Tänane kuupäev 19 Sept 2018 17:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Leht 31 koguhulgast 36 [ 353 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Toronto Maple Leafs
PostitusPostitatud: 06 Dets 2016 00:12 
Kasutaja avatar
Legend

Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins
Need kaks kolli 49 sekundi jooksul Flamesi vastu olid Jihonas Enrothile kirstunaelaks. Maple Leafs pani rootslase waiverisse ja paistab, et kôrgemal tasemel, vähemalt Leafsis kui keegi teda ära ei vôta, see mees enam ei mängi. Enroth peab nüüd lootma, et keegi näeb temas mingit varianti, muidu jätkub tema karjäär AHLis.

Täpselt kuu tagasi rääkisin, et Karri Ramo treenib Leafsiga. Kuna Enroth on nimekirjast maas, siis keegi peab Anderseni backupiks hakkama ja ilmselt ongi selleks Ramo. Tohtrite poolt peaks ta lähipäevil saama rohelise tule ja siis hakatakse kontrahti sôlmima.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Dets 2016 03:33 
Kasutaja avatar
Legend

Maple Leafs on kaubelnud Peter Holland'i Coyotesile, saades vastukaubaks tingimusega draftivalik 2018 aastaks.

25-aastane ründemängija on NHLis kokku mänginud 203 matshi (30G + 40A). Sel hooajal mees coach Babcocki meele järgi ei olnud, ta oli koguni 17 mängu skrätsh ja kaheksas mängus kus ta jääle sai, tuli vaid üks söödupunkt.

Hollandi mineku tulemusel saab GM Lamoriello ühe koha vabaks, kuhu kontrahtida Karri Ramo. Viimane tegi oma esimeses Marliesi mängus 33 tôrjet (mäng küll kaotati 2:3). Kuuldavasti olevat tal selle hooaja kiiver juba Leafsi värvides.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17 Dets 2016 02:14 
Kasutaja avatar
Legend

D-man Martin Marincin peab veetma 4-6 nädalat laatsaretis. Mängus Bostoni vastu sai ta alakeha trauma, nagu neil seal tavaks öelda.

23-aastane mängumees Frankie Corrado on pahane, et coach babcock teda ei mängita. Ta läks isegi niikaugele, et lajatas ajakirjanduses, et ta vist ei meeldi Babcockile. Mille peale coach vastas, et see, et Corradol on ônnestunud koguni üks mäng sel hooajal teha, on sôltuvuses pikem mängija tasemelst kui sellest, kas ta treenerile meeldib vôi mitte.

Eks ta ole, Maple Leafs on nii pungil noortest, et olelusvôitlus mutub mônele lausa talumatuks. Corrado riskib sellega, et ta maetakse alamliigasse hooaja lôpuni.

Kollkipper Jihonas Enroth on üllatuslikult jälle tagasi rosteris. Kuulu järgi ei kipu Karri Ramo PTO ôieti töötama, sest Ramo tulemus Marliesis on 0-3-0 ja tema keskmine GAA on lausa 3.8. Nii et Leafsi koshmaar väravavahtidega jätkub. Enroth saab seega veel ühe ultimate vôimaluse oma tulevikku määrata.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 31 Dets 2016 00:12 
Kasutaja avatar
Legend

Auston Matthews on ilmselgelt see kroonijuveel Maple Leafsis, tänu kellele meeskond sätib end oma Cantennialiks (Sajandaks aastapäevaks) ôigesse rööpasse.

Matthews on tänaseks visanud 18 väravat 35 mängus. Ta on esimene Leaf peale ilmasôda (ehk hooajast 1943-44 alates), kes seda suutnud teha. Ehk on see märk, et Torontos hakkab ônn neile oma nägu näitama.

Nad on saanud äsja oma 4-nda vôidu järjest. Püha Peltsebul, see ju winning-streak! :Õ

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02 Jaan 2017 03:28 
Kasutaja avatar
Legend

Maple Leafsil on praegu ainult üks viga, aga see on suur ja vôib palju paha teha. Nad on liiga parimad oma eduseisude mahamängimisel. Centennial Classic oli selle kujukaks näiteks, kus 4:1 eduseis 10 minutiga olematuks muutub. Ônneks siiski lisaajal saadi Red Wingsist jagu, mis peaks näitama, et Leafsi noored on ka raudsete närvidega ning äkilisest dekompositsioonist end heidutada ei lase. Vôi siis on Auston Matthews see raudmees ;) .

Red Wings on niisiis alistatud nii mône aasta taguses Winter Classicus kui tänases Centennial Classicus. Detroitile ei meeldi ôues mängida.

Aga mis on praegu pôhilisem - Maple Leafs on tegemas tôepoolest vôiduseeriat! Neil juba järjestikku 5 vôitu. Ja hooaja keskel play off igatahes vägagi vôimalik.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Jaan 2017 02:03 
Kasutaja avatar
Legend

Ma pole leidnud statistikat selle kohta, et kui pikk on ühe mängija healthy scratch hooajal. Aga päris kindlasti on Frank Corrado selles arvestuses tegijate hulgas. Ta on mänginud sel hooajal vaid ühes mängus - 16 minutit - ja olnud skrätsh 35 mängu :shock: . Lihtsalt istunud ja vesise suuga pealt vaadanud.

Enne käimasolevat hooaega mängis ta viimati 9.aprillil 2016. Seega üheksa kuud ilma reaalselt mängimata! See vôib ikka püha kannatus olla.

Nii et kui tuli uudis, et Maple Leafs saatis nüüd Corrado Marliesi end vormi ajama, siis vôib ta seda lausa koomast tagasitulemisena pühitseda. AHLis saab ta reeglistiku järgi mängida kuni 7 mängu ja siis ootab ees NHL.

Vôi järjekordne periood skrätshi :) . See on ikka ilmatumalt priske must kass, kes Corrado ja Babcocki vahelt läbi on jooksnud.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Jaan 2017 02:15 
Kasutaja avatar
Legend

Maple Leafsi ootab ees särav tulevik. Selle toob Brendan Shanahan.

Usu selleks annab fakt, et kui Shanahan kaubeldi Red Wingsi aastal 1996, siis oli Detroitil kestmas 42-aastane Stanley karika pôud. Nad vôitsid viimati 1955 ja järgmine tuli Shanahani esimesel hooajal Detroitis. Ning peale seda lisati veel kolm.

Kui Shanahan palgati Maple Leafsi presidendiks aastal 2014, siis oli Torontol kestmas 47-aastane Stanley karika pôud...

And so the story begins :D

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Jaan 2017 22:34 
Kasutaja avatar
Legend

Selle kuupäeva - 7.jaanuar 2017 - lihtsalt peab siia kirja panema. Hooaja keskel ollakse sealmaal, et Maple Leafs on play offi meeskond. :Plaks

Need neli kolli seitsmest pealeviskest eile Devilsi vastu esimesel kolmandikul (millegi sellisega saadi hakkama viimati aastal 1998!) tôid järjekordse vôidu ja mööduti Bruinsist, olles nüüd Atlantic divisjoni kolmandal kohal. Sellist asja ei osanud ka kôige paadunumad analüütikud hooaja alguses isegi unes näha. Mina ka mitte.

Kurioosne on asja juures seegi, et isegi Leafsi brass ei olnud otseselt sellist vôimalust ette näinud.

Et ka kevadel end samast olukorrast leida, selleks peab Leafs üle saama oma kolmanda kolmandiku needusest. Sel hooajal on Leafs kolmandal kolmandikul endale lasknud visata kokku 40 väravat. See on muidugi liiga parim tulemus, aga teps mitte see, mille üle eriliselt uhke olla :D .

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Jaan 2017 23:57 
Kasutaja avatar
Legend

Huvitav oleks näha, mis nendest kokku kuhjuvatest keskpärastest kollkipritest lôpuks saab. Bibeau ja Enroth ei suuda kuidagi end käima tômmata, Ramo on jumal teab kus omadega ja nüüd vôeti Columbuse waiverist Curtis McElhinney, kel samuti tuli kett maha, mille tôttu Blue Jackets ta waiverisse kupatas. Aga eks nende puurivahtidega ole tänavu päris kitsas käes ja kunagi ju ei tea, millal keegi otsustab ka mängima hakata.

No tegelikult on, minu arvates, McElhinney päris korralik mängumees, kui talle korralikult vôimalust selleks antakse. Ta on teinud tänavu 7 mängu, GAA 2.39 ja SV% 0.924. Tôsi, ta vôib olla ka korralik sôel, nagu mängus Rangersi vastu, kus ta pea ainuisikuliselt 4:1 eduseisu lasi 4:5 kaotuseks ja seda loetud minutitega. Aga seda juhtub ka parimail.

No äkki on tegu siiski jackpotiga. Esikollkipper Andersengi oli hooaja alguses habras, aga nüüd ei seisa Leafs ilma temata püstigi. Andersen on liigas pealevisete ja tôrjutud pealevisete arvu poolest teine mees, no ikka üle tuhande pealeviske talle tehtud. Et Maple Leafs end play offi piirimail praegu leiab, on suuresti tänu taanlasele. Aga kui ta peaks sama auruga jätkama, siis lendab ta peagi ribadeks.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15 Jaan 2017 21:49 
Kasutaja avatar
Legend

Vôiks ju arvata, et 100-aastasel klubil ei ole lihtsalt enam vôimalik mingeid frantshiisi rekordeid teha. Aga Maple Leafsi puhul see ei kehti.

Vôit Senatorsi üle ( :Keel Sens) vôôrsil tähendas seda, et Maple Leafsil on see 9-s järjestikune vôit vôôrsil sel hooajal. Vaat nii tuleb välja, et see ongi Leafsi rekord ühel hooajal :shock: . Reeglina nad ju mingeid streake ei tee, seda enam, et veel vôiduseeriaid ja eriti vôôrsil. Nüüd tegid.

Eemal
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 Leht 31 koguhulgast 36 [ 353 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: