Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks

Lootused, ootused ja nende purunemine, vol.2

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Pens...
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks

Postitus Postitas Pens... » 28 Apr 2011, 20:35

See üks jäi tegemata, parandasin vea. Detil lahe old, esimesed kaks ringi samad mis eelmine aasta, nüüd siis aeg San Josega vigade parandus teha. Det 4-2 :Vic
Pilt

schultz

Re: Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks

Postitus Postitas schultz » 30 Apr 2011, 08:38

Vot sellised mängud mulle meeldivad ja vaatamata suht kesisele seisule oli see vägagi nauditav lahing algusest lõpuni . :Up Ja määravaks sai kui mitmes kord sel hooajal Haide võimas viimane kolmandik ja selle jätkuna ka lisaaeg . Kes tahab neid võita , peavad mängu saatuse otsustama kahe esimese perioodiga , pärast on juba hilja . Punatiivad lihtsalt väsisid ja murdusid selle laviini all , mille :Sj korraldas. Aga Howard oli hea , päästis nii mõnegi kindla väravana tundunud olukorra . Nende järgmiseid mänge üritan kindlasti kõiki lives vaadata , sest see tõesti on väga nämma hoki :Woot

Kasutaja avatar
Pläk
top line
top line
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals

Postitus Postitas Pläk » 30 Apr 2011, 21:13

Ma OT-d enam vaadata ei jõudnud - uni murdis maha. Aga 3 perioodi viimase minuti põhjal olin veendnud, et haid siit võidu võtavad. Sihuke pressing pandi peale, et Detil oli ikka paras paanika oma tsoonis.

schultz

Postitus Postitas schultz » 02 Mai 2011, 07:16

sai vaadatud selle teise mängu kahte viimast kolmandikku ja mulje on sama mis ka eelmises mängus - San-Jose on :DT jaoks füüsilises mõttes praktiliselt ületamatu - vanakesed lihtsalt ei jaksa kui :Sj tempo üles kruvib . Tänu Howardi heale tööle väravas on need seisud siiani jäänud minimaalseks . Järgmised kaks mängu nüüd Detroidis ja vast koduseinte toetus annab punatiibadele seda lisajõudu , mis neil siiani vajaka jäänud.

schultz

Postitus Postitas schultz » 05 Mai 2011, 07:18

Paistab et ei tule ka siit seeriast midagi põnevat , kuigi mängud on tasavägised . Ei jaksa :DT neid mängulõppe kuidagi enda kasuks pöörata , Haid lihtsalt uisutavad neist kiiremini :) Ja minu jaoks on nad kindlalt kannufavoriidiks nr.1 :Vic

schultz

Postitus Postitas schultz » 09 Mai 2011, 07:53

Detroidi vanakesed on kahes viimases mängus kõvasti vastu hakkanud punnima ja kuskilt veel lisajõudu ammutanud . Tänases mängus lõid nad :Sj nende oma relvaga - kaks esimest kolmandikku võeti suht rahulikult ja alles viimasel keerati täispöörded peale , mis ka edu tõi . Mängu kangelane oli kindlalt Howard , kes püüdis kinni enam-vähem kõik , mis värava poole lendas , samas kui Niemi lasi mängu lõpus jälle kõik sisse , mis vähegi ohtlikum pealelöök oli . Järgmine mäng saab otsustav olema - kui punatiivad suudavad ka selle mingi ime läbi ära võtta , siis viimases otsustavas on neil juba selge psühholoogiline eelis ja kõik võimalik. Sisemas muidugi loodan , et seda ei juhtu - millalgi peab ka õnn Haidele hakkama naeratama .

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 09 Mai 2011, 13:39

Kiirus vs kogemus. :Vn ja :Sj on mõlemad sarnased tiimid, et kui esimese kolmandikuga asja ei otsusta, võivad raskused tekkida. Viimane mäng oli ka jäejekordaseks tõestuseks sellele. Poleks Howard teinud ime vigureid, oleks võinud mäng olla otsustatud esimeses kolmandikus. Teine kolmanik oli suht võrdne mäng ja viimane juba :DT oma. Seisul 3-2 oli näha kuidas tekib kerge paanika :Sj ridades ja peale viigi väravat, oli mulle juba selge kes mängu võidab. Peale kautusseisu jäämist, ei tulegi meelde mingit erilist viigistamise võimalustki meelde :Sj poolt. Ise loodaks näha ka 7-ndat mängu. Selleks on ka kõik võimalused olemas.

P.S Datsuk on ikka üks haige tüüp, heas mõttes ;)
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 11 Mai 2011, 16:10

No mis sa kostad. Detroiti penskarid on nii sitked sellid, et kisub vägisi näppu viskama. Kui nad siit edasi pääsevad, siis kas saavad Vancouveri käest kuivalt vôi teevad Vancouverile kuivalt. Arvan, et see viimane variant on isegi töenäolisem.

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 12 Mai 2011, 21:06

Täna siis suur hokipäev. :Can vs :Ru soojenduseks ja siis saame teada kumb nendest kahest pildist osutub tõeks:

Pilt või siis hoopis Pilt
Pilt
Pilt

schultz

Postitus Postitas schultz » 13 Mai 2011, 07:25

Ei saa kohe mitte oma tundeid vaka all hoida , ikka vägagi happy , et :Sj , kes minu vaieldamatu lemmik läänes suutis sealt kollapsist välja tulla ja 7mängus end maksma panna . Et seekord siis ei võitnud mitte kogemused vaid noorus Couture-Setoguchi ja kogemused Thornton- Marleau :Vic Läänes siis finaalis mansad , kes põhihooajal olid seal parimad ja kes kunagi pole kannu saanud .
Nii et minu poolt kuskil hooaja keskel välja hõigatud finaal :B : :Sj ilusasti jõus veel , aga enne ootaks ikka poolfinaalid ära .
Aga :DT ees ikkagi :Tere maha , vahet pole kuidas nad põhihooaega mängivad , PO on nad alati tegijad . Aga karta on , et mingi noorenduskuur neid nüüd ees ootab .

Vasta