NHL 05.04-11.04

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1195
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas manalamees »

:Mt vajab veel 1 punkti kahest mängust, :B 2 punkti kolmest mängust,90% tôenäosusega môlemad edasi,kuna :Nr - :Ph viimased mängud omavahel. :B kukub välja,kui viimased 3 tappa saadakse ja nyr-philly lähevad lisaajale ntx
Pilt
Pilt

Nr6

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas Nr6 »

Enne viimast mängu Mc-l 1 punktike ikka veel puudu.
Sarnane olukord oli viimati h/a-l 2006-07, kui samuti allesjäänud 2-st mängust ühte p-i vajati.
Ka siis peeti viimane matš PO-lootusest ilmajäänud v-lehtedega.
2 per-i lõpus juhtis Mtl üsngi turvlslt 5:3 ja siis lasti endale mingi 6 min-ga 3 kolli ära visata - košmaaaar! :shock:
Seekordne viimsepäeva kohtumine on vhmlt oma kodujääl.

Kui nüüd imeläbi ka PO-i pääsetakse, ei kujuta väga hästi ette, mismoodi seal sellise pehmekese mänguga hakkama saab.
Pealegi ei mängita PO-s lisaajal ju enam 4 vs 4, mis p.h/al Mc üheks suurimaks eeliseks oli :roll:

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas kukoc »

:DT @ :Cbj 1-0 SO
ET said ka Columbuses võidu kätte.Mäng ise oli suht igav nagu seisustki näha.Vv-d tegid mõlemalt poolelt super tööd.Lõpu poole oli mõlemil poolel ka posti litakad (Nash ja Franzen) aga jahh,otsustas pulliti seeria.Täpsed olid Datsyuk ja Bertuzzi :DT ning Nash :Cbj poolelt.Detroidil nüüd ka 100 punkti täis jälle,see peaks nüüd olema 10-nes hooaeg järjest.Homme viimane mäng :Ch .
GO WINGS GO!!!!

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Postitusi: 488
Liitunud: 21 Veebr 2010, 14:48
Lemmik: Chicago BlackHawks

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas kane »

Ka :Ch on ilusti võite noppimas ja konvernetsi võitu püüdmas. Lisaks on hea see, et :DT esimeses PO ringis kindlasti vastu ei tule.

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas Sens »

Help !!!!! :SOS . Krt ma vihkan neid mõttetuid viimaseid mänge. Vähe sellest et Kuba on vähemalt üks kuu väljas selja operatsiooniga. Nüüd siis tublid :Tb mehed vigastasid Kovalevi põlve. Kuulduste järgi vähemalt 4 kuud väljas. Operatsioon 2 nädala pärast. Palju õnne :Pi või :Nj. Nüüd tõesti lootus ainult :OT rusikavendadele ja müstilisele Cheechoo comeback-ile.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas flaier »

KAS KEEGI ON MÕELNUD KEHTIVA PUNKTISÜSTEEMI PEALE?

Ehk siis väga lihtne arvutus. Kui võtta ära see "loser point" ehk OT või shootout kaotuse eest saadud 1 punkt, siis Ida konferentsi tabel oleks järgmine:
Washington 106
New Jersey 92
Buffalo 88.
Pittsburgh 92
Ottawa 88.
Philly 80
Montreal 76
NYR 74
Boston 74

Flyersi skoor on 40-40, Bostonil 37-43, Montrealil 39-42 ja Rangersil 37-43. Isegi kui nüüd Rangers võidab oma viimase mängu Philly vastu ja Montreal peaks kaotama, siis on lõppkokkuvõttes Flyersil rohkem võite kui kolmel teisel tiimil, aga nad ikkagi ei saaks PO-sse. Mis paneb mind mõtlema selle praeguse punktisüsteemi mõttekuse suhtes. On täiesti võimalik, et ma olen juba ette vihane, kui Flyers PO-se ei jõua, aga minu meelest peaks sportmängudes olema võit see, mis kõige rohkem punkte annab. Kaotuste arvelt edasi jõuda - vabandust, ei jaga seada arvamust.
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas Sens »

Mina saan sellest süsteemist aru nii et, punkt antakse mitte kaotuse eest. Mäng jäi viiki. Lihtsalt pealtvaatajate meeleheaks jagatakse nii öelda boonus punkt, et ikka selgitada parim meeskond.
Kui jagada ainult 2 punkti võidu eest siis peaks muutma mängude formaati playoffidega sarnaseks. Tähendab lisaaeg kuni väravani(mängud võivad venida pikkaks). Vastasel juhul võib juhtuda et pikkas perspektiivis muutub mängijate ja vv-de ettevalmistus ning meeskondadesse värbamise põhimõtted. Karistusvisetele laskub liiga kriitiline tähtsus. Siit võib fantaseerida edasi.

Aga kui näiteks üle minna süsteemile 3-2-1(Puhas võit 3p. Võit lisaajal /KV 2p. Kaotus lisaajal/KV 1p.), mis nagu paistaks esmapilgul päris mõistlik, võib juhtuda et vahed kasvavad liiga suureks.Seda vist keegi ei taha et 5-10 mängu enne põhihooaja lõppu on kõik selge.

Nii et paistab praegune süsteem ongi ainuõige.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas sponsa »

Mulle isegi see 3-2-1 süsteem meeldiks. Hetkel on päria mitmes mängus kolmandad perioodid mõttetuks muutunud, kuna mõlemad üritavad kuidagi ot-le ära venitada. tahaks 60 minutit hokit.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 674
Liitunud: 01 Mär 2010, 12:01
Lemmik: Pittsburgh Penguins

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas pinku »

Mulle endale meeldis see vana süsteem kõige rohkem: võit 2 - viik 1 - kaotus 0. Ei mingeid bulliteid, ei mingit punkti lisaaja kaotuse eest.
Mulle see uuendamine ei meeldi.
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1195
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: NHL 05.04-11.04

Postitus Postitas manalamees »

täna olin tunnistajaks môneti omapärasele vahejuhtumile.nimelt,nagu te kôik teate,on :B liiga halvim skoorija tiim,konkurentsitult.aga ka luuavarrest vôib tulla 3 väravat,mis aitab vôidule.aga arvulisest vähemusest 1 minuti ja kopikatega?tehke järelke v makske kinni :)
http://www.youtube.com/watch?v=WXhviiSvUh0
Pilt
Pilt

Suletud