Dallas Stars

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Dallas Stars

Postitus Postitas Huroon » 24 Veebr 2019, 14:30

Kaks meest sinisele liinile lisandunud, oligi aeg midagi ka eesliinile lisada. Paistab, et hobusevirtsased tähed Dallases näitavad jätkuvat tendentsi iga natukese aja tagant nulliga sisse saada.

Rangersi publikulemmik norralane Mats Zuccarello on tänasest teksaslane. Rebuildiv Rangers sai tema eest kaks tingimuslikku draftivalikut, 2 ring 2019 ja 3 ring 2020.

31-aastane Zucc, nagu teda Nujorgis kutsuti, on tänavu teinud 11G + 26A. Mänginud on ta 46 mängu. Hooaeg algas pôhjamaalasele kohaselt aeglaselt, aga nüüdseks on ta hoo sisse saanud ja loodetavasti palavas Texases läheb veelgi paremaks.

Zucc pidi Rangersist lahkuma, sest ei mahtunud selle noorenduskuuri raamidesse. Ja cap hit on tal ka 4.5M aastas. Rangers kannab hooaja lôpuni 30% tema honoraridest.

Dallase rünnak on eeskujulikult hambutu tänavu, keskmine vaid 2.51 kolli mängus. Seda on vähe kui tahetakse play offi jôuda.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2019, 18:19

Seda saab klassifitseerida kui äârmist ebaônne Starsi jaoks.

Äsja treiditud Mats Zuccarello alustas oma esimest mängu Dallase eest väga hästi, 1 värav + 1 sööt. Ja siis blokeeris ta slapshoti, mis tabas teda randmepiirkonda.

Tulemuseks on 4 nädalat ravi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Mär 2019, 23:46

Aleksandr Radulov on tänases mängus pingil. Ja vaatab pealt. Distsiplinaarkorras karistatud on vist kohane öelda.

Coach Montgomery oli sunnitud selle meetme kasutusele vôtma, sest venelane eiras (järjekordselt) eeskirju ja saabus hommikusele treeningule suure hilinemisega. See ei ole tal esimene kord ja samuti mitte esimene meeskond kus ta sellega silma paistab. Môni lihtsalt ei ôpi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Mär 2019, 18:01

Ben Bishop sai vigastada, aga selleks hetkeks oli ta jôudnud hoida väravat puutumatuna 230:53 jagu. Kolm shutouti jutti tegi temast frantshiisi rekordimehe. Ed Belfour suutis aastal 2000 "vaid" 219:26 teha.

Ma ei tea, kas Bishopi aeg hakkab samast kohast edasi jooksma kui ta terveneb vôi peab uuesti nullist üritama.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Apr 2019, 17:41

Oma elu esimesel play off matshil kaks kolli visanud rookie Miro Heiskanen jäädvustas end kohe frantshiisi ajalukku (Dallas/Minnesota) kui läbi aegade noorim mängija, kes seda teinud.

Heiskanen on sündinud, 18.07.1999, nii et alla 20 aastane. Viimase 20 aasta jooksul on ta üldse alles 3 teismeline, kes play offi mängus visanud mitu väravat. Teised kaks on Tyler Seguin (2011) ja Sean Couturier (2012).

See nimi tasub meelde jätta.

Vasta