Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Kas kõik või mitte midagi

Moderaator: Huroon

schultz

Re: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Postitus Postitas schultz » 16 Juun 2011, 08:16

Minugi poolt kõige-kõige suurimad õnnesoovid Bostonimõmmide poolehoidjatele :Vic . Ja muidugi eriliselt uhke tunne iseenda üle , nii et suurest egost tatti pritsib :D - et suutsin vist esimest korda elus poole hooaja pealt selleaastase kannuvõitja ära ennustada :Dance .

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks

Postitus Postitas kane » 16 Juun 2011, 13:18

Palju õnne Boston Bruins :Vic :Vic Super tiim olete. Palju õnne manala ja bruins!!!! GO :B

bruins

Postitus Postitas bruins » 16 Juun 2011, 15:08

Tänud teile kõigile õnnesoovide eest!! Tõesti on hetkel uhke olla Bostoni fänn!!

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 16 Juun 2011, 15:22

ilus vaadata,aga see Rootslane rikub veidi ära

Pilt

Uploaded with ImageShack.us
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 16 Juun 2011, 15:30

Väga ôige, Admin. See svensson rikub pildi totaalselt ära. Need Sedin Sisters rikkusid üldse palju ära, aga hea oligi. Boston vääris kannu, sai selle ja see on pôhiline. Ônnitlused Bruinsi fännidele.

Manalamees, vôta paar kannu Manituu terviseks. Ma ikka lôpuks suutsin Nucksi ära posida :D

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 16 Juun 2011, 19:27

siinkohal sooviksin tänada kõiki,kes uneaja arvelt v kes niisama hea sõnaga :B toetasid.see osake stanley kannust kuulub õigusega Teile.see kann tähendas minu jaoks palju.võibolla rohkem,kui arvata oskate.see kompenseeris kõik ebaõnnestumised ja päris põhjalangemise viimase 26 aasta jooksul,mil ma :B le näppu olen visanud.ei oska midagi lisada praegu,emotsioonid alles liiga kõrgel.pean laskma asjal natuke settida. CHEERS!!
Pilt
Pilt

Devil

Postitus Postitas Devil » 17 Juun 2011, 22:00

manalamees kirjutas:siinkohal sooviksin tänada kõiki,kes uneaja arvelt v kes niisama hea sõnaga :B toetasid.see osake stanley kannust kuulub õigusega Teile.see kann tähendas minu jaoks palju.võibolla rohkem,kui arvata oskate.see kompenseeris kõik ebaõnnestumised ja päris põhjalangemise viimase 26 aasta jooksul,mil ma :B le näppu olen visanud.ei oska midagi lisada praegu,emotsioonid alles liiga kõrgel.pean laskma asjal natuke settida. CHEERS!!
Minu siirad õnnesoovid Bruins'i fännidele, alustades Sinust manalamees!!! Mul on hingest hää meel, et maailma tähtsaim spordi karikas läks teile, olite seda kuhjaga väärt!!! Bruins on ja jääb alati ka üheks minu lemmikutest, siin on samuti lapsepõlvest saati seos. Mäletan kui vhs'ilt poisikesena sai vaadatud Bobby Orr'i vägitegusid. Minu vanaonu, kes Teise Maailmasõja keerises sattus sinna poole ookeani, saatis mulle 80ndate teisel poolel Bruins'i särgi ja nii see seos muudkui kasvas. Oli ka tema lemmik meeskond. Kõik tuleb kord, on õige ütlus ja Bruins on meeskond, kes on Karikat kuhjaga väärt.

Kõike paremat ja CHEERS!!!

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 02 Juul 2011, 22:08

Lõpetame 2010-2011 hooaja siis ilus looga :Up :

Pilt
Pilt

Vasta