Colorado Avalanche

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Colorado Avalanche

Postitus Postitas Huroon » 08 Veebr 2016, 16:26

Peale Tähtede Mängu pikka pausi tundub Avsi mängijatel rammestus ikka kontides olevat ja vôiduarve arvamata. Kolm järjestikust kaotust on tôsiasi ja coach Roy pidi avalikult toonitama, et teatud mehed peavad hakkama end liigutama. Tabeliseis on üsna hädine ja taganttulijail mitmed mängud varuks ning praegune wild card spot on vaid oaas kôrbes.

Seda enam, et edurivimees Jack Skille niipea panustada ei saa, sest tal on nüüd ametlikult pôrutus.

Mihhail Grigorenko saab taas end näidata. Tal juba mitmes kord sel hooajal, no mingil hetkel peab ju temast asja saama.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Veebr 2016, 11:19

Shawn Matthias on uus Avalanche mängija. Maple Leafs vabanes temast AHLi tegija Colin Smithi ja selle aasta drafti 4 ringi valiku vastu.

28-aastane ründaja, kelle seis hetkel 6 + 11, ei ole oma tipus. Ma isegi ei saa aru, mis pôhjusel ta vôeti. Peab ootama, kuni Denveris ärgatakse ja lähemalt räägitakse. Vôimalik, et ta on vôetud mône tulevase kauba kaasavaraks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2016, 21:43

Esimest korda ajaloos jääb Stadium Seriesi mäng millegi varju. Ja see on muidugi Avalanche vs Red Wings alumni game, vanad rivaalid.

Patrick Roy ilmub sel puhul lagedale oma uhiuue disainkiivriga.

http://www.thehockeynews.com/blog/patri ... umni-game/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 28 Veebr 2016, 13:50

Pilt
Vanade verivaenlaste näidismatsh lôppes Avalanche 5 : 2 vôiduga.

Kollkipper Patrick Roy näitas, et ka 50-aastaselt vôib ta endast noorematele silmad ette teha.

Avalanche väravad tulid sellistelt meestelt nagu Valeri Kaminski, Ray Bourque, Joe Sakic, Milan Hejduk ja Stephan Yelle.

Red Wingsi au hoidsid üleval Steve Yzerman ja Brendan Shanahan.

Pealtvaatajaid oli legende vaatamas 43 319.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Veebr 2016, 22:09

Avalanche sai lôpuks midagi liigutatud. Coyotesist vahetati endale Mikkel Boedker. See on päris hea tehing, vôib-olla tiba kalliks läks ainult.

26-aastasene taanlasest edurivimees on sel hooajal enda arvele kogunud 13G + 26A.

Arizonasse sôidab vananev veteran Alex Tanguy ja noored Connor Bleackley ja Kyle Wood. Bleackley arvasin ma tulevikumeheks Colorados, temast alati väga positiivselt räägitud, aga läks vastupidi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Veebr 2016, 22:13

Ja kohe peale Boedkeri diili tehti tehing ka Devilsiga, kust toodi endale d-man Eric Gelinas. Järgmise aasta drafti kolmanda ringi valiku eest.

Noh, Gelinas pole nüüd küll see, keda tagalasse vaja. 1G + 5A peale 34 mängu. Aga ta on suurt kasvu mürakas, kellest niisama mööda ei uisutata.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Mär 2016, 00:56

Ründaja Taylor Beck on talendikas, aga temagi juba kolmandas meeskonnas aasta jooksul. Aga ta on parem ikka kui Islandersi antud Marc-André Cliche.

Beck on seda tüüpi mees, kes vôib kôrgemal tasandil mingil hetkel paigale jääda. Kuid ilmselgelt otsis GM Sakic temas seda, mis bottom 6 sügavamaks teeks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 04 Mär 2016, 20:46

Viimane mäng Panthersiga oli tähelepanuväärne kahte moodi. Esmalt muidugi fakt, et Jaromir Jagr jôudis Gordie Howe'iga ühele pulgale ja teiseks see, et Avsi kollkipper Calvin Pickard tôrjus viimasel kolmandikul 24 pealeviset. See on uus Avalanche rekord. Eelmine - 23 tôrjet - kuulus Patrick Royle aastast 1997 (kaks korda, Oilersi ja Whalersi vastu).

See Pickard on juba pikemat aega Avalanche kollkipritele pinnuks silmas. Varlamovi varuväravavaht Reto Berra suutis ta lôpuks AHLi puksida. Jah, Pickard on nüüd ametlikult Avalanche n°2.

Ja hetkel on Pickard ka coach Roy esimene valik, sest Varlamovil on käsil üks viimaste aastate suurimaid môônasid. Loomulikult saab Varly ühel hetkel sellest üle. Aga Pickard jahib juba tema kohta.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Mär 2016, 01:07

Kapten ise on kolm mängu paguniteta! Gabriel Landeskog sai sellise karistuse selle eest, et Ducksi Simon Désprèsile säru tegi.

Landeskogi peetakse nüüd retsidivistiks, sest eelmine karistus (2 mängu) ulatub novembrisse ja siis oli ohvriks Bruinsi Brad Marchand. Lisaks peab Landy seekord oma kukrut kergendama koguni 203 832 $ vôrra.

Ei saa märkimata jätta, et sama mehe vastu sai samasuguse karistuse ka Avsi d-man Tyson Barrie. Oktoobris hittis ta Désprèsi pähe ning karistuseks oli 3 mängu. Järgmine kord kui Avalanche Ducksi vastu mängib, siis keegi vist enam Simon Désprèsi ei torgi ;)

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 13 Mär 2016, 17:22

Rookie d-man Chris Bigras sai teha kaasa 23 mängu ja kinnitas end juba rosterisse kui sai Predatorsi mängus hiti pähe ja hooaeg sellega lôppenud. Järjekordne pôrutuse ohver.

Avalanche kaitse on niigi üks sôel ja Bigrase eemalolek on ainult halb. Neil pole teda kellegagi asendada. Avalanche on endale lastud pealevisete arvult liigas 29 kohal ja coach Roy ei ole suutnud kahel hooajal selle vastu rohtu leida. Nii pika perioodi kohta vôiks öelda, et ei leiagi. Ja kui juhtub, et Varlamovil tuleb jälle nôrkusehoog peale, siis ongi kaputt. Eile Jetsi vastu oli sellest kujukas näide, 2:0 eduseisust suudeti taas 2:3 kaotus endale mängida. Seda juba 8 korda sel hooajal. Isegi looseri punkti ei osatud meisterdada. Ikka puhas normaalaja kaotus.

Roy arvab, et sangarlik pealevisete blokeerimine aitab. Ei ole aidanud. Aga vähemalt selles statistikas on Avalanche kindlalt parimate seas liigas. Asi seegi.

Sellise tagalaga play offi ei pääseta. Mitte mingi nipiga. Pigem rihitakse endale läbi aegade viletsaima enesele lastud pealevisete statistika kohta liiga ajaloos. Mida on teinud GM Sakic viimased kaks hooaega?

Vasta