Colorado Avalanche

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Colorado Avalanche

Postitus Postitas Huroon » 06 Juul 2017, 00:48

Kui Nail Yakupov pidi Bluesist lahkuma, siis kirjutasin, et ei tea kas leidub veel môni meeskond, kes seda noort - vanust tal 23 - aga saamatut talenti tahab. Üks meeskond siiski tahtis. Loomulikult Avalanche.

Leping on aastaks ja 0.85M eest. Korralik tagasiminek senistest, 2.5M per aasta, honoraridest.

GM Sakici tegemised on lummavad.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Veebr 2018, 04:14

Hetkel Boltsi Nikita Kucherovi järel resultatiivsuselt teine mees liigas (24G + 37A) Nathan MacKinnon peab pikema pausi. Denverist tulnud teadete kohaselt miinimum 2 vôi maksimum 4 nädalat.

MacKinnon pôkkus mängus Canucksi vastu viimase d-man Alex Edleriga, nii et kiiver lendas peast. Avalanche jaoks on tegu muidugi väga halva ônnetusega veelgi halvemal ajal. Nad pendeldavad juba pikemat aega seal PO piiri peal, suuresti tänu MacKinnoni mängule. Väga vôimalik, et see PO shanss nihkub nüüd jälle kaugemale.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Juun 2018, 23:06

Joe Sakic on veendunud, et Philip Grubauer on just see mees, keda torude vahele vaja. Kolm aastat. 10M.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018, 18:14

Matt Calvert sai Avalanchelt kontrahti 3 aastaks 8.4M eest.

Ning Ian Cole samuti 3 aastaks, aga 12.75M eest.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Dets 2018, 23:04

See mees on teenimatult rambivalgusest ilma jäetud. Sestap panen siia lingi tema loost. Leafsi ja Jetzi ja Oilersi noorstaarid vôtavad niigi liiga palju leheruumi.

https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/mik ... -big-read/

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Jaan 2019, 01:02

Veel kuu aega tagasi oli Avalanche Läänekonverentsi suveräänide hulgas ja isegi lumi hakkas Kaljumäestikus selle peale sulama. Paraku saabus kohe külmalaine ning Avs libiseb juba kuu aega libedal jääl.

Viimase kuu tulemus on 3 - 9 - 3. Seda tuleb lugeda nii, et pôhimôtteliselt 3 vôitu ja 12 kaotust. Midagi ei klabi Colorados.

Ja see tulel olev pott hakkab tasapisi üle ääre ajama. Nagu viimases mängus Flamesi vastu, mille lôpuminuteil oli ekraanil pikemat aega coach Bednari ja MacKinnoni erutunud sônavahetus. Mac oli nii erutunud, et kui Landskog teda rahustama hakkas, siis kukkus Mac äkilisest liigutusest tagurpidi pingilt. Bednar hoidis vaevu end vaos. Spetsialistid, kes oskavad elavast tatipritsimisest sônu välja lugeda, leiavad, et Maci viimased sônad coachile olid järgmised : do your job.

MacKinnonil ehk on ôiguski nii öelda. Tema ja Rantanen (Mac & Mikko) on terve hooaja Avalanche tassinud. Soomlase arvel on 68 punkti ja kanadalasel 66. Rootslane Landeskog on selle kolmiku tööhobune. See liin on olnud kogu aeg resultatiivne. Mängitud 44 kohtumisest leiab vaid 3 (sic), kus nad pole kolli kirja saanud. Märkimisväärne tulemus.

Paraku selle trio seljataga on tühi maa. Mille lôpus haigutab avatud värav. Ei Varlamov ega Grubauer pole suutnud sel hooajal stabiilne olla. Tôrjeprotsendid vastavalt 84.9 ja 87.6.

Eile sirvisin siin seda Avalanche teemat, tuletades meelde Patrick Roy epohhi, mil ma plätserdasin ligi 30 lehekülge siia. Sealtpeale, 2 ja poole aastaga, olen kirjutanud vaid 10 postitust. Ja ühes neist kümnest olen kirjutanud, et Joe Sakic ei oleks pidanud GMiks hakkama, sest ta ei suuda seda meeskonda tassida. 2 ja pool aastat hiljem olen ma ikka samal arvamusel.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 20 Jaan 2019, 02:15

Tänane Los Angelese ahistamine oli ühe statitilise rekordi kordamine Avalanche jaoks. 6 väravat ühes kolmandikus tuli neil viimati 1999 aastal. Siis klohmiti Panthersit.

Üldse on see juba üheksas kord Avalanche/Nordiques frantshiisi ajaloos visata ühes kolmandikus 6 väravat. No kümnendal korral ehk suudavad seitse kolli ritta saada.

Paistab, et tegu oli mônes môttes Pyrrhose vôiduga, sest Mikko Rantanen ja Erik Johnson said vigastada. Esimesel on LBI, teine sai litriga lôuga (tobe väljend, aga nii see oli :) ).

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2019, 21:45

Et Derick Brassard Miami palmide all kaua ei vedele, see oli ammu teada. Ja nüüd leidiski end Colorado hôbekuuskede all. Miili kôrgusel, kus hapnikkugi vähem. Ja sooja ookeanibriisi asemel on vilu Kaljumäestiku tuul.

Florida sai tema eest 2020 drafti 3 ringi.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Apr 2019, 22:41

Avalanche loodab, et selline noormees nagu Cale Makar aitab neil play offis ägedam olla. Calgaryst pärit Makar lôpetas äsja NCAA finaalturniiri ja saab sealt sujuvalt NHli hüpata. Tänu Colorado ELC-le.

Massachusettsi ülikooli (UMass) eest mängides oli Makar üle jää mees. Ta aitas meeskonna esmakordselt esimesele positsioonile pôhiturniiril, esmakordselt Final Four lôppturniirile (seal häviti finaalis) ja oli üldse parim d-man 49 punktiga 40 mängus.

Vasta