New York Rangers

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: New York Rangers

Postitus Postitas Huroon » 05 Mai 2019, 23:32

Kui tänavune NCAA parim d-man Cale Makar mängib juba praegu Colorado eest play offis, siis paremuselt teine d-man Adam Fox sôlmis äsja Rangersiga oma esimese profilepingu.

Foxmängis Harvardi eest 33 mängu ja kogus 48 punkti. Makar sai kokku 49 punkti.

Rangers kauples noormehe endale sel nädalal Carolinast, andes neile selle aasta drafti 2 ringi ja järgmise aasta 3 ringi (tingimusliku).

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Mai 2019, 19:23

Rangersil on uus president. John Davidson on tema nimi ja tuleb Blue Jacketsist. Ta suutis 7 aastaga jakkidest teha play offi kôlbuliku meeskonna.

Davidson on kunagine Rangersi mängija. Puurivaht kaheksa hooaja jooksul.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Juun 2019, 22:30

Rangers sai omale pärli, kel nimeks Kaapo Kakko. Ma arvan, et see poiss oleks pidanud olema tänavune n°1 valik. Aga Rangersi ônneks ei olnud.

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 26 Juun 2019, 00:57

Huroon kirjutas:
25 Juun 2019, 22:30
Rangers sai omale pärli, kel nimeks Kaapo Kakko. Ma arvan, et see poiss oleks pidanud olema tänavune n°1 valik. Aga Rangersi ônneks ei olnud.
ma arvasin ka sama.aga mind naerdi v2lja,kui ma julgesin seda arvata.devsil pole ju palju neid mehi,kes sisse ka panevad,kakko v6iks nagu olla.aga eks aeg n2itab
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2019, 01:21

Panarin jôudis lôpuks igatsetud ookeani äärde. Aga mitte Florida palmide alla (sinna läks Bobrovsky), vaid New Yorki. Rangers rääkis ta lôpuks endale.

Kontraht on 7 aastat ja 11.6M per hooaeg.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Okt 2019, 20:39

Jooksu pealt rebuildingut tegev Rangers (see näib neil päris hästi välja tulevat muuseas) on lähetanud rüdnaja Vladislav Namestnikovi Ottawasse. kanadalased andsid vastu d-man Nick Eberti ja 2021 aasta drafti 4 ringi.

Namestnikov, kes teatavasti saadi McDonaghi ja J.T.Milleri eest 2018 aastal, ei leidnudki end New Yorgis. 99 mängu, 13G + 22A oli ilmselt Rangersi jaoks niivôrd vähe, et venelane saadeti minema. Nick Ebert on seni AHLi ja Rootsi liiga kogemusega, vaevalt et ta niipea NHLi pääseb. Küll aga sai Rangers lahti Namestnikovi 4M honoraridest (millest nad sel hooajal maksavad ise 750K), mistôttu vôib peagi oodata mingit muud lüket nujorklaste poolt.

Vasta