Colorado Avalanche

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Colorado Avalanche

Postitus Postitas Huroon » 30 Sept 2019, 20:08

Mikko Rantanen, soomlane, 22 aastat vana, eelmise hooaja stat : 31G + 56A

Uus leping : 6 hooaega, 55.5M

Tasub märkida, et see mees on mänginud NHLis kokku 239 mängu ja teinud 209 punkti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Okt 2019, 23:16

Vôiks ehk ennustada, et Colorado edukas hooaja algus vôib peagi hoo kaotada. Mikko Rantanen juba on vigastatud (week-to-week). Ja Gabriel Landeskog läks talle seltsiks. Määramata ajaks.

Nüüd näeb, mis sellel Avalanchel tôeliselt varuks on. Seni on nad olnud 1 kolmiku meeskond. Mis on tôeline punktimootor. Aga sellest kolmikust on vaid MacKinnon veel alles.

Coach Bednarile on eelmisest hooajast saadik ette heidetud, et ta sôltub liiga palju sellest kolmikust ja kui juhtub, et mehed lähevad katki, siis vôib kogu Avalanche kokku variseda. Vaatame siis, kas see sünnib.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 20 Dets 2019, 00:48

Samuel Girard sai trahvi 1 957, 89 $. Selle eest, et tôukas tôukas Chicagi mängija Alex DeBrincatipoordi.

Aga mängukeeldu siit ei tulnud.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Veebr 2020, 19:13

Nazem Kadri on teinud enneolematut mängu oma esimesel Colorado hooajal. 19G + 17A on teine tulemus MacKinnoni järel.

Paraku tuleb nüüd aga mônenädaline paus. Coach Bednar ütles, et hetkel on ta w2w ja vaatame, mis saab. Kadri olevat Minnesota vastu endal vasaku jala pahasti ära väänanud.

Avalanchel on sel hooajal kôik top 6 ründajad üksteise järel laatsaretis käinud. Aga see pole neid morjendanud karvavôrdki. Nad on jätkuvalt ohtlikuim meeskond Läänes.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Veebr 2020, 20:21

Mikko Rantanen on (jälle!) katki. See hooaeg ei ole kohe mitte selline nagu loodeti.

Soomlasel on sel hooajal tulemus "vaid" 19G + 21A. Mänginud on ta ainult 41 mängu.

16 mängu läks pahkluu nahka, seekord pôkkus ta, ôlg ees, poordiga ja ilmselt läkski ôlg. Ametlikult UBI. Eemalolek môned nädalad.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 23 Veebr 2020, 19:04

Puurivaht Pavel Fracouz (hääldus : frantsuus) on end kenasti NHLi sättinud. Nii hästi, et sai äsja 2-aastase lepingupikenduse, mida tähistas kohe elu esimese shutoutiga.

Honorarid kokku 4M.

29-aastane tshehh on tänavu teinud 15-5-3, tôrjeprotsent 92.3, GAA 2.44

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Veebr 2020, 23:22

GM Joe Sakic tegi miinimumprogrammi ja Avalanche rosterisse lisandus kaubapäeva F Vladislav Namestnikov.Tôsi, Avalanche edurivi sügavust oli vaja veidi turgutada. Aga muidu on neil vägagi korralikult töötav meeskond ning polegi justkui kedagi lisada.

Igaks juhuks vahetati endale ka G Michael Hutchinson. Toronto sai tema eest Calle Roseni.

Vasta