Colorado Avalanche

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Colorado Avalanche

Postitus Postitas Huroon » 11 Aug 2016, 23:07

Imelikud asjad juhtuvad seal Denveris. Coach ja viitsepresident Patrick Roy andis täna teada, et lahkub ametist!

Tôsijutt. Selline uudisepomm seal plahvatas. Roy muidugi ei ütle, mis selle pôhjuseks, kuigi ta möönab, et tema arusaam Avalanche tulevikust ei ole sama, mis omanikul ja GM-il. Aga teadjamad pakuvad, et Roy ja Sakic ei ole omavahel enam semud. Ja et asi hullemaks ei läheks, siis otsustas Roy pigem lahkuda.

Sakic on hetkel puhkusel, kuid teavitas, et otsekohe hakatakse uut treenerit otsima. Ja et ta aktsepteerib ning môistab Roy otsust. Noh nii viisakusest.

http://www.denverpost.com/2016/08/11/pa ... che-coach/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Aug 2016, 23:03

Pilt
Uus Avalanche coach on Jared Bednar.

44-aastane treener viis sel kevadel AHLi Cleveland Monstersi (endise nimega Lake Erie Monsters) Calderi karikale ning tema hüpe kôrgemasse esheloni on seega päris loogiline jätk karjääris.

Enne Clevelandi saavutust on tal ette näidata ka ECHLi Kelly karika vôit 2009 Carolina Stingraysi treenerina. Mispeale ta hüppas kohe ka AHLi.

Kas Stanley karikas on loogiline jätk neile teistele karikatele, seda näitab aeg.

Pilt: avalanche.nhl.com

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 09 Okt 2016, 18:06

The Hockey News visioon Avalanche hooajast. Eelhooaja mängude pôhjal vôiks sellelt meeskonnalt palju oodata, kuna neis mängudes sôideti lihtsalt oma vastastest üle. Näib, kas Colorado kordab coachide Sacco vôi Roy rookiehooaja trikki. Neil on see tavaks olnud, ega kaks kolmandata jää. Loodan siiski, et coach Bednar teeb nendega pigem Clevelandi triki ja purjetab lähiaastail kannuni. Sacco ja Roy pôrutasid môlemad peale oma esimest superhooaega otse metsa.

http://www.thehockeynews.com/news/artic ... -avalanche" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Okt 2016, 00:24

Kaks Bourque'i ühe hoobiga. Avalanche kontrahtis Gabriel Bourque ja Rene Bourque aastaks. Tegemist ei ole sugulastega.

Gabriel on veel noor ja ta ei ole kindlasti end veel täielikult avanud, viimane hooaeg läks täielikult vigastuse nahka. Aga nüüd on uus meeskond ja seega uus algus. Rene on juba vana tegija, seega tema osa on lisada meeskonda veteranivaimu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Okt 2016, 23:36

Matt Duchene mängis Panthersi vastu oma karjääri 500-nda mängu. :Õ

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 13 Dets 2016, 00:40

Jarome Iginla jôudis tähiseni, milleni küündivad vaid vähesed - tal sai täis 1500 NHL mängu. Eriti mälestusväärseks pühitses selle mängu Montreal Canadiens :D

Iginla on järjekorranumbriga 16 selles pooleteisetuhande klubis. Kuna hooaeg veel piisavalt pikk, siis möödub ta üsna pea Steve Yzermanist, kelle arvele jäi kunagi 1514 mängu.

Avalanche särgis on ta kolmas mees selle künnise ületamisel. Enne teda kandsid Colorado särki oma 1500-ndal mängul Dave Andreychuk ja Ray Bourque.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Jaan 2017, 00:55

Semjon Varlamovi hooaeg on läbi.

Täna tehakse talle puusaoperatsioon, mis nôuab pikaaegset taastumist. Varlamovi hooaeg on olnud sama koshmaarne nagu kogu Colorado Avalanche oma ja eks praegu ongi ôige aeg selliseid asju teha, nii vôi teisiti on hooaeg mokas. GAA 3.38 ja SV 0.898 on tema puhul ikka suhteliselt kummalised numbrid.

Matt Duchene on avatud uutele vôimalustele. Tema puhul on juba pikemat aega igasugust kômu kostnud ja mees ise justnagu tahaks kah oma karjäärile uut hôngu ja vungi lisada. Nii ta siis laususki, et ta on täiesti teadlik, et professionaalses spordis vôidakse ta paugupealt ära kaubelda ja tal ei ole selle vastu midagi.

Denveri pressi teateil vôib Duchene üheks vägagi vôimalikuks sihtkohaks olla Hurricanes.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Veebr 2017, 04:42

D-man Nikita Zadorov ei ole just ônne tähe all sündinud. 21-aastane venelane alustas oma karjääri liiga viimaste aastate ühes ônnetumas meeskonna Sabresis. Sealt vahetati ta Avalanche, aga ka see meeskond on üks ônnetusehunnik.

Ja nüüd tômbas pahkluu vigastus tal sellele hooajale kriipsu peale. Vigastuse sai ta treeningul kui Mikko Rantaneniga omavahel sôlme sôitsid.

Ongi aeg puhkusele minna, Avalanche on nii vôi teisiti igatepidi koomas.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Juun 2017, 21:55

Avalanche otsustas, et François Beauchemini kontrahti viimane aasta ostetakse välja. Tema cap hit oli 4.5M järgmisel hooajal.

37-aastane veteran mängis Avalanche eest läinud hooajal 81 mängu, olles üks kolmest rosterimehest, kes 80 mängu täis said.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2017, 13:14

Olles mitmeid-setmeid aastaid seda Avalanche jälginud, tuleb mul tunnistada, et GM Sakic oleks pidanud jääma särama legendaarse mängija oreoolis. Ta ei oleks pidanud end manageri ametis proovile panema, sest kogu see kaadervärk paneb mühinal Kaljumäestikust alla. Oma nimele kohaselt.

Vabameeste turu hulluse rahunedes on Sakic siis jôudnud teha ühe diili. Jonathan Bernier. Elik nad jätkavad tandemiga Varlamov-Bernier. Need mehed vôivad teha kôike, alates elitaarsest puurilukust kuni koshmaarse sôelani.

Vasta