Montreal Canadiens

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Montreal Canadiens

Postitus Postitas Huroon » 10 Nov 2018, 00:15

Joel Armia niisiis 6 - 8 nädalat pôlvevigastust ravimas.

Ja vanameister Tom Plekanec loovutati Canadiensi poolt. Ilmselt lôpebki tema NHLi karjäär sellega. Hooaja alguses oli ta rohkem press boxis, siis sai 3 mängu mängida - mis viis tema mängude arvu liigas 1001-ni - ja kohe seljavigastus otsa.

Montrealil ei ole kohta enam Plekaneci jaoks. Philip Danault, Max Domi ja Jesperi Kotkaniemi teevad üle ootuste head mängu ning Plekanec ei pääseks enam löögile.

36-aastase tshehhi arvel jääb 1001 liigamängu (984 Canadiensis ja 17 Maple Leafsis), 233 väravat (17 tulemus Canadiensi ajaloos), 373 söötu (13 tulemus). Ta asetub sellega kenasti selliste meeste kôrvale nagu Claude Pronovost, Mats Näslund ja Elmer Lach.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Jaan 2019, 15:29

Et Paul Byron liigalt nahutatud saab, oli siililegi selge. Aga et see koguni 3 mängu tuli, oli veidi üllatus. Ka mängijale endale.

Samas, nojah, hiti tulemus oli see, et Panthersi d-man MacKenzie Weegar sai vigastada. Järgmine kord ehk môtleb enne kaks korda kui lahmima hakkab.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Veebr 2019, 00:53

Habs on endale toonud ründaja Nate Thompsoni Los Angelesest. 34-aastane vanameister on tänavu statistikaga 4G + 2A. Mis pôhjusel GM Bergevin mehe endle kauples, jääb hetkel môistmatuks. Thompsoniga tuli kaasa tulevase drafti 5 ringi valik. Kings sai vastu tulevase drafti 4 ringi valiku. Los Angelese käigust vôib paremini aru saada.

Thompsoni caphit on 1.65M. Ta on UFA hooaja lôpus. Ta on mânginud kokku 672 liigamängu, visanud 57 väravat ja andnud 77 söötu.

Päev varem kauples Habs endale Flyersis 30-aastase ründaja Dale Weise ja d-man Christian Folini. Philly sai nende eest Dave Schlemko ja Byron Froese.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 13 Mär 2019, 18:32

Gary Price on eilsest Montreali ajalugu. Ta sai enda arvele vôidu n°315 ja see on Canadiensi kollkiprite rekord. Eelmine tähis - 314 vôitu - püsis aastast 1963.

Olla sellise auväärse klubi - ikkagi 110-aastane ajalugu - rekordiomanik on kindlasti asi, mida iga Kanada indiaanipoiss isegi unistada ei oska. Price on nüüd esmarahva kangelane.

Vasta