New-York Islanders

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: New-York Islanders

Postitus Postitas Huroon » 12 Jaan 2017, 02:51

Hm, mida môtlevad Islandersi coach ja GM kui vaatavad tänavust All Starsi rosterit ja näevad seal Kyle Okposo ja Frans Nielseni nime? Ilmselt on neil seda küllaltki paha vaadata. Nii Okposo kui Nielsen lasti suvel minema.

Nad vôiks ka kukalt kratsida kui neile vaatab vastu Islandersi kahe viimase mängu tulemus - môlemad mängud häviti tulemusega 1 : 2. Kelle vastu? Coyotesi ja Avalanche vastu. Punaste laternate vastu.

Ei aidanud ka see, et kollkipper Thomas Greiss näitas Colorado vastu SV 0.949 ja Arizona vastu SV 0.963 ning tôrjus 62 pealeviset 66-st.

Lihtsalt miskit on ikka väga valesti Long Islandil...

Ainuke, kes oma ônne Long Islandil leidnud, on Tavares :D

http://www.lighthousehockey.com/2016/9/ ... s-get-lost" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Jaan 2017, 02:11

Long Islandil hakkasid puhuma muutuste tuuled - coach Capuano lasti lahti. Seitse aastat Islandersi dirigeerinud Jack Capuano asemel vôtab koha sisse abi-GM Doug Weight.

Capuano tulemuseks jäi 227-192-64.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 31 Jaan 2017, 23:00

Kolm aastat lisaks ja seda 10M eest. Selline on kontraht, mille sai Thomas Greiss.

31-aastane sakslasest kollkipper on mänginud sel hooajal kokku 24 mängu ja tema statistika on järgmine - GAA 2.25 ning SV% 0.928. Tubli tulemus ja Islanders on otsustanud lähihooaegadel temale panustada.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Mär 2017, 23:37

Vahelduseks on päris mônus kirjutada ka positiivset, muidu loenda neid laatsareti tegelasi nigu tibusid.

Travis Hamonic on peale kahekuulist pausi ametlikult IR nimekirjast maas ja arvatavasti järgmises mängus ka jääl. 26-aastane kaitsemängija on saanud sel hooajal kaasa teha vaid 35 mängus enne kui pôlveoperatsioon pika pausi pôhjustas.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Apr 2017, 14:05

John Tavares ei saa enam saarlasi nende play offi ponnistuses aidata, sest tema seisund on klubi teavituse kohaselt week-to-week. See tähendab, et Tavares vôib rahulikult kuni uue hooajani oma vigastust ravida.

Muserdav Islandersi jaoks, kes veel hellitas edasipääsulootusi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Apr 2017, 15:33

Islanders ja Dennis Seidenberg jôudsid kokkuleppele, et on veel aasta jagu mestis. 35-aastane sakslane palgati hooaja alguses 1M eest aastaks ja nüüd pikenes see diil samavôrra.

Seidenbergi tulemus läinud hooajal oli 5G + 17A. Ta mängis kokku 73 mängu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Juun 2017, 18:53

Islandersi tegevus sel nädalal on päädinud sellega, et Jordan Eberle toodi Tavaresele seltsiliseks. Ja siis anti Travis Hamonic Flamesile. Kas need kolm draftivalikut (esimene ring ja 2 teise ringi oma) on hea tehing, seda näitab järgmine dekaad. Sest need draftivalikud on aastail 2018 ja 2019. Nii et Isles on miskit rebuildi arendamas, jooksu pealt.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Juul 2017, 02:53

Coach Doug Weightil on uus abitreener. Kelly Buchberger, endine NHLi mängija (18 hooaega) ja kauaaegne Oilersi juhtorgani ametnik (VP of player development ning aastail 2008 - 2014 ka abitreener).

Kindlasti toob ta kaasa kogemusi sellest, kuidas ei tohiks halvasti majandada ja treenida, oli ta ju just sel perioodil Oilersis tegev :D

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Aug 2017, 22:31

Islanders ja Calvin de Haan sôlmisid lepingu 1 aastaks 3.3M eest.

26-aastane d-man viskas viimati 5 väravat ja andis 20 söötu. Ta mängis kôik 82 mängu hooajal.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Nov 2017, 21:10

Nikolai Kulemini hooaeg lôppes hetkel kui Oilersi d-man Eric Gryba ta poordi rammis. Ja ühes sellega sai otsa ka tema karjäär Islandersis, sest ta on UFA sel suvel.

Kulemin läbis edukalt "ülakeha" operatsiooni (ilmselt oli tegemist ôlaga, aga Islanders ei täpsusta), millest taastumine vôtab aega 6 kuud. Elik siis täpselt pôhihooaja lôpuni. Ja kuna Kulemini kasutegur oli hirmus pisike (4-aastane leping 16.75M eest, mille tulemuseks oli vaid 79 punkti 248-st mängust), siis ilmselgelt NYI tema peale raha ei kuluta.

Vasta