Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud
Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

Postitus Postitas sponsa »

Koiott, äkki oskad anda infot, mis seisus see Yotes on. Täna ilmus ESPN-is teade, et PHX jääb ikka kohapeale ja NHL pole mingit infi võimalikust liikumisest Winnipegi. samas jälle omanik ütles, et kui ostjat ei leita osariigis, siis kolitakse minema.

Kuidas need lood siis on, kas järgmine aasta eksisteerib Phoenix Coyotes? Kuidas publiku huviga on olnud, kas see edukas hooaeg on suurendanud maja täituvust? Kui Anaheim nendega on mänginud, siis tundub küll päris palju rahvast.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 620
Liitunud: 15 Veebr 2010, 08:10
Lemmik: Phoenix Coyotes
Asukoht: Tallinn

Re: Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

Postitus Postitas koiott »

Ega ma nüüd palju täpsemalt ka ei tea. Ma kardan, et nad ei tea seal isegi midagi tarka. Selge on see, et edukas hooaeg on kindlasti huvi tõstnud ja fännibaasi suurendanud. Eriti tore on seda jälgida Yotesi facebooki lehe fänn olles. Kui hooaja alguses tuli võiduteate järel viis-kuus kommentaari ja umbes paarkümmend meeldimist (kes ei ole facebookiga kursis siis seal saab uudise kohta lihtsalt märkida, et see sulle meeldib, ilma et peaksid pikemalt kommenteerima) siis nüüd on kommeteerijaid juba kolmekümne tuuri ja meeldima panevad end üle saja. Ka mängud on rohkem täis kui enne, hooaja alguses oli 10 000 vaataja täis saamine probleem siis nüüd hakkab asi pigem täismajale (üle 17 000) liginema.
Niipalju kui ma facebooki kommentaare olen viitsinud lugeda siis on põhimure see, et koduareen jobing.com asub kusagil pärapõrgus, kuhu enamus peavad üle tunni või isegi rohkem sõitma. Ja ega seal kõrbes ilmselt hokifänne liiga palju ka pole. Ma kardan, et kui järgmisel hooajal ei peaks nii hästi minema siis kaovad kõik need fännid jälle kus seda ja teist.

Kasutaja avatar
o76
top line
top line
Postitusi: 297
Liitunud: 25 Veebr 2010, 18:44
Lemmik: Washington Capitals

Re: Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

Postitus Postitas o76 »

see ongi vastus kysimusele, kuidas sellised klubid nagu Montreal ja eriti Toronto on koige suurema sissetulekuga klubid, vaatamata sellele, et tulemused on nigelad. sellistes linnades on sadaviiskymmend hokipolvkonda juba yles kasvanud :) mistottu olenemata klubi kaekaigust, terve linna elanikke peale hoki suurt midagi ei koti, ja alati platsis kui meaple leafs mangimas. ehk et traditsioonid :V

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 620
Liitunud: 15 Veebr 2010, 08:10
Lemmik: Phoenix Coyotes
Asukoht: Tallinn

Re: Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

Postitus Postitas koiott »

Täpselt nii ongi. Lisaks tulebki siis veel ka pileti hind. Maple Leafs oli vist üks kõrgeima piletihinnaga meeskondi liigas ja vaadake milline "suurepärane" hooaeg neil on. Lihtsalt fännid on nii kõvad taga, et nad tulevad igaljuhul vaatama ükskõik mis koht tabelis ja palju pilet maksab. Koiotid teevad odavaid väljamüüke ja mängivad räigelt hästi, et samamoodi saal täis saada. Raha aga tuleb sisse oluliselt vähem.

Kasutaja avatar
o76
top line
top line
Postitusi: 297
Liitunud: 25 Veebr 2010, 18:44
Lemmik: Washington Capitals

Re: Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

Postitus Postitas o76 »

nagu mul yks sober kanadast alati kritiseerib neid mottetuid USA tiime (except Hockeytown + paar linna), samuti minu capsi. yhesonaga montrealis pidavat asjad olema nii, et kui peaks algama III maailmasoda, siis no1 kysimus on ikka koigil, et kuda canadiens mangis, ja siis vahem olulisemad probleemid, kuidas suhtuda III maailmasoja algusesse.

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

Postitus Postitas flaier »

Sahinad, et Coyotesi tiim rändab Kanadasse on kestnud tegelikut juba paar aastat. Teise võimaliku kandidaadina on välja pakutud, et Atlanta läheb samuti, võimaliku maandumiskohana on pakutud Hamiltoni. Kui ma õieti mäletan, peaks Coyotes olema ametlikult pankrotis, aga NHL annab neile raha, et edasi hingitseda. Mis on iseenesest harja pisut punaseks ajanud teistel tiimidel, et mida f##k siis meie peame rabelema, kui üks mansa liigat toetust saab. Tõsise pakkumise Phoenixi tiimi ostuks tegi Blackberry nutifonide omanik Jim Balsille, 212M kui õieti mäletan. Liiga ehk olekski seda aksepteerinud, aga mingil tingimusel ei lubatud tiimi ümber kolida. Praegu on vist omanik Moyes ja NHL vastastiku hagid üles seadnud, liiga süüdistab meest klubi pankrotis, omanik väidab vastu, et ma ütlesin seda ammugi ja leidsin ka uue potensiaalse ostja, aga te ise krdi oinad ei lasknud tehingut läbi. Ma arvan, et polegi ehk tähtis see, et kas tiim kolib praegu või lähimas tulevikus ja kuhu, vaid see, et võib ehk kindlalt juba väita, et liiga plaan lõunaosariikidesse kolida on läbi kukkunud. Paraku ei taha liiga seda kuidagi tunnistada. Midagi pole teha, kui ikka saalide täituvus on väike ja TV reitingud madalad, pole võimalik klubi ära majandada. Fännidest kahju muidugi, praeguna hooaeg on kindlalt Phoenixi parim. Eks me näe, kuidas selle ümberkolimisega jääb, igal juhul on praegu olemas juba see kriitiline mass, mis tõenäoliselt mõnedki klubid teise ilmakaardi otsa paigutab.
Pilt

Nr6

Re: Phoenix Coyotesi võimalik kolimine?

Postitus Postitas Nr6 »

Gretzky ilus plaan laieneda üle terve mandri on ammuilma kolinal kokku kukkunud.
Peale Yotesi on veel teisigi samasuguseid kes vaevu-vaevu hingitsevad ja oma lõppu kangelaslikult edasi lükkavad.
Ei pea olema eriline prohvet nägemaks, et väga kaua praegune süsteem edasi kesta ei saa.
Otsad tõmmatakse masu jätkudes kokku ilmslt ka mitmes idaosa klubis kus p.vaatajaid trad-lt napib.

Ainus võimalus maj.seisu parandamiseks ja uute h-mängijate kasvulavaks minu nägemist mööda oleks team-USA võit OM-il vmt suurturniiril.
Nt peale Lake Placid'it v 1996.a. World Cup-i viisid mõnedki jänkid oma võsukesed jalg-, pesapalli v kossu asemel hokitrenni.
Praeguse seisuga aga jätkub võimalusi minuarvts paremal juhul 22-24-le tiimile.

Vaadates paljude meeskondade rostereid, sh Mc oma, siis hakkavad üsna sageli silma tegelased, kelle oskustes & võimetes on küllaga põhjust kahelda.
Mängiks NHL-is aga nt 22 tiimi, jaguks tasemel mängijaid kõigisse liinidesse, tõuseks üldine tase, koos sellega ka publikuhuvi

Suletud