NHL nädal 15/03 - 21/03

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
Pläk
top line
top line
Postitusi: 294
Liitunud: 16 Veebr 2010, 19:27
Lemmik: Washington Capitals
Asukoht: Washington DC, USA

NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas Pläk »

Põnevust, draamat, pettumusi ning rõõmustamist võitudest jätkub igasse nädalasse, mida lähemale playoffidele jõutakse.

Idas võitlevad iga punkti eest Boston Bruins, NY Rangers, Tampa Bay Lightning, et pääseda playoff esimesse ringi ning läänes on punktiarvestuses üksteisele väga lähedal Calgary Flames, Detroit Red Wings ning Nashville Predators. Mänge on jäänud veel umbes kuu jagu, keskeltäbi 15 mängu igal meeskonnal. Hooaeg hakkab jõudma lõpusirgele.

NBC Game of the week, 14/03: Washington Capitals suutis kolmandal perioodil tagasi tulla 3:0 kaotusseisust Chicago Blackhawks’ide vastu ning võita mäng lisaajal Nicklas Bäckströmi väravast, 3:4 ning jõudis sel hooajal esimese meeskonnana 100 punktini. Ovechkini jaoks lõppes mäng juba esimesel perioodil, kui ta lükkas Chicago kaitsja Brian Capmbelli vastu poordi. Ovechkin sai 5 karistusminutit ning mängust eemaldamise. Kas sellele järgneb ka NHL-i poolt lisakaristus, saab näha uuel nädalal.

Videot juhtunust saab näha siit: http://www.youtube.com/watch?v=OUVCKKSi ... re=related

Algava nädala mõned huvitavamad mängud igast päevast.

Esmaspäev 15. märts

Boston Bruins @ NJ Devils
Detroit Red Wings @ Calgary Flames

Teisipäev 16. märts

Boston Bruins @ Carolina Hurricanes
Monteral Canadiens @ NY Rangers
Phoenix Coyotes @ Tampa Bay Lightning
Philadelphia Flyers @ Nashville Predators

Kolmapäev 17. märts

Pittsburgh Penguins @ NJ Devils
Calgary Flames @ Colordo Avalanche
Chicago Blackhawks @ Anaheim Ducks

Neljapäev 18. märts

Pittsburgh Penguins @ Boston Bruins
Washington Capitals @ Carolina Hurricanes
Ottawa Senators @ Atlanta Thrashers
NJ Devils @ Toronto Maple Leafs
Buffalo Sabers @ Tampa Bay Lightning
San Jose Sharks @ Vancouver Canucks
Chicago Blackhawks @ Los Angeles Kings

Reede 19. märts

San Jose Sharks @ Calgary Flames
Detroit Red Wings @ Edmonton Oilers
NY Islanders @ Anaheim Ducks

Laupäev 20. märts

Carolina Hurricanes @ Pittsburgh Penguins
Montreal Canadiens @ Toronto Maple Leafs
Washington Capitlas @ Tampa Bay Lightning
Chicago Blackhawks @ Phoenix Coyotes
Detroit Red Wings @ Vancouver Canucks

Pühapäev 21. märts

NY Rangers @ Boston Bruins (12:30 Eastern Time USA, NBC pärastlõunane mäng)
Calgary Flames @ Minnesota Wild
Atlanta Thrashers @ Philadelphia Flyers
Phoenix Coyotes @ Dallas Stars
Buffalo Sabers @ Carolina Hurricanes
Colorado Avalanche @ Anaheim Ducks


Kui playoff mängud algaks täna:
http://www.nhl.com/ice/standings.htm?ty ... -stn-plyfs

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas kukoc »

:DT @ :C kell 4:30, ehk siis varajane äratus :D

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 972
Liitunud: 13 Veebr 2010, 11:23
Lemmik: Washington Capitals
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas admin »

Ovechkini jaoks lõppes mäng juba esimesel perioodil, kui ta lükkas Chicago kaitsja Brian Capmbelli vastu poordi. Ovechkin sai 5 karistusminutit ning mängust eemaldamise. Kas sellele järgneb ka NHL-i poolt lisakaristus, saab näha uuel nädalal.

Videot juhtunust saab näha siit: http://www.youtube.com/watch?v=OUVCKKSi ... re=related
Mis teie arvate sellest? Mina ise arvan,et 5 minutit oli piisav karistus kuid mängust eemaldamine oli pisut karm
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Pläk
top line
top line
Postitusi: 294
Liitunud: 16 Veebr 2010, 19:27
Lemmik: Washington Capitals
Asukoht: Washington DC, USA

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas Pläk »

Ma pole päris kindel, kuid mulle teadaolevalt, kui karistus on 5 min, siis sellega juba automaatselt kaasneb "game misconduct" ja mängust eemaldamine. Mina oleks andnud 4 mintsa - ehk siis kaks karistust.

Kasutaja avatar
o76
top line
top line
Postitusi: 297
Liitunud: 25 Veebr 2010, 18:44
Lemmik: Washington Capitals

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas o76 »

Midagi vaga johkrat voi hullu kyll ei olnud selles episoodis. Mina pooldan ka Ove arvamust, et oli game situation ja kukkus onnetult. Kui Campell oleks pysti tousnud, ja edasi manginud oleks asi vist 2 min piirdunud. Ise mangin harrastaja tasemel, aga ikka tuleb ette, et tahad litrit saada, kedagi lykkad voi kergelt checkid, no ei ole peas sellist motet, et tahaks vigastada, lihtsalt oled mangus ja hoki on lihtsalt oma olemuselt selline. Ei oskagi rohkem midagi lisada selle episoodi kohta, voib olla ehk nii palju, et paljud kes ise ei mangi, tihti arvavad, et tegi nii spetsiaalselt, isegi meie lohhide tasemel on hoki nii kiire mang, koik juhtub nii kiiresti, pead kiirelt otsuseid vastu votma teha nii voi naa, vahel tuleb ette vigastusi, kokkuporkeid jne.

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas flaier »

Pilt


http://www.ottawasun.com/sports/hockey/ ... 20311.html

hea artikkel selle kohta, milliseid tõenäolisi mängijate liikumisi offseasoni ajal oleks oodata
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas sponsa »

Pläk kirjutas:Ma pole päris kindel, kuid mulle teadaolevalt, kui karistus on 5 min, siis sellega juba automaatselt kaasneb "game misconduct" ja mängust eemaldamine. Mina oleks andnud 4 mintsa - ehk siis kaks karistust.
No midagi vist on siiski erinevat. Ma täpselt ei tea seda misconducti reeglit, aga kakluse eest antakse 5min ja mängust minema ei lööda.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1195
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas manalamees »

ma ei ole seda ovechkini hitti kommenteerima erapooletu.sellised hitid ei ole just hädavajalikud.tundub jah,et mis seal ikka oli,töllerdas pea maas,lûkkan natuke sokukest,sokukesel homme kondid valusad.pealegi igasugu campbelle on terve chicago täis,1 ees v taga.paraku läks see konkreetne campbell katki ja tema hooaeg mängijana on perses.finito.hea kohtunik oli,et eemaldas.mina ei näinud muide midagi eemaldamisväärset,vaatasin mängu otse.aga jah,arvestades,et cooke vs savard ei kergitatud kulmugi,on ovechkini karistus julmalt ebaôiglane.sellega vôrreldes oleks isegi 2 min eemaldamist palju.seega,nagu hittijad ise ûtlesid
ovechkin-mängusituatsioon oli
seda ma isegi usun,ovechkin on lihtsalt vôitleja
cooke-i just finished my check
selle eest sa veel maksad,kodanik cooke
CHEERS!!
Pilt
Pilt

Nr6

Re: NHL nädal 15/03 - 21/03

Postitus Postitas Nr6 »

Minuarust üsna sarnane olukord kui Cooke-Savard.
Mängulised olukorrad mõlemad, aga nii nagu Savardil ei jäänud peale hitti muud üle kui injury-listile kolida, nii ka Campbellil polnud muud võimalust kui boarding'u läbi õnnetult poorti lennata.
2 mängu out ka mu tgsh & 100% erapoolikust seisukohast vaadatuna õige & õiglane judgement.
Reeglite rikkumine/poorti-tõukamine oli, vigastus sellele järgnes, veel tõsine - liigas on selliseid juhtumeid läbi aegade sarnasel moel karistatud

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Postitus Postitas sponsa »

16. märts
Läänekonverents (15/03)
 Team 	GP 	Pts
 1. 	* San Jose 	68 	96  
 2. 	* Chicago 	68 	94  
 3. 	* Vancouver 	69 	89  
 4. 	Phoenix 	69 	89  
 5. 	Los Angeles 	68 	85  
 6. 	Colorado 	68 	84  
 7. 	Nashville 	69 	81  
 8. 	Detroit 	69 	80
-----------------------------------  
 9. 	Calgary 	69 	77  
 10. 	St. Louis 	68 	73  
 11. 	Minnesota 	68 	72  
 12. 	Dallas          68 	71  
 13. 	Anaheim 	68 	70  
 14. 	Columbus 	70 	67  
 15. 	Edmonton 	69 	49  
 * = Division Leader
Idakonverents (15/03)
 Team 	GP 	Pts
 1. 	y-Washington 	69 	101  
 2. 	* Pittsburgh 	69 	87  
 3. 	* Buffalo 	67 	82  
 4. 	New Jersey 	68 	85  
 5. 	Ottawa 	        69 	79  
 6. 	Philadelphia 	68 	76  
 7. 	Montreal 	70 	76  
 8. 	Boston 		68 	72  
-----------------------------------
 9. 	NY Rangers 	69 	71  
 10. 	Tampa Bay 	68 	68  
 11. 	Atlanta 	68 	67  
 12. 	Florida 	67 	66  
 13. 	NY Islanders 	69 	65  
 14. 	Carolina 	68 	64  
 15. 	Toronto 	69 	58  
 * = Division Leader
Mõtlesin, et viskan pilgu peale enne tänaöiseid kohtumisi, kus keegi on ja kuhu keegi tõusta võiks. Kavas on siis 11 mängu. eelkõige keskendume siin foorumis olijate meeskondadele. :B ootab ees võõrsil kohtumine :Cr . Ei saa olema üldse kerge. Hooaeg pole olnud küll midagi erilist, aga kodus on :Cr üle 50%. Caps - Panters, no suuri intriige pole. :Px :Tb on samuti oluline vaadata. Tampal on peale matemaatiliste ka reaalsed võimalused pääseda PO-i. :Mt :Nr oluline kohtumine. Avery kaks väravat Flyersile ja sealt saadud võidupunktid hoiavad :Nr ikka elus. NYR võid puhul ja Bos kaotuse korral näeme muudatusi PO kohtades. Need vast olekski minu arvates vast intrigeerivamad mängud.
Pilt
Pilt
Pilt

Suletud