Vancouver Canucks

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Vancouver Canucks

Postitus Postitas Huroon » 02 Jaan 2017, 17:50

Trevor Linden vôib-olla näeb seda, mis lihtsurelikele on varjatud. Canucks otsustas, et hakkab hooaja keskel ka mängima ning jôulurahu saabus Vancouverisse. Pühade ajal tegid nad kolmevôidulise miniseeria (see vôib ehk edasigi kesta) ning coach Desjardins kergemalt hingata.

Piisas vaid sellest, et Tanev ja Edler tulid tagasi ning sulgesid kaitseliini ja Markström ning Miller ummistasid viimasegi augu ning ühtäkki ei saa vähemalt Pacific divisjoni täkku täis mansad - Flames, Kings, Oilers - neist enam jagu. Seda parem Nucksile kui oma divisjoni rivaale lôdva randmega skalpeeritakse.

Ja, last but not least, Loui Eriksson skooris selles streakis koguni kaks korda!

Ärgem siis matkem neid Canuckse sel hooajal enneaegselt maha.

Alexandre Burrows muide ületas 800-nda mängu läve. Henrik Sedinil on puudu veel 6 silma, et ¨saada täis karjääri 1000 punkti.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Jaan 2017, 15:12

Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Apr 2017, 20:02

Noh, pôhihooaja lôppedes läks treenerite vallandamise laine paisu tagant valla. Dallase eeskujul otsustas ka Vancouveri brass, et ega nemad siis saa nutusemad olla.

Canucksi coach Willie Desjardins on vallandatud. Kolm hooaega sai ta tüüri juures olla, neist esimesel suutis meeskonna ka play offi viia. Sealtpeale on toimunud (temast mitte olenevalt) regressioon.

Vale mees lasti lahti. Desjardins pidi läbi ajama igal hooajal järjest hôreneva ja vananeva meeskonnaga. President ja GM peaksid minema, kes meeskonna komplekteerivad. Vôi siis kôik kolm (nii nagu nad peaaegu koos tulid).

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Apr 2017, 00:01

Canucksi asjad on halvad. Nii halvad, et mängijad lahkuvad laevalt ja siirduvad KHLi. Koguni kaks d-mani otsustasid, et vabameestena jätkavad nad parem Siberi avarustes.

Kui 27-aastane taanlane Philip Larsen ei ole teab mis suur kaotus, siis 22-aastane noor tulevikulootus Nikita Tryamkin on juba paras pônts. Ta mängis end rosterisse (peale hooaja alguse komejanti kus ta vormi puudumise eest 10-ks mänguks pingile istutati) ning temast sai lôpuks kaitseliini üks alustalasid. Ja Vancouveri fännide lemmik. Aga talle ei meeldinud, et ta sai vaid veerand tunni jagu mänguaega mängus.

Noh, eks seal oli ehk ka muid pôhjuseid, miks Tryamkin otsustas oma kaheaastase ELC järel lahkuda, mitte ainult mänguaeg. Aga Canucksi sinine liin muutus päevapealt nukramaks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Apr 2017, 22:01

Canucks annab homme pressikonverentsil teada, kes saab olema nende uus peatreener. Tänu hoki insideritele teame me seda juba täna. Kui vahepeal Vancouveri linn Vaikse ookeani lainetesse ei mattu, mis ettevôtmisele käkki keeraks, siis on Canucksi uus peatreener Travis Green.

46-aastane endine mängija - 16 hooaega NHLis - on viimased neli hooaega olnud Canucksi farmi Utica Cometsi peatreener. Niisiis otsustas Canucks ametikôrgendada oma organisatsiooni mehe. Nad korra juba seda tegid, äsja vallandet Willie Desjardins oli ju ka nende farmimeeskonna peatreener. Noh, peaasi, et kaks korda sama reha otsa ei astuta.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Juun 2017, 00:51

Nôndaks, coach Travis Greeni abimehed on ka kôik paigas. Newell Brown, Nolan Baumgartner ja Manny Malhotra. Ainuke abitreener, kes Desjardinsi ajast jäi, on Doug Jarvis. Kôik mehed on Canucksiga varasemast ajast seotud, kes treeneri ametis, kes mängijana. Nii et President Linden arvab, et recycling on see vôlukepike, mis Vancouveri mühinal mängima paneb.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2017, 01:26

Ründaja Sam Gagner ja d-man Michael del Zotto palgati Canucksisse. Môlemi lepingu pikkus on 3 aastat ja rahalises väärtusesgi üsna sarnased - 3M ja 3.14M.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 01 Aug 2017, 21:58

Pilt
Tegemist pole miski uudisega. Veel vähem kômuga. Sattusin juhuslikult peale. Inimesel lihtsalt on nii eriline nimi, selle peab ära märkima.

Canucks valis sel aastal draftis (n°33 overall) ühe prospekti, kelle nimi on Kole Lind. Päris tôsiselt :D

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Sept 2017, 02:07

Thomas Vanek sai veel ühe shansi NHLi tasemel. Canucks andis talle aastase lepingu koos honoraridega, mis ulatuvad 2 miljonini.

Austerlase mäng on viimastel aastatel tasahilju allamäge vuranud. Vôiks isegi kosta, et peale Sabresi polegi ta end ôieti leidnud, kuigi üle keskmise mängib ta igal hooajal. Vôib-olla Vancouver aitab tal oma ôige taseme taas leida.

33-aastasel mängijal on selja taga 8 8 5 mängu, 333 väravat ja 364 söötu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Sept 2017, 21:28

Bo Horvat omab nüüd sellist lepingut - 6 aastat ja 33M. Eelmisel hooajal 20G + 32A teinud 22-aastane ründaja sättis end esmakordselt 2006 aastast alates Canucksi resultatiivsustabeli etteotsa. See oli vahva vaheldus, sest 10 aastat järjest seisis seal nimi Sedin, vahetus ainult eesnimi.

Samas peab ütlema, et GM Benning on suutnud selle talendi suhteliselt odavalt paika panna.

Vasta