Küsimus: Kas NHL-i mängijad peaksid osalema Olümpiamängudel?

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud

Kas NHL-i mängijad peaksid osalema Olümpiamängudel?

Ei
0
Pole hääli
Jah
15
100%
 
Hääli kokku: 15

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Küsimus: Kas NHL-i mängijad peaksid osalema Olümpiamängudel?

Postitus Postitas flaier »

Kuna see küsimus ikka ja jälle esile kerkib, siis arvasin, et võiksime selle üle pisut arutleda. NHL-i kui organisatsiooni seisukoht on praegu pigem eitav, põhjusel et ei soovita kahenädalast pausi oma mängukalendrisse. Üks põhjus on kindlasti raha - pole mänge, pole ülekandeid ja eks ka võimalike vigastuste pärast tuntakse muret. Kui ma õieti ei mäleta, siis järgmise OM-i ajaks NHL-i ja ROK-i vahel kokkulepet pole ja võib ka juhtuda, et see jääbki viimaseks korraks, kui OM-il sellise tasemega mänge näha saab. Kohe tuleb aga küsimus, et mis siis asemele tuleb? Kunagi oli parimate mõõduvõtuks Kanada karikas, peale seda vist veel mingi Rendez-vous turniir. Tuleks siis vast mõni neist varjusurmast äratada?. Ma arvan, et mängijad kindlasti sooviksid mingit turniiri parimate proffide osavõtul, ehk ka NHL poleks vastu kui see toimuks näiteks pärast play-offide lõppu. Siis võib aga tekkida mängijates motivatsioonipuudus, pärast väsitavat hooaega pluss PO-d mine veel migit tühipaljast karikat taga ajama. Mida arvate? Tahtsin selle kohta hääletust teha, aga paistab, et seda meil vee teha ei lasta. Mis siis ikka, eks lähe pisut aega kuniks me adminni südame ptüi krt, usalduse võidame.

Enda seisukoht: Kuniks pole mingit muud lahendust, et maailma parimaid ühele turniirile mängima saada, siis jäägu NHL- mängijad OM-le alles.
Viimati muutis flaier, 17 Veebr 2010, 18:13, muudetud 5 korda kokku.
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1235
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Sens »

Kindlasti peaks olema üks turniir kus meil oleks võimalik tugevamaid omavahel mängimas näha. Aga sellel turniiril peaks olema ka kaalu. Sest olgem ausad, USA ja Kanada jaoks MM ja OM ei oma mingit tähtsust. Praegused mängud on mingil määral erandiks , sest toimuvad Kanadas.
Minu mõtte oleks jätta MM ja OM noortele ja taaselustada Kanada karikas. Ja miks mitte teha seda NHL-i egiidi all näiteks kord 2 aasta tagant ja All-Star mängude asemel (mis minu meelest on üks paras klounaad).
Momendil muidugi pooldan pausi tegemist ja mängijate OM-ile saatmist lihtsalt soovist õiget madinat näha. Samas NHL-i juhtkonna vastuväited tunduvad küll mõistlikena.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Küsimus: Kas NHL-i mängijad peaksid osalema Olümpiamängudel?

Postitus Postitas sponsa »

No All-Star mäng toob tegelikult ju kuskil nädalase pausi sisse. Kui on OM aasta, siis võiks NHL profid minu arvates ikkagi osaleda seal. Minu isiklik argument oleks see, et see aitaks kindlasti ala populaarsusele kaasa, sest enne OM räägitakse jäähokiturniirist ikka päris palju. Siis vaatavad hokki isegi need, kes vareb pole seda jälginud. Ma saan muidugi aru NHL argumentidest, aganagu eelkõnelejad ütlesid, et võiks ikkagi olla turniir, kus need kõigevägevamad sotid selgeks teeks.
Pilt
Pilt
Pilt

Nr6

Re: Küsimus: Kas NHL-i mängijad peaksid osalema Olümpiamängudel?

Postitus Postitas Nr6 »

Kardan, et jant kestab veel ja veel.

NHL ei tahaks kdgi oma kalendrit, koos sellega tulusid, kärpida.

Mingi varasügisene turniir, a la Canada Cup, pole jälle paljudele mängijaile meelepärane, kuna sellisel juhul tuleks suvepuhkust lühendada ja füüsis h/a alguseks valmis sättida.

All-Star kohtumine on mdgi paras klounaad, aga toob, eriti tänu atrbtka müügile, sisse rohkem kui mõni finaalmäng.

Ainus mõistlik lahendus oleks vast siiski liiga omanike pigistamine, et põhih/a OM-aastaks lühendada nt 72-74 mängule, sõltvlt o-mängude asukohast.
Kord 4 a tgnt pole see ju nii hirmus palju, et saaks toimuda turniir mis oleks j.hokis ülemaailmselt A & O.
Parim variant oleks ROK-il selletarvis mõni Gretzky v Yzermani sugune grand-autoriteet enda leeri meelitada ;)

huviline

Re: Küsimus: Kas NHL-i mängijad peaksid osalema Olümpiamängudel?

Postitus Postitas huviline »

Kui küsimus suurtes kasumites, siis pole küll lootustki niipea selle lahendust näha! Kes võiks reaalselt juhtkonda pigistada? See isik või organisatsioon, kel on selleks piisavalt VÕIMU! Kas sellisel on aga piisavalt huvi seda teha, vaat selles on kogu asi...
Sellised on juba kapitalimaailma enese seadused. :evil:

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Küsimus: Kas NHL-i mängijad peaksid osalema Olümpiamängudel?

Postitus Postitas sponsa »

Ma arvan, et hääletus näitab, et me oleme saanud selles küsimuses ammendava vastuse :roll:
Pilt
Pilt
Pilt

Suletud