Dallas Stars

Vahetused, palkamised ja muu kõmu
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Dallas Stars

Postitus Postitas Huroon » 08 Veebr 2016 20:19

Jason Spezza kohta mingeid pikkusmôôte haiguslehe kohta pole antud, kuid ka tema langes Avalanche vastu mängides ja on väljas indefinitely.

Dallase mäng ei ole viimasel ajal enam nii bravuurikas olnud kui hooaja alguses. Seega vôib Spezza vigastus, kui see tôsiseks osutub, neile palju tüli teha.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Veebr 2016 22:20

Kris Russelli kohta räägiti pikemat aega tema minekust ja lôpuks jôudis ta Dallasesse. 28-aastasel kaitsjal on kirjas 4G + 11A.

Flames sai vastu Jyrki Jokipakka, Brent Pollockija selle aasta drafti tingimuslik teise ringi valik.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Mär 2016 01:12

D-man Jason Demersi ôlavigastus tekitab Dallase kaitsesse augu umbes kuue nädala jagu. Kui kôik hästi läheb, siis peaks ta aitama Starsi nende play offi vôitlustes alates aprilli keskpaigast.

Demers oli üks Starsi pôhimehi sinisel liinil. Dallase mäng ei taha enam hästi sujuda, vaid kolm regulaaraja vôitu viimases 10 mängus, mistôttu vôib Demersi puudumine selle allakäigu spiraali pikemaks venitada. Noh, play offis on nad nii vôi teisiti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2016 02:26

2 aastat ning 7.5M. Selline on kokkulepe Starsi ja Dan Hamhuis'i vahel.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Juul 2016 18:56

Jamie Benn ja Stars on teinud omavahel diili, mille järgi mängija jätkab 8 aastat Dallases ja saab selle eest 76M. See teeb aastas 9.5M.

Asjaosaline ise näebki enda jaoks ainukese klubina Starsi ja pealegi on Dallas talle mônus kodu, kust ta kuhugi mujale minna ei soovigi. Benn tegi viimasel hooajal 41g + 48A, lisades play offis veel 5G + 10A. Kui ta samaviisi edasi mängib, siis on ta neid honorare ka väärt.

Hetkel küll paraneb ta miskist alakeha lihaseoperatsioonist, aga küll ta sellest hooaja alguseks paraneb.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 23 Sept 2016 21:54

Valeri Nikushkin sôlmis kaheaastase lepingu Moskva CSKA-ga. 21-aastane venelane lahkus seega môneks ajaks NHLi areenilt. ta pole esimene venelane, kes sedamoodi trikitab.

GM Nill ütles, et tema jaoks ei olnud see üllatus. Ta loodab, et Nikushkin tuleb tagasi täiskasvanuna.

Pôhjuseks tuuakse ebakôlad tulevase kontrahti sôlmimisel (Nikushkin on RFA). Tegelik pôhjus olevat aga selles, et Nikushkin ei taha coach Lindy Ruffi all mängida. Vaat siis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 13 Dets 2016 00:50

Jamie Oleksiak sai 2-mängulise keelu. Kuna tal oli see esimene kord koerust teha, siis läks kergelt.

Pôhjuseks loomulikult löök pähe, mille ta andis Flyersi Chris VandeVelde'le.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Dets 2016 02:01

Cody Eakin sai neljamängulise keelu Henrik Lundqvisti määrustevastase hittimise eest neljapäevases mängus. Lundqvist oli seetôttu mängust väljas toibumas 5 ja pool minutit, kuid tuli siiski tagasi ja lôpetas mängu veel shutoutiga.

Eakinile oli see esimene kord karistada saada.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 23 Dets 2016 21:11

Legendaarne (ja ikka veel ametis olev) Lindy Ruff on mees, kellele meeldib mängitada 8 kaitsemängijat. See tähendab, et Starsi rosteris vôib olla kokku vaid 13 ründajat. Kui aga juhtub, et kaks neist on vigastatud, siis peab Ruff maadlema sellega, et kuidas ta oma neli liini ikka kokku saab. Aga Ruff on teada-tuntud coach, kellele aritmeetika ei tekita probleeme. Ta kas toob mône AHLi tegija vôi leiab muu lahenduse.

Kuna Antoine Roussel on 50-50 vôimalusega (aga juba praegu teada, et ega ta ikka Kingsi vastu jääle tule) ja Cody Eakin on kandmas oma mängukeeldu, siis peab kastanid tulest tooma järjekordne d-man. Sellesse huvitavasse statistikasse pääseb Jamie Oleksiak, kes hakkab mängima ründes.

Ruff on suutnud Dallasest teha täieliku Buffalo koopia :D . Seega on ta ikka väga sirge selgrooga vend, kes ajab ainult oma rida kuni pensionini. GM Nill peab ikka väga kôva akrobaatikat tegema ning pärleid meeskonda tooma, kui ta tahab, et Stars playoffides midagi teeks. Sest mis iganes materjali Ruff omab, ta oskab alati sellest midagi keskpärast luua. Ja stabiilselt on tal nokk kinni - saba lahti olukord, ka see on klassika. Kui eesliin on pontsakas ja skoorib, siis tagala on sôel, ja kui tagala on oma mängu leidnud ning kollkiprid Lehtonen ja Niemi on lôpuks ometi hakanud mängima, siis otse loomulikult kuivab kokku eesliini tootlikkus. Nii nagu praegu. Nii nagu oli see aasta(kümned) Buffalos.

Ruff on ainuke oma käekirja omav coach liigas. Ja vähemalt selles on ta päris hiilgav.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Dets 2016 21:37

GM Nill teavitas täna, et prantslasest ründaja Antoine Roussel pandi IR nimekirja.

27-aastane edurivimees on seni päris stabiilne olnud, 34 mängu, 5G + 12A ehk keskmiselt punkt iga teine mäng. Rousseli meelisstatistika on muidugi PIM kus tal juba ilutseb 87 minutit.

Vasta