NHL Playoffid 2010

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud
Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas sponsa »

Pilt
-----------------------------------------------------------------------------
http://img651.imageshack.us/img651/1815 ... ayoffs.png[/imgwrap]
Selgunud siis NHL-i 2009/2010 hooaja Playoff paarid:
:East       :Wsh vs :Mt                 :West        :Sj vs :Co 
            :Nj vs :Ph                             :Ch vs :Ns 
            :Bf vs :B                             :Vn vs :La 
            :Pi vs :OT                             :Px vs  :DT
-----------------------------------------------------------------------------------
Ametlik teema olemas. Kommentaarid playoffidest lähevad siia . Mingisuguseid eraldi nädala teemasid ei hakka tegema.

Tegin oma powerrankingu ESPN-is.
Pilt

peavavoriidiks peetakse :Wsh , järgnevad :Ch ja :Sj . Haid ikka üllatavalt kõrgel. Kas see on see aasta ? Ei usu mina. palju teravamaid punte NHL-is.
Muidu põnev asi. Proovige ka järgi.

PLAYOFF POWERRANKING

Ootan ikka, et SN-is pandaks kah playoffide kohapeale mingi mäng üles.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas Sens »

Kindlasti esimese ringi üks tasavägisemaid kaikavedusi peaks kujunema :Pi ja :OT vastasseis.
Valaks ka natuke õli tulle.
Leidsin neti avarustes ühe postituse päris huvitavate põhihooaja andmetega:

Põhihooaja :OT mängud meeskondadega mis lõpetasid suurema punkti skooriga kui :OT ise : 13-13-1
:Pi mängis samade meeskondadega: 5-14-4
Põhihooaja :Pi mängud meeskondadega mis lõpetasid suurema punkti skooriga kui :Pi ise : 1-14-2
:OT mängis samade meeskondadega 6-8

Loomulikult playoffides algab kõik algusest, ja sellisel statistikal suurt kaalu ei ole.
Aga tuju läks minul küll heaks. ;)
Las tugevam võidab :Thumb

P.S. Leidke üks viga järgnevalt lingilt
http://shop.nhl.com/search/index.jsp?sr ... s&view=all :D
Pilt
Pilt

Nr6

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas Nr6 »

P.h/a Mtl vs Wsh:
3:2, 3:4 SO, 2:4, 6:5 OT.
Mc eelised: veidi parem kaitse, märksa kindlam vv-de paar.
Wc eelis: 2 x parem rünnak.
Juhul kui Capsid lubavad Habse oma väravaesisele toimetama, pidurdub Ove hoog, rabistavad vv-d, võivad šansid olla üsnagi võrdsed.
Muidu aga ei tohiks siin üle 5-6 mängu minna
:Mk

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas kukoc »

Sellelt lehelt puudub Ottawa särk :) .

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas sponsa »

kukoc kirjutas:Sellelt lehelt puudub Ottawa särk :) .
Nashville ka polnud
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas kukoc »

Teen siis ka väikese kokkuvõtte enne PO algust.Omavahelised mängud siis sel hooajal:
:DT @ :Px 2-3 OT
:Px @ :DT 2-3
:DT @ :Px 4-1
:Px @ :DT 5-4 OT
Rünnak.
:Px on väga kõva lõpu teinud Lee Stempniak,kes peale trade deadline on visanud 18 mängust 14 kolli ning ka ei maksaks unustada selliseid mehi nagu Wojtek Wolski 23+42=65, Shane Doan 18+37=55, Matthew Lombardi 19+34=53, Radim Vrbata 24+19=43.Kokku vähemalt 9 ründajat kes lõid vähemalt 10 kolli.
:DT siis kaks meest kogusid võrdse arvu punkte, Pavel Datsyuk 27+43=70 ja Hendrik Zetterberg 23+47=70.Tomas Holmstrom teinud ka hea hooaja 25+20=45 ja suurema osa hooajast vigastusega väljas olnud Johan Franzen kes kogus 27 mänguga 21 silma (10+11). :DT lõi vähemalt 10 kolli 10 mängijat.
Kaitse.
Keith Yandle 12 kolli ja 41 silma ning +16.Zbynek Michalek löökide blokeerimise masin + kogemustega veteranid Ed Jovanovski 10+34, -12 ja Adrian Aucoin 8+20, +2.
:DT siis üks kõvemaid kaitsepaare terves liigas (minu arust :) ) Nick Lidstrom 9+40, +22 ja Brian Rafalski 8+34, +23.Lisaks veel sel hooajal vigastusega kimpus olnud Niklas Kronwall ja Brad Stuart.
Väravahid.
Ilya Bryzgalov,keda ma kardan ehk kõige enam,kui see mees puuri kinni keerab siis on pekkis kah :cry: .42 võitu,8 SO-d,GAA 2.29 ja % .920
Loodan väga, et Jimmy Howard jätkab oma imelisi mänge ka PO-s,kuigi kogemusi PO-st pole.37 võitu,3 SO-d,GAA 2.26 ja % .924.On ka Calderi karika nominent.Pingilt muidu võtta ka Chris Osgood kes pole sel hooajal millegagi eriti silma paistnud.Aga kurat seda teab,kui Howard´il ei suju, äkki Oz näitab oma play offide hiilgust jälle.Elame näeme.
Igaljuhul ootan põnevat seeriat ja loomulikult loodan et lõpeb :DT võiduga. :D
GO WINGS GO!!!!

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas kukoc »

sponsa kirjutas:
kukoc kirjutas:Sellelt lehelt puudub Ottawa särk :) .
Nashville ka polnud
Nashville ju täitsa olemas ;)

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas sponsa »

Siis ei näinud.

Aga sellest paarist, ma ikka ei suuda :Px tõsiselt võtta. Kui nad sel hooajal PO-des nüüd tegema hakkavad, siis arvatavasti muudan oma arusaamu skeeme, aga hetkel mitte. Bryz võib küll võtmemeheks osutuda. Anaheimil aitas ta ühe PO seeria võita, kui Gigueri vist vigastada sai. Tegi ka siis mingi paarsada minutit nulli.
Tuleb pnev
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas Sens »

Kes soovib endale playoff teemalise tausta, siis päris häid saab siit:
http://hfboards.com/showthread.php?t=762259

Endale meeldis see kõige rohkem:
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1195
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: NHL Playoffid 2010

Postitus Postitas manalamees »

ma vôtaks julguse öelda enda arvamuse :Bf - :B vastasseisu kohta.tuima statistikat ma ei hakka panema,välja arvatud need 6 korda,kus :Bf h/a jooksul paratamatult jalgu jääb
:B - :Bf 4-2
:Bf - :B 1-2 OT
:Bf - :B 2-1
:Bf - :B 2-3 SO
:B - :Bf 2-3
:B - :Bf 3-1
see stats ei näita nagunii midagi,vôrdne pusimine koguaeg.aga mul ei ole :Bf suhtes mingit respecti,nad on olnud ja on ka seekord kliendid.ma kerin oma mälu :Bf suhtes tagasi ja ma saan ikka sama pildi-lindy ruff,vunts sorgus-pilk suunatud kurva näoga kellale.ruff on vist juba 12 aastat seda kampa juhendanud,pikk aeg.siukse ajaga lähevad varsti ka abikaasad ûhte nägu. :Bf fännid on lahedad,aga tekita buffalos 0-2 seis,on seal vaikne nagu kirikus,sosista kasvôi GO :B ja tuleb nagu lällarist :o .sama trikk montrealis,torontos,hockeytownis ja vancouveris läbi ei lähe,seal topitakse sul suu kohe vabal valikul ehk mida iganes täis.ma ei usu,et :Wsh saab :Mt vastu meeldiva jalutuskäigu.selliseid fänne,nagu habsil ja leafsil on,tahaks bruinsile ka.aga midagi :Bf ikkagi on ka,nimelt kommentaator,paljud ei talu teda,aga mulle ta meeldib,vana teeb oma tööd ikka hinge ja sûdamega.tema röökimist :Bf ônnestumise korral on sûdantkosutav kuulata
http://www.youtube.com/watch?v=JEfbyrKnKc0&feature=fvw
ma seega loodan,et vanahärra jeanneret hääl ei saa selles seerias palju häiritud.ja ma ei vôta ûhtegi sôna tagasi,isegi kui :B peaks seeria 0-4 tappa saama :mrgreen:
Pilt
Pilt

Suletud