Pittsburgh Penguins

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas pinku » 30 Dets 2018, 15:16

:Pi -il täna :Sl -i vastu PP 4-st 4. Seda on põhikal pingviinide poolt suudetud teha varem kahel korral. Mõlemal juhul aastaks 1978 (Minnesota ja Montreali vastu) ja koduplats. Nüüd siis esmakordselt võõrsil.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Jaan 2019, 01:50

Piisas sellest, et Casey DeSmith suutis kuua aega ja natuke peale Penguinsi tassida ning tulemuseks on kontrahti pikendus. 3 aastat. Honorarid 1.25M aastas.

12-7-4 ei ole teab mis enneolematu, aga sellele lisab väärtust tôik, et kui DeSmith Penguinsi tassis, siis oli Penguins schitt mis schitt.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 12 Jaan 2019, 23:07

12-7-4 ei ole tõesti enneolematu ... aga arvestada tuleb, et selle mitteenneolematu seeria jooksul on ta tõrjeprotsendilt liiga neljas (92,4%). Ta vedas tiimi ajal, mil kogu võistkondlik pingutus oli null, ajal, mil Murray maadles vigastustega (sinna nahka läks tal ju tegelt ka kogu eelmine hooaeg). Seega saime omale korraliku backup goalie (mõistliku raha eest).

:Pi -i GM on hakanud selgelt tulevikule mõtlema. Guentzel, backup goalie jne on paigas. Huvitavad saavad nüüd olema need liikumised, kellega GM enam pikemas perspektiivis ei arvesta ( noh, ilmselt Maatta näiteks).
Pilt

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 29 Jaan 2019, 23:56

Oleksiak lännu. Mulle tundub, et see oli manööverdus mingi lähiajal toimuva suurema tehingu jaoks. Läheb esimese ringi valikuõigus, võibolla keegi mansast ja üks - kaks keskmiste ringide valikuõigust. Saab huvitav olema, et kes saabub.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 30 Jaan 2019, 19:56

Lp jääkaru, kas te palgalimiidist olete kuulnud? Seda esiteks. Teiseks: meie noorus on juba niigi mannetu ja hukas, et lubada omale draftide maha parseldamist. Ma saan aru, et GM on vana ja sureb varsti ära, aga nooremad tahaksid :Pi -i näha ka 5 aasta pärast.
Pilt

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 31 Jaan 2019, 00:02

Draftid arvatavasti lähevad, sest praegu pole neil muud eesmärki kui Crosby veel paar korda kannuni aidata. Palgalimiidiga äkki läksin õnge, Schultz on väljas, äkki sellest üle 6 miljoni vaba raha veebruaris kulutada. Mõni nooremapoolne tegija võiks tulla küll. Mulle tundub, et Crosby lahkumisel tuleb suur tühjendusmüük ja siis paar aastat draftimist. Aga Rutherfordi aeg on siis juba läbi, arvatavasti saab läbi koos Crosby ajaga. Hetkel pakuks, et Crosbyl veel kolm - neli head hooaega.2022/23 hooajaga lõpevad Malkini, Letangi ja Kesseli lepingud, siis tuleb arvatavasti esimene suurem värskenduskuur. Aga see on lihtsalt minu arvamus.

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 31 Jaan 2019, 17:44

Jah, ma selle jutuga nõus küll. Mulle lihtsalt tundub, et ollakse nende draftide osas juba ette vaatlikumaks muututud. Et päris nii enam ei lahmita nagu paar aastat tagasi.

Brassard Tampa vastu ei mänginud. Arvestades seda + juba tehtud liigutusi ---------- siis on oodata suuremat uudist.

PS. GM on lubanud, et kuni on Crosby, tehakse kõik, et tiimil oleks alati võimalus kevadel karikale konkureerida ( st mitte niisama 1.ringis figureerida). Nii, et jah ....
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 01 Veebr 2019, 22:04

Jääkaru, sul oli õigus, GM mängis ikkagi hunniku drafte maha. Nagu homset poleks ...
Pilt

Jääkaru
top line
top line

Postitus Postitas Jääkaru » 01 Veebr 2019, 23:17

Näedsa, krt, tegidki diili. Igastahes eelneva jutu valguses mulle tundub, et Bjugstad ja McCann saavad olema klubile lähiaastatel väärtuslikumad kui Sheahan ja Brassard oleksid olnud. Võimalik, et Brassard sattus valesse mansasse ja Panthersis saab näha hoopis teistsugust Brassardi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Veebr 2019, 00:55

Hokiautoriteet Bob McKenzie arvates oli selle tehingu môte Penguinsile see, et vahetada aeguvad kontrahtid noorte mängijate vastu, ilma, et oleks tehtud tagasiminek (Key for PIT was turning expiring contracts into younger contract players without taking an immediate step back now.)

Huvitav fakt on veel see, et kôik neli mängijat, kes selles tehingus osalised, on esimese ringi draftid.

Brassard :Cbj 2006, 6 overall
Sheahan :DT 2010, 21 overall
Bjugstad :Fl 2010, 19 overall
Jared McCann :Vn 2014, 24 overall

Vasta