Los Angeles Kings

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Los Angeles Kings

Postitus Postitas Huroon » 10 Okt 2018, 17:44

Ilja Kovaltshuk viskas oma NHLi värava n° 418. Seda pidi ootama pea viis ja ppol aastat. Niiaua oli ta tegutsemas Venemaal.

Kovaltshuk mängis suurema osa oma Pôhja-Ameerika karjäärist Atlanta Thrashersis (326 väravat). Huvitava kokkusattumusega tuli tema come-back koll just Thrashersi järglase vastu.

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 24 Okt 2018, 14:43

Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Nov 2018, 23:48

Sellised asjad juhtuvad kui meeskond ei suuda mônda aega vôita. Ja juhtus ka täna Los Angeleses. Kings lasi lahti peatreener John Stevensi. Sellest vôib aru saada, omanikel on frustratsioonihoog peal.

Aga aru ma ei saa sellest, et Stevensi asemele pandi paika Willie Desjardins. Tôepoolest, recycling on liigas moes. Kui keegi veel mäletab, oli Desjardins hiljuti Canucksi peatreener. Vancouveri periood oli Desjardinsil täielik ämber.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 06 Nov 2018, 01:41

No vähemalt abitreeneriks leidis GM Rob Blake kellegi asjaliku. Marco "Blitzkrieg" Sturm, endine NHL mängija, kes viis Saksamaa koondise olümpial hôbemedalini.

Lootust on, et kui Desjardinsi interim periood hooajaga koos lôpeb, siis vôtab Sturm juhtimise üle. Mine tea, ehk see nii oligi plaanitud.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 13 Nov 2018, 01:32

See on parajalt koshmaarne stsenaarium, mis seal LA-s toimub. Vähe sellest, et kollkipper Quicki langemine neil kaardid segi ajas, nüüd venitas ka Jack Campbell oma meniski ja läheb Quickile seltsiks vähemalt 6 nädalaks.

Ja tuleb jälle nii välja, et Peter Budaj peab taaskord Kingsi tassima hakkama.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Veebr 2019, 00:16

Ka kôvemad mehed peavad mônikord, lôug lôunas, mängu pealt vaatama. Coach Desjardins pani Dion Phaneufi istuma. Kui +/- stat on mehel -16, siis on midagi hullult valesti. Resultatiivsust ka pole, peale poolesajas mängus on ta teinud... 1G + 2A. See on ju juba kurat teab mis sellise kaliibriga mängija kohta.

Phaneuf ei salga, et tal on sel hooajal kôik asjad vildakil. Olid juba läinud hooajal, aga see hooaeg on koshmaar kuubis. Ja mees on iseendas väga pettunud.

Ju ikka läheb paremaks. Pôhi tuli vastu ja siit saab vaid taas ülesmäge minna. “I always said I want to play as long as I can. As long as my body will allow me to play. Right now, you come, you do your job and no one’s happy where we’re at. No one’s happy where we’re at in the standings. I think everyone here, we had a lot higher aspirations and a lot higher expectations of ourselves as a team. I don’t look too far ahead, to be honest with you. I’ve got a couple of years left on my contract and I want to play as long I can. That’s what I said.”

Phaneuf on liigas mänginud 1027 mängu. 137G + 354A. Ta on mänginud :C :To :OT ja :La

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Veebr 2019, 21:23

Kings jôudis lôpuks selgusele, et Carl Hagelini kaup novembris läks käärima :) . Sestap susati mees nüüd tagasi teisele poole kontinenti. Capitals saagu rootslasega ônnelikuks.

Kings rahuldus tulevase drafti 3 ringi valikuga ja järgmise aasta drafti tingimusliku 6 ringi valikuga.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Mär 2019, 17:59

GM Rob Blake on hooaja lôppedes olukorra ees, mis meenutab matemaatilist vôrrandit ja numbriteks on mängijad. Ning nende eluaastad. Kingz on totaalselt vanadekodu sarnane, 8 mängijat üle 30 eluaasta ja üheksas, Doughty, ületab selle peagi.

Ja lisaks on meeskonnas keegi Ilja Kovalchuk, kelle puhul ei tea Blake enam isegi, miks ta selle venelase kampa vôttis.

https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/gm- ... ings-team/

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Apr 2019, 18:12

Coach Desjardins ei suutnud paraku näidata Kingsiga midagi sellist, mis oleks pannud Los Angelese brassi môtlema, et kas vaja otsida uud peatreenrit vôi mitte. Desjardins saadeti suvepuhkusele, sest tema hooaja saldo oli negatiivne.

Nüüd on Kings läbi rääkimas Todd McLellaniga. Kuna Quenneville, keda ka LA tahtis, on turult maas, siis ilmselt on Kingsi järgmine peatreener McLellan.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Apr 2019, 01:45

GM Rob Blake andis teada, et Kings jôudis Todd McLellaniga kokkuleppele ning viimane on uus Kingsi peatreener.

McLellani kontraht ka 5 aastat ja väärtuses 25M. Tundub, et hetkel on need numbrid moes.

Ta oli kônelustes ka Buffaloga, aga need ei suutnudki pakkumist kokku panna ja otsus langes Los Angelese kasuks. Buffalo on ikka täiega saamatuse sünonüüm.

10 hooaja jooksul on McLellani juhitud meeskonnad jäänud play offist välja vaid kolmel korral. Tal on hetkel arvel 434 vôitu, asudes sellega läbi aegade tabelis 33 kohal.

Vasta