Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud

Milline paar tundub kõige atraktiivsem?

Carolina - Minnesota
6
17%
Columbus - San Jose
12
34%
Boston - Phoenix
17
49%
 
Hääli kokku: 35

Nr6

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas Nr6 »

Härrased hokihullud: on veel täiesti olemas lähinaabruses asuvad sõber-riik Läti & suurlinn Peterburi.
Miks mitte proovida ja reklaamida üritust kodust pisut kaugemal :?: :idea:

Kasutaja avatar
taavo
rookie
rookie
Postitusi: 134
Liitunud: 28 Mär 2010, 19:22
Lemmik: Washington Capitals

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas taavo »

Astusin pardale :Vic , ootan flaieri kinnitust.

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Nii ongi, esmaspäeval 9. Augustil saabus Taavo piletiraha, seega on praeguse seisuga Prahasse minev Jäähoki foorumi kamp koos. Kui üritada seda seltskonda pisut hokiteemaliselt paika panna, siis meeskonda peaks kuuluma:

admin - 1. liin, paremäär
Sens - 1.liin, tsenter
Taavo - ??? midagi vasakule äkki? Power forward a-la Scott Hartnell?
flaier - stay-at-home paremkaitsja

Võrdlused meelevaldsed muidugi ja ärgu keegi end puudutatuna tundku. Aga on siis nii, et tiim koos ja minek toimub. Nüüd hakaku kõik, kellel veel miskit seoses selle reisiga ripakil või väheke tegamatta jäänd kohe suhete silumise või pereliikmete moosimisega pihta. Tahaks loota, et reis toimub selles koosseisus ja et mingid elu keerdkäigud ei sunni siin korrektiive tegema.
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Niisiis, kamp koos. Nüüd tuleb siis hakata raha korjama järgmiste väljaminekute tarvis. Aega ju veel on, samas ei maksa kõike ka viimasele minutile jätta. Bussirent tuleb täismahus ära maksta enne reisi algust, seega tahab rendifirma saada oma pappi enne 7. oktoobrit. Kuna bronn on minu nimel, siis oleks ehk mõistlik, et kannate omad summad mulle üle ja ma siis maksan selle ühekorraga rendifirmale ära, minu pangarekvisiidid peaks kõigil osalistel olemas olema, aga minugipoolest võib igaüks oma osa kohe otse rendifirmale kanda, küll ma need vastavad viitenumbrid ja muud tarvilikud asjad teatavaks teen. Kas kellelgi GPS on? Hoiaksime selle arvelt 150 eeki kokku, samas selle summa pärast ei jää sõit tegemata. Mul endal ei ole, saaksin küll ülemuse käest laenata, ega ta miskit tasu tahaks, kuid need tema GPS-id on kogu aeg põhiliselt Soomes ja vägagi võib juhtuda, et just siis kui vaja on nad käigus või tont teab kus kohas, seega ma selle võimalusega ei arvasta. Mingi Euroopa kaardi peame ka ikka kaasa võtma, juhuks kui algab tuumasõda või niisama robotite mäss, siis ei jää me keset Poolat toppama. Ootan siis arvamusi, mida arvatakse, ilma GPS-ta on igamehe summa ikka 750 EEK, koos GPS-ga kasvab see 788 Eeguni. Kui jääb arvamus, et maksan ise kõik ära, siis ootaks oma arvele raha laekumist hilisemalt ehk 1. Oktoobriks
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 972
Liitunud: 13 Veebr 2010, 11:23
Lemmik: Washington Capitals
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas admin »

võtame ikka GPS-i ka. Kannaks :Raha kohe sulle,aga nagu sa juba tead siis ma ei ole veel töölt vabaks saanud. :cry:
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas Sens »

Mobiilis täitsa GPS olemas. Aga eks see nikerdis on rohkem hädajuhtumiks. Esialgu arvestaks küll
GPS rentimisega ( ja auto siis pealekauba ). Enne reisi puistan ka oma tuttavaid . Äkki keegi on nõus laenama. Väike kokkuhoid ikka. Olen nõus rendisumma maksega korraga ja esimeseks oktoobriks on minu osa ka flaieri arvel.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Väike valik end spordiga seostavaid pubisid Prahas

http://www.pragueexperience.com/bars_pu ... s_bars.asp
http://www.thepack.cz/

Ehl leiab sellest valikust miskit, kuhu maanduda laupäevast mängu kaema. Ei ole veel pikalt ise hindasid ja muud asjavärki uurinud, midagi sobivat ikka peaksime leidma.
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Nii. Ei taha küll liiga kaugele tulevikku ära kaduda, kuid siiski huvitaks mind küsimus, et kui kaugele on siinne hokirahvas nõus mänge kohapeale kaema minema? Kui Prahhasse on 1700 km kanti , siis enamvähem sellesse suurusjärku jääks nii mõneki linnad, kus NHL võiks tulevikus oma mängud maha pidada. Pärast mõningast Ovi Map'side surkimist saab sellised andmed:

Berlin 1400km
Dresden 1550km
Budapest 1700km
Nürnberg 1800km
Viin 1700km
Stuttgart 2000km
München 2000km
Hamburg 1500km(läbi Stockholmi, seega läheks laevapiletid veel otsa)

Nagu näha, on euroopa peaaegu siinsamas, kuhu on täitsa võimalik neljase pundiga välja sõita. Mida arvate? Mis oleks piir, kustkohast enam edasi minejaid ei oleks? Kas 2600km Pariisi oleks juba liiast? Pikemate vahemaade puhul saab ka lennuliine kasutada. Enda Seisukoht oleks(praegusel momendil) et nii 2000 km kaugusse sihtkohta sõitmine oleks täiesti teostatav.
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas Sens »

Reisima ju ikka peab. Nii et mina oleksin nôus ka kaugemale minema. Muidugi pikkem vahemaa eeldab ka suuremat eelarvet, matkabussi ja nii edasi. Samas kindlasti kui uurida lennuliinide pakkumisi vôib avastada et kaugemale jôuda on lennukiga kiirem ja odavam (kindlasti mitte huvitavam). Nii et risti ette ei lööks. Aga nôustun sellega, et üle 2000 kilomeetri tasuks alternatiivseid transpordivôimalusi kaaluda.

Postitatud Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas

Postitus Postitas flaier »

Niisiis poisid ja tüdrukud, kurvad uudised. Admin saatis teate, et peab ikka sõidust loobuma ja palus oma pilet müüki panna. Eks tuleb seda siis teha. Seega üleskutse: Viimane võimalus veel rongile hüpata ja Prahas ära käia. Pole enam oluline, et kas siit foorumist või mitte, peaasi et kellegi kampa saaksime. Olge head, tehke kihutustööd nii sõprade kui vaenlaste seas, ehk saame ikka veel uuesti neljase pundi kokku. Huvitav, et soccerneti foorumist pole ka keegi tulla tahtnud ja kunagi saatsin isegi Dreamland Queensi üldmeilile teate. Vaikus. Aga võibolla on see klubi ka laiali läinud, igatahes mingeid uusi postitusi nenede leht ei näita. Kui kõige mustema stsenaariumi kohaselt kedagi kampa ei saagi, siis ise olen nõus ka kolmese pundiga minema ja lisakulutuste jaoks rohkem pappi välja käima. Kui küsimusi on, ärge häbenege küsida, kui foorumis otse ei julge, siis flaier@jaahoki.com on teie sõber ses küsimuses. Enam pole taganemisteed, liiga palju on asju aetud selle reisi õnnestumise nimel. Tuleb asi ära teha, kasvõi veri ninast. Nii et, pead tööle ja telefonid pihku!
Pilt

Suletud