AHL

AHL, ECHL ja teised hokiliigad
Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: AHL

Postitus Postitas Huroon » 12 Juun 2016 23:23

Lake Erie Monsters sai oma eksistentsi esimese Calder Cupi, saades finaalis jagu Hershey Bearsist. Columbus Blue Jackets vôib sel hooajal vähemalt niipalju rahul olla, et järelkasv on vägagi tegus.

Clevelandis, kus see meeskond pesitseb, on see üle hulga aja esimene tiitel. Viimati tunti sellest rôômu 1964 aastal kui NFLi Cleveland Browns Superbowli sai ja Cleveland Barons Calderi vôitis.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Juun 2016 20:17

Vangerdusi farmerite mailt. Arizona Coyotes ostis hiljuti Springfield Falconsi ja vedas teise endale lähemale sinna liivaluidetele. Uue meeskonna nimeks saab Tucson Roadrunners.

Springfield, kelle hokiajalugu ulatub enne maiilmasôda, ei tahtnud päris ilma meeskonnata jääda ja grupp ettevôtlikke tegelasi ostis Portland Piratesi, tôi selle Springfieldi ja nimetas ümber Springfield Thunderbirdsiks. Nimel on see väärtus, et ta kaudselt ühendab kahte kuulsaimat ja aastakümneid Springfieldis eksisteerinud klubi - Indiansi ja Falconsi. Tormilind ju pärisrahva lihasööjast jahilind.

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Phoenix Coyotes

Postitus Postitas koiott » 20 Juun 2016 10:03

Huroon kirjutas:Vangerdusi farmerite mailt. Arizona Coyotes ostis hiljuti Springfield Falconsi ja vedas teise endale lähemale sinna liivaluidetele. Uue meeskonna nimeks saab Tucson Roadrunners.
Väike video ka lisaks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 09 Juul 2016 22:25

Veel kaks meeskond muudavad elukohta hooajaks 2017-18. Binghamton Senators kolib New Yorgi osariigist Bellevillesse Ontarios ja St.Johns Ice Caps lahkub Newfoundlandist, et asuda tegutsema Lavalis, Quebecis. Nii on Ottawa ja Montreali farmid neile nüüd märksa lähemal.

Vasta