Foorumi "Fantasy" Challenge

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud
Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

Tervitus kõigile. Mõtlesin, et prooviks ühte uut asja siin foorumis. Üle maailma populaarsed igasugused Fantasy mängud, kus pead valima meeskonna ja siis saavad nad punkte jne. Mõtlesin et sel aastal võiks PO-de oma ka foorumi liikmete vahel korraldada.

Esmaselt on vaja leida üks hea NHL fantasy game. pakuksin ise välja sellise koha:
http://www.sportingnews.com/fantasy/hockey/

Et asi PO-de aegu normaalselt sujuma hakkaks, tegin veel hooaja lõpus katsetuseks ühe foorumi liiga. nüüd ma ei tea, kui keeruline selle liiga ülesleidmine on ja liitumise asi. Kes selle protsessi läbi teeb võiks siia teema alla kirjutada.

idee järgi peaks käima nii, et regate ennast sinna sportingnewsi ära, valite
Salary Cap Challenge Hockey: Season 2 >> Sign up>> Join a league>> kas kohe on näha või otsite liiga nimega jaahokifoorum ja join. ning saategi hakata juba mehi ostma jms. Aga kes täpsemalt teab, kirjutage siia.

PAROOL : foorum

See on testiks. Playoffide aegu peaks sinna ilmuma mingi uus asi ja siis teeme samuti mingi oma liiga sinna.
Pilt
Pilt
Pilt

duda

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas duda »

koik on vaga vinge ja mangiks ka,aga kysib mingisugust passwordi seal,et liigaga liituda
:DT :Mk

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

Nii duda, tore, et suutsid rägastiku läbida. Parool peaks olema foorum, proovi seda ja ütle, kas sobib.
Pilt
Pilt
Pilt

duda

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas duda »

jahh suured tanud,see parool sobis hasti,nyyd hakkan meeskonda yles ehitama.
:DT :Mk

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

Kui sa äkki viitsid, siis kirjuta ka tulevastele huvilistele, et mis sammud sa läbisid enne, kui selle asja registreeritud said :?:
Pilt
Pilt
Pilt

duda

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas duda »

ega seal midagi vaga keerulist polegi,klikkige lingile ,tuleb ette kohe fantasy challenge 2,tehke oma account,sealt otsige private leagues,mul oli kohe esilehel jaahokifoorum,pange meeskonna nimi ja parool ja saab juba tegutsema hakata,
ma pole kunagi hea selgitaja olnud ,aga loodan et natuke aitas.tegelt on maru lihtne.
edu koigile huvilistele
:DT :Mk

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas flaier »

Panin ka Flyersi tiimi püsti. Ma pole selliseid mänge aga kunagi mänginud, eks siis paista mis edasi saab
Pilt

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Postitusi: 488
Liitunud: 21 Veebr 2010, 14:48
Lemmik: Chicago BlackHawks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas kane »

Blackhawks joinis ka :Ho

Edit: Meeskond samuti moodustatud.

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

No proovime järgi. Siis enne playoffe saab asja selgeks. Ma ei tea, kas me tänase roster freezy sisse jõudsime, aga kui mitte, siis homme peaks juba hakkama punkte teenima.
Pilt
Pilt
Pilt

Feinster

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas Feinster »

Vancouver liitus ka.

Suletud