Los Angeles Kings

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Vasta
schultz

Los-Angeles Kings

Postitus Postitas schultz » 08 Juun 2011 09:09

Kuningate GM Dean Lombardi on parajalt pettunud talvel :Ed sebitud ründaja Dustin Penneri üle . Lombardi sõnul lootsid nad Pennerist rohkem ja eriti PO jäi tema panus väikeseks . Mõistan muidugi GM pahameelt , samas tuleb ju aru saada , et nii kiiresti on raske ühel mehel meeskonda sulanduda ja olen üsnagi kindel , et tuleval hooajal näitab veel Penner oma head taset , sest mulle tema jõuline mängustiil vägagi meeldib :Up

schultz

Re: Los-Angeles Kings

Postitus Postitas schultz » 22 Juun 2011 07:51

Ryan Smyth on avaldanud soovi , et tahaks naasta oma endisesse klubisse :Ed . Kuigi tema kehtiv leping lõppeb alles järgmisel aastal , soovib mees et juhtkond leiaks võimaluse ta ära vahetada või maha müüa . 35aastane ründaja teenib praegu 4,5milj. :Dlr aastas ja on enam kui kindel , et kui see vahetus peaks toimuma , siis sellist raha ta enam ei näe :geek:

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1193
Liitunud: 13 Veebr 2010 20:35
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: Los-Angeles Kings

Postitus Postitas Sens » 22 Juun 2011 09:13

4.5 mil. on tal see summa mida viimasel aastal otseselt makstakse. Ta võttis suuremad summad ette ära. Sest arvestuslik summa tal 6.25 mil. :Dlr .
http://www.capgeek.com/players/display.php?id=551
No kui :Ed soovib teda ikka oma ridadesse tagasi, siis selle viimase aasta 4.5 mil. :Dlr peavad nad talle ka viimse kopikani plekkima. Mis edasi saab on juba omaette ooper. Ja ega :La lollid pole, :Ed käest tahetakse ka 6.25 mil. eest miskit tagasi. Momendil paistab, et :Ed rahalisi võimalusi küllaga, et vähemalt aastaks Smith endale võtta. Aga kas nad soovivad drafti valikutest/prospektidest/mängijatest loobuma? Ei usu et :La on mii lollid, et lasevad meest niisama minema, nagu :OT tegi Heatleyga. Kui kohe miskit asjalikku vastu ei saa siis targem on hoida teda trade deadline-ini ja siis kasumiga liigutada. Muidugi mehel ka NMC, mis teeb asja veel keerulisemaks.
Pilt
Pilt

schultz

Re: Los-Angeles Kings

Postitus Postitas schultz » 29 Juun 2011 13:34

21aastane kaitsja Drew Doughty uut vägagi magusat lepingut LA sõlmimas -5aastat ja 29milj. :Dlr
Pilt

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 846
Liitunud: 13 Veebr 2010 11:23
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Los-Angeles Kings

Postitus Postitas admin » 29 Juun 2011 17:27

schultz kirjutas:21aastane kaitsja Drew Doughty uut vägagi magusat lepingut LA sõlmimas -5aastat ja 29milj. :Dlr
Pilt

oi oi. sellisele nolgist kaitsjale selline raha
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 592
Liitunud: 01 Mär 2010 12:01
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Los-Angeles Kings

Postitus Postitas pinku » 29 Juun 2011 17:32

Eks see nolgist kaitsja oli juba arvestatav tegija Vancouveris :Can OM-koondises. Hetkel üks andekamaid noori kaitsjaid :NHL -is ja :La tugisammas tulevikus. Seega kindlasti mitte ülehinnatud. Üldse mulle tundub, et kaitsjate palgad hakkavad väga kõrgele minema.
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010 20:24
Lemmik NHL-i meeskond: Anaheim Ducks

Re: Los-Angeles Kings

Postitus Postitas sponsa » 03 Juul 2011 16:44

Kas ainult mulle tundub või on Kings tõusmas tõsiseks tegijaks läänekonverentsis? Eelmisel hooajal nad pääsesid play-offi ja kaotasid esimeses ringis Haidele. Nüüd hankisid nad juurde endale Mike Richardsi ja Simon Gagne, kellel mõlemal juba piisavalt PO kogemust. Flyers arvas küll, et Mike Richards pole kaptenina mees, kes neile karika võiks tuua, aga paistab, et Kings arvab teist moodi.Paistab, et poistel on omavahelist keemiat ka ja ootavad juba ühes liinis mängimist. Samuti on neil olemas hea noor kaitsepaar (Drew Doughty , Jack Johnson) ja Quick on ka üpris kindel väravas.

Kings on küll kujunemas meeskonnaks, keda järgmisel hooajal jälgida.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 891
Liitunud: 13 Veebr 2010 21:58
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: Los-Angeles Kings

Postitus Postitas manalamees » 03 Juul 2011 19:49

ei,sponsa,ainult sulle ei tundu nii.eelmisel aastal rääkis Huroon nende kannuvõimalustest.siis võis selle peale muiata ja järgmise õlle avada,aga praeguseks on asi juba tõsisem. :La paistab kujunevat vägagi tõsiseltvõetavaks pundiks.iseenesest on see hea.nad on ära teeninud selle,et vähemalt keegi nendesse uskuma hakkaks.ma veel ikka kannule ei panustaks,aga suht kaugele võib :La jõuda küll.eks näis
Pilt
Pilt

Devil

Los Angeles Kings

Postitus Postitas Devil » 05 Dets 2011 03:02

Veel üks meeskond, keda olen suure huviga aastakümneid jälginud. Üks vana lemmik, kes "The Great One" aegu muutis iga mängu pidupäevaks. Alates 1994 aastast on meeskond olnud rohkem allpool kriitikat ja vana head Kuningate chemistry't pole olenemata paljutõotavatest hooaja algustest leitud. Paar sähvatust on siiski olnud. Võibolla nüüd kui põhivormiga on liigutud sammuge tagasi, lähemale just varem mainutud "The Great One" aega, on hakatud tasahaaval leidma ka meeskonna vaimu. Loomulikult on see olnud suur töö, head otsused jne. Olenemata mitte just eriliselt stabiilsest mängust on minul tekkimas tunne, et nendest poistest veel kuuleme.

Väravavaht Jonathan Quick on suutnud taas puuri üsna hästi kaitsta, just hea väravavahi leidmine on olnud Kings'il alati üks põhimuresid. Kapten Dustin Brown, Anze Kopitar, noor hea kaitsja Drew Doughty, need on mõned nimed, kes on kogemusega iga aasta paremaks kasvanud, siis juurde veel tõelist kogemust Simon Cagne näol jne. Meeskonna pluss tundub olevat see, et suurem osa on viimased hooajad olnud Kuningate ridades ja nii aasta-aastalt kokku kasvanud.

Novembri skoor oli meeskonnal küll ainult 6 võitu ja 7 kaotust (neist 2 lisaajal), kuid mulle on silma jäänud, et tehakse hambad ristis tööd. Selle kuu skoor on hetkel 1-1. Kui leitakse üles võidusoon võib meeskond muutuda päris tülikaks vastaseks kõigile.

Pilt
*Möödunud vuntsikuu tagasihoidlik trendinäide Drew Doughty näol.

Devil

Re: Los Angeles Kings

Postitus Postitas Devil » 25 Veebr 2012 14:30

Meil siin pühade melus on teinud kuningad minu arvates väga hea deal'i vahetades Columbusest endale tsenter Jeff Carter'i andes vastu kaitsemängija Jack Johnson'i ja esimese round'i draft'i valiku. Kuningatel on olnud probleeme väravate löömisega, Carter peaks olema siin õigeks rohuks. Samuti on pluss see, et Mike Richards, kes sai kuningaks hooaja alul on ju Carter'i vana teammate Flyers'i päevist. Carter'i numbriks kuningana saab olema 77.

Vasta