringi ja nägin teistelgi suuri ja raskeid spordikotte, seega arvasin, et tõmblen mõttetult ja liikusin sujuvalt kuni ühtäkki olingi lennukis ja spordikotist polnud ma veel ikka lahti saanud. Taipasin, et miskit peab valesti olema ja otsustasin selle koti sinna üles suruda ja jopega ära varjata. Plaan õnnestus ja olingi 2h pärast šotimaal.

Edinburghi lennujaamas ootasid mind manalamees ja kohalik eestlane Taavi. Suund võeti Glenrothesisse, kus manala elas. Peale külakosti ära andmist ei hakatud aega niisama raiskama ja avati õlled (tõsi, manalal oli konditsioon juba sees). Ära sai vaadatud enamus :Sj @ :B mängust, aga kuna see kahjuks :B üsna kehvalt kulges, otsustati 2 paiku magama ära keerata, sest hommikul ootas tähtis mäng.

2. päev

Toimus siis tähtis mäng kohaliku Edinburgh Heartsi ja Glasgow Rangersi vahel. Staadionil oli kokku üle 15 000 pealtvaataja, kes tekitasid mõnusa atmosfääri. Kahjuks sai Hearts 0-2 tappa, aga mängupilt oli tunduvalt parem kui skoor näitab, puujalad ei suutnud lihtsalt lihtsaid olukordi ära realiseerida ja Rangers seevastu suutis mõlemad oma võimalused ära kasutada.

Peale mängu suunduti tagasi manala poole ja lahendati mõningad sangad ja aeti tarka juttu.

3.-4.-5. päev

Kuna manalamees veetis pool päeva tööl, siis pidin natuke ringi ka vaatama. Ära nähtud sai manala oma provints - Glenrothes, Huroonile südamelähedane Dundee linn, golfi- ja ülikoolilinn St Andrews ja muidugi ka Edinburgh ise. Päeva teised pooled sai veedetud manala juures, kes andis mulle edasi oma teadmisi kannutamise valdkonnas. Koos sai kõvasti jalkat vahitud, ennustatud ja ka pokkerit mängitud. Tuleb tõdeda, et nendes kahes viimases tegevuses pidime mõlemad tunnistama kahjuks kaotusi :( . Ühtäkki oligi käes äralennupäev, lahkumine ei olnud kerge, sest lisaks sellest tingitud masendusele kimbutas mind ka manala abikaasa. Tagasilend oli igav ja mingit kino ei saanud.

Mulje šotimaast jäi hea ja tahaks väga sinna kevadel tagasi minna, siis mängivad omavahel ka Hearts ja Edinburgh Hibernian, mis tõotab tulla kõva andmine. Veendusin, et manalamees on väga muhe tegelane ja igav temaga küll ei hakka :Õ

PS. Andestage mulle kirjavead ja võimalikud lauseehitus vead.

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 1 koguhulgast 1 [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: