Los Angeles Kings

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Re: Los Angeles Kings

Postitus Postitas manalamees » 22 Veebr 2017, 21:10

ma loodan sama,et budajle lihtsalt ole sa tänatud,vana- ei öelda.mees on tassinud kingzi nagu sitta pilpa peal.hooaja üks tegijatest on mees kindlasti.ju talle ikka natuke juurde kirjutatakse.tööd peaks ta igal juhul leidma nii ehk teisiti :B näiteks v kus iganes
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 23 Veebr 2017, 00:52

Kings pani praeguse back-up kollkipri Jeff Zatkoffi waiverisse täna. Nii et Budaj on ametlikult Quicki back-up.

Zatkoff koheselt Ontario Reigni ei lähe, sest reglemendi kohaselt vôib klubi mängijat peale waiverist läbimist veel 10 mängu jagu tallel hoida. Täpselt see periood, enne kui Quick tuleb.

Zatkoff oli Kingsi eelmise suve kontraht. Ta on ka viimane eelmise suve kontraht, kes oli veel NHLis, kôik ülejäänud on juba tee waiverisse vôi AHLi leidnud. Nii et täielik sweep. Tuleval suvel peab GM Lombardi hoolikamalt valima, keda coach Sutterile ette sööta :D

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2017, 04:15

Ei oodata seal LA-s miskit, neil hakkas järsku kiire ja Quick juba täna mängis. Ning vôitis. Ja paistis, et ta oli väga heas vormis.

Kingsil seega Quick ja Budaj, kas tugevat kollkiprit ning niiviisi hea pôhihooaja lôpule vastu minna. Ma arvan, et nüüd tallatakse gaasipedaal pôhja.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Veebr 2017, 05:08

Kollkiprite saaga Los Angeleses ei olnud siiski veel lôppenud. Quick oli, Budaj oli, paistis, et asi justkui jonksus ja siis toodu Boltsist Ben Bishop ja saadeti Tampasse Peter Budaj. Vaat nii.

Lisaks saadi Bishopiga kaasa selle aasta viienda ringi draftivalik ja Budajle lisaks lendas Florida poole d-man Erik Cernak, seitsmes draftivalik ja lisaks veel üks tingimusega valik.

Esimesed reageeringud tehingule on sellised, et arvatakse Tampa vôitu. Budaj mängis end sel hooajal üles ja teda peetakse paremaks kui Bishop. Aga eks see kôik ole suhteline.

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 27 Veebr 2017, 05:51

issanda teed on imelised.ma arvasin,et big ben on hea vv,noh tampa esinumber v umbes nii.ei noh,quicki abistaja olla pole ka paha amet.nüüd tuleks arvata veel,kas vassilevgi? v see teine läti venelane v budaj on boltsis torude vahel edaspidi.tegelt mul on siiralt hea meel,kuna mulle tundub,et boltsis saab budajl tööd ja leiba olema
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Mär 2017, 21:14

Üks mees läks ja teine tuli.

Dwight King liikus Canadiensi (vastutasuks 2018 neljanda ringi tingimuslik valik).

Ja pooleldi elav legend Jarome Iginla saabus Avalanchest (2017 tingimusliku neljanda ringi valiku vastu).

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas pinku » 01 Mär 2017, 23:14

Suht hiljuti oli Gordie Howe veel "pooleldi elav legend" :D
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Apr 2017, 22:03

Püha vesioinas! Kings vôttis nôuks Starsi ja Canucksi tegusid järgida. Coach Darryl Sutter ja GM Dean Lombardi on töötud.

Eks sellest vargsi ka kirjtati ja arvati, et see vôib sündida. Kings on täna iseenda vari ja aeg midagi muuta.

Muutused on päris nimekad. Senine viitsepresident Luc Robitaille kôrgendati presidendiks. Ja uus GM ning viitsepresident on ei keegi muu kui Rob Blake.

Sutter ja Lombardi läksid Kingsi ajalukku kui klubi kôige vôidukamad mehed. 225-147-53 on päris vinge tulemus ja no muidugi kaks Stanleyt ka.

Aga aeg sai lôpuks ümber.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 23 Apr 2017, 22:13

Kings on teavitanud, et neil on uus peatreener. John Stevens on tema nimi ja ta on olnud Kingsi abitreener juba viimased kuus aastat.

Los Angeles niisiis ei läinud otsima oma best before ületanud teada-tuntud tegelasi, keda taaskasutada. Mônikord leiab ôige mehe ka oma organisatsioonist ja üsna tôenäoliselt olis see otsus neil parim.

Stevens oli nii GM Rob Blake'i kui president Luc Robitaille valik.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Mai 2017, 02:41

Tanner Pearsoni hooaeg päädis lepinguga, milline on 4 aastat pikk ja toob talle 3.75M igal hooajal.

24-aastane ründaja mängis karjääri pikima hooajal - 80 mängu - ja tegi kokku 24G + 20A tulemuse. See on loomulikult tema seni parim tulemus.

Dallasesse lâhetatud Ben Bishopi eest sai Kings selle suve drafti neljanda ringi valiku.

Vasta