Bruins-Habs

Lootused, ootused ja nende purunemine, vol.1

Moderaator: Huroon

Devil

Re: Bruins-Habs

Postitus Postitas Devil » 24 Apr 2011, 07:12

Well done!!! 2-1 pärast kahte lisaaega(Marchand, Horton). Võib öelda, et tänaöises mängus särasid taaskord mõlema meeskonna väravavahid, aga, nagu tormgi murrab tugevamad puud, ei jäänud mäng ka seekord lõpplahenduseta. Meelde tuli 1999 aasta Cup'i finaal Dallas vs Buffalo, otsustav mäng, kus oli keskseks väravavahtide duelliks Ed Belfour vs Dominik Hašek, hiilgav mäng mõlemalt, kuid lisaajal pidi murdumist tunnistama kuulus Dominaator. Seekord küll kolmandal lisaajal.

Nüüd Bruins'il vaja veel lahingule panna edukas punkt ja mis saaks olla magusam kui seda teha Montrealis ;)

Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1047
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: Bruins-Habs

Postitus Postitas manalamees » 24 Apr 2011, 16:20

devil on viienda mängu olulisema osa juba öelnud.täienduseks vast niipalju,et seekord oli :B õnne.cammalleri viskele jäi chara jalg ette,kusjuures värav oli tühjaks mängitud.seda lisaajal.tüüpiline p/o mäng,aga :B vääris võitu igal tasandil.special thanks to rookie brad marchand.sellest poisist tuleb tasemel mängumees
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
norm
rookie
rookie
Postitusi: 122
Liitunud: 13 Mär 2010, 11:53

Re: Bruins-Habs

Postitus Postitas norm » 24 Apr 2011, 20:28

Jah,nagu ka manalamees mainis ,oli seekord jumal raudselt Bostonist, :Mt -l oli mängu lõpetamiseks võimalusi OT-l rohkem ,kui üks.Arvan,et see mäng otsustas seeria saatuse,kuigi loodan ,et tuleb veel 7.mäng.

Devil

Re: Bruins-Habs

Postitus Postitas Devil » 27 Apr 2011, 21:22

norm kirjutas:Jah,nagu ka manalamees mainis ,oli seekord jumal raudselt Bostonist, :Mt -l oli mängu lõpetamiseks võimalusi OT-l rohkem ,kui üks.Arvan,et see mäng otsustas seeria saatuse,kuigi loodan ,et tuleb veel 7.mäng.
Eile öises mängus oli aga kõiksevägevam kindlasti :Mt särgiga ja elas neile kaasa. Täna öösel otsustav.

Devil

Re: Bruins-Habs

Postitus Postitas Devil » 28 Apr 2011, 16:29

Nii siis täna varahommikul kell kaks hakkas kahurimüra kostuma, sest vanad Old Time Hockey rivaalid uisutasid otsustavaks mänguks jääle. Mul oli meeles eile hommikune trots kui ühed suurlemmikud, BlackHawks'i näol välja langesid, Devils ei jõudnudki mul sellel aastal Karika peale mängima ja nii siis ainsad lemmikud veel sõjatules, Bruins'i näol, kes lippu kõrgel hoiavad. Mõtlesin küll paar korda, et teeks seekord erandi ja mängu ei vaataks, aga ei, südametunnistus ei lubanud, ikka nii halvas kui heas omadega. Mäng algas väga positiivselt, kui mängitud 3:31 viis Johnny Boychuk B'd juhtima juba minutid hiljem kui mängtud 5:33 lõi Mark Recchi Andrew Ference'i ilusast söödust seisuks 2:0. Hingasin kergendatult ja peast käis läbi juba mõte, et võiks kohe ka kolmanda ja neljanda lüüa, et vanad rivaalid kiiremini murda, kuid läks teisiti. Esimese poolaja keskel jäi B arvulisse vähemusse ja Habs Yannick Weber'i näol realiseeris oma võimaluse, seisuks 2:1. Endiselt olin positiivselt meelestatud ja lootuses, et kohe sahistame meiegi vastase puurivõrku. Võimalusi selleks oli, aga esimene poolaeg lõppes samal seisul.

Teisel poolajal, kui Bruins oli arvulises ülekaalus pudistas(tundus, nagu ei saanuks mees üleüldse aru, mis toimub, sest uisutas litri vastasele andnuna loivates vahetuspingi poole) Bruins'i veteran Mark Recchi kuidagi litri Tomas Plekane'ki kätte ja too sai minna silmitsi Bruins'i puurivahi Tim Thomas'ega ning seisuks sai 2:2. Erinevate võimaluste saatel, mõlemalt meeskonnalt, lõppeski teine periood. Bruins nagu surus koguaeg, Habs nagu eelnevateski mängudes täheldanud oleme, on rajanud oma edulootused kiiretele vasturünnakutele.

Vahva oli vaadata kui puurilukud Tim Thomas ja Carey Price puhkama uisutades, üksteisest möödudes, vennalikult käed kokku lõid - härrasmehelikkus kaunistab ilusat mängu.

Kolmas periood samas taktis, kuskil poolaja keskpaiku kui mängitud 9:44 viib Bruins'i nooruke Chris Kelly, meeskonna 3-2 juhtima. Taas sammuke võidule lähemal. Chris Kelly'l oli veel üks võimalus ka minuteid hiljem kui sai minna silmitsi Habs'i puurilukuga, väravavaht aga õlaga tõrjus, litter kukkus värava peale ja sealt maha värava taha. Nibin-nabin. Nagu kiuste suutis Bruins nii tähtsa kohtumise lõpul ikka mängida ennast arvulisse vähemusse ja karistus ei jäänud tulemata. Kui mängitud 18:03 lõi Habs'i oma mooramaa mees P.K. Subban seisuks 3-3. Hetkeline vaikus saalis, ka minu mõtetes - kas jälle lisaaeg. Hommikul BlackHawks õnnetult kaotas, kas tõesti jälle selline lõpp - ei, krt, Bruins on paar lisaaega seerias kõik enda kasuks pööranud, teevad seda ka nüüd. Nii ma mõtlesin kui meeskonnad enne lisaaga veel puhkama uisutasid.

Lisaaeg oli nagu mäng isegi vahelduvate võimalustega. Kui mängitud oli 5:43 lõi Nathan Horton sellele ilusa punkti. Hüppasin diivanilt ülesse, see oli tehtud. Palju ajalugu jooksis sel hetkel vast kõigil Bruins'i ja Habs'i austajatel silme eest läbi. Väärikas vastasseis on selleks aastaks saanud lõpu, juubeldavad Bostoni'i austajad, rõkkab Boston Garden. Anname au oma rivaalidele, see oli tõepoolest an old time hockey!!!

Pilt

Kasutaja avatar
norm
rookie
rookie
Postitusi: 122
Liitunud: 13 Mär 2010, 11:53

Re: Bruins-Habs

Postitus Postitas norm » 28 Apr 2011, 18:40

Õnnitlused :B -i fännidele!Midagi pole öelda,meeskonnad väärisid teineteist.Niisiis läksid kõik kolm OT-d karudele.Au ja kiitus neile ! :Mt -i fännina arvan,et selle satsiga kannu ei võideta.Pooldaks suuremat sorti verevahetust:1/3 saadaks pensionile,need mängijad,kellest suurt tolku pole,müüks maha.Alles jätaks Subbani,Price-i,Plekaneci ja ehk ka Gionta,Pacioretty ja võib-olla ka Cammalleri,kuigi eile oli ta suht nähtamatu.

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1047
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: Bruins-Habs

Postitus Postitas manalamees » 28 Apr 2011, 22:38

Devili kokkuvõttele pole palju lisada-vast niipalju,et :B stats paranes,see oli neil p/o esimene seeriavõit mängudega 0-2 kaotusseisus olles.seega nüüd siis saldo 1-26.Pläk mainis ka sellist huvitavat fakti,et viimati võitis meeskond p/o seeria realiseerimata ainsatki PP aastal 1952 ( :B ).niisiis natuke ajalugu on tehtud,olen saanud seitsme mängu jooksul halle karvu juurde ja olen väsinud.aga ees ootab uus seeria ja vastaseks vana hea :Ph .loodame siis,et seekord 3-0 eduseisu maha ei mängita-aga ega sellist eduseisu vast tulegi.mille peale
:Õ CHEERS!!
Pilt
Pilt

Suletud