Colorado Avalanche

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Re: Colorado Avalanche

Postitus Postitas manalamees » 30 Nov 2015, 00:09

[quote="Huroon"]Gabriel Landeskog sai niisiis 2 mängulise keelu selle eest, et Bruinsi Brad Marchandi müksas. Noh jah, selle üle vôib ju vaielda, aga kaks mängu ei ole seda väärt.

enne,kui ma selle ära unustan,panen kirja.seda mängu ma suisa vaatasin.kõigepealt ma nõustun.2 mängu ei olnud seda väärt.selle müksamise nimi,nagu võõras keeles kirjutatakse,on blindside hit.see on maakeeli sitt asi.oskajamad mehed võivad niimoodi mängija karjääri lõpetada.seda ma ei ole veel unustanud.landeskog ei oleks pidanud saama mängukeeldu,vaid pasunasse.seda ta sai ka,aga mitte piisavalt.ja nii on.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 30 Nov 2015, 11:25

Ma olen päri - sellise asja eest eelistaks ma pasunasse andmist. Tegelikult oli siin mu väljendusoskuse viga, idee oli öelda, et kaks mängu on môttetu karistus, oleks pidanud karmim olema.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Jaan 2016, 12:58

600
Pilt
Ilus igatepidi ümar number. Jarome Iginlal andis ikka pusida, et see viimane värav lisada ja see tähis ületada. Viimased Avalanche mängud käisid ainult selle nimel. Nii innukalt, et coach Roy oli sunnitud viimaks mehed korrale kutsuma, et lôpetage see Iginlale söödumäng ära, eesmärk on ikkagi meeskond. Kujutage ette olukordi, kus konkreetsed väravavôimalused jäetakse kasutamata ning söödetakse selle asemel Iginlale, et oma nimi söötjana ajalukku saada :) . See on väga ilus kambavaim, aga kahjuks meeskonda ei aita. Iginla on ise nii mehine, et lükkab selle verstaposti kummuli.

Ja Kingsi vastu ta siis seda kohe tegigi. Jarome Iginla on liiga ajaloos mängija n°19, kes ületanud 600 värava lävepaku.

Tänastest NHLi mängijatest on vaid tema ja igiliikurist aatomik Jaromir Jagr selle 600 kolli klubi liikmed. Avalanche särgis on ta kolmas, Joe Sakic'i ja Jari Kurri järel. Soomlane on tabelis ka just tema ees 601 tabamusega, nii et Iginla loodetavasti sel hooajal läheb temast mööda. Sakici püüdmine on juba veidi raskem, tol on neid kolle kokku 625.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Jaan 2016, 22:31

Nii, jälle üks uus mees kaitsesse muretsetud. Andrew Bodnarchuk tômmati Blue Jacketsi waiverist.

See 27-aastane d-man suutis Columbuse eest tänavu mängida 16 mängu ja sai kirja 2 söödupunkti. Muud ma ei oskagi öelda. Kui et sellise kaitsega ei jôua nad niikuinii play offi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 07 Jaan 2016, 01:44

Vahelduseks huvitavaid fakte. Iginla 600-s värav muidugi vôttis kogu tähelepanu. Ja enamusel jäi kahe silma vahele see, et Avalanche d-man Tyson Barrie tegi selles mängus 2G + 2A. Rôhutan, Barrie on kaitsemängija. ja selliseid tulemusi ei tule just tihti ette.

Avalanche ajaloos on ta kolmas d-man, kes ühes mängus niipalju punkte teinud. Kaks teist meest on Sandis Ozolinsh (tema tegi seda 4 punktilist tulemust koguni neljal korral ajavahemikus 1995-2000) ja Derek Morris (hooajal 2003-2004).

Barrie on oma kontrahti viimasel aastal. Nii et isand Sakic peab midagi kobedat talle välja vôluma peale hooaega. Sakicil läheb raskeks, sest MacKinnon on oma viimasel ELC aastal, nii et temagi tahab ju rohkem. Saab huvitav olema.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Jaan 2016, 04:00

Matt Duchene'i arvel on tänavu juba 21 väravat. See on tal seitsme NHLi hooaja jooksul viies kord ületada 20 värava lävi. Kaks hooaega, kus ta seda täis ei saanud, mängis ta vigastuste tôttu ka vähem kui 60 mängu. Aga kui teeb täishooaja, siis tuleb kolle korralikult. Tänavusel hooajal on ta selleni jôudnud juba poolel hooajal ja kui nii edasi läheb, siis teeb ka isiklike rekorditega hooaja.

Vahemärkusena - Matt duchene on vaid 24-aastane.

Avalanche eest on ta visanud kokku 147 värvat. Tema statistika on selline : 462 mängu, 355 punkti (147 + 208). Stabiilne ja resultatiivne mängija. Need 147 väravat on ta tôstnud selles arvestuses Avs/Nords statistikas kohale n°10. Vaid 13 väravat veel ja siis möödub ta Paul Stastny'st (Duchenel on 73 mängu vähem peetud).

Avs/Nords kollide rekord on loomulikult Joe Sakic'i käes, 625.

Off topic. Kui Uwe Krupp 10 juunil 1996 litri Panthersi kollkipri selja taha kihutas, ei aimanud veel keegi, millise ajaloo see klubi miilikôrguses linnas kirjutab : http://avalanche.nhl.com/club/news.htm?id=795446" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Jaan 2016, 00:43

Viis päeva tagasi läbis waiveri d-man Brandon Gormley. Mängija, kes mitte kaua aega tagasi kaubeldi Coyotesist. Täna on waiveris teine d-man Nate Guenin.

Avalanchel on tagala lekkimas. Tipptegija Erik Johnson on IR ja ainuke, kes seal vôimetekohaselt mängib, on teine tipptegija Tyson Barrie. Ja siis on tühi maa. Täna toodi San Antoniost kaks noort lootust Nikita Zadorov ja Chris Bigras, noored ja hakkajad, aga verisulis veel. Kuid just praegu on ka ôige aeg neil läbimurre sooritada.

Sakic & Roy peavad meeskonda vôluma kiiremas korras vähemalt ühe tôsise tegija. Nad lihtsalt ei saa enam journeymen'idega edasi toimetada. Ehk keegi on ikka silmapiiril. Ilma Johnsonita ja praeguse tagalaga tôuseb play off tee püsti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 16 Jaan 2016, 02:40

Esialgsed koosseisud Avalanche - Red Wings alumni mänguks päev enne Stadium Seriesi. Osaleda vôivad ainult rivaliteediaegsed mängijad ajavahemikust 1996 - 2002.

Avalanche :

G - Patrick Roy, Craig Billington
D - Rob Blake, Ray Bourque, Adam Foote, Curtis Leschyshyn, Sandis Ozolinsh
F - Joe Sakic, Peter Forsberg, Claude Lemieux, Mike Ricci, Chris Simon, Stefan Yelle
Coach - Adam Deadmarsh

Red Wingsi poolelt osalevad Doug Brown, Dino Ciccarelli, Kris Draper, Steve Duchesne, Joe Kocur, Thomas Holmström, Martin Lapointe, Kirk Maltby, Niklas Lidström, Larry Murphy, Jiri Fischer

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Veebr 2016, 02:38

Brad Stuarti hooaeg ongi läbi. Pikaaegne IR mees käis lôpuks seljaopil ja nii see aasta tal tuksi läkski. Ta sai mängida vaid 6 mängu. Kontraht läks käima hooaja alguses ja toob talle kenakesti sisse (2 aastat ja kokku 7.2M honorare). Ilma mängimata.

Varlamovi kohtukeiss hakkab lôpusirgele jôudma. Kui mäletate, siis kaks aastat tagasi olevat ta oma naist peksnud. Pikk protseduur kui alles nüüd otsad kokku tômmatakse. Varly on seetôttu IR staatuses praegu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Veebr 2016, 02:43

Kadalipp lôpuks läbi. Kohus môistis Varlamovi ôigeks ja määras isegi talle 126 000$ kahjutasu.

Varlamov kostis selle peale, et tal on ônn elada Ameerika Ühendriikides ning tänas riigi kohtusüsteemi. Niisamuti tänas ta ka oma klubi, kes kôik see aja tema selja taga seisis.

Tunnistusi käisid andmas ka Patrick Roy, Gabe Landeskog, Greg Sherman ja Patrick Bordeleau.

Vasta