Anaheim Ducks

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik NHL-i meeskond: Anaheim Ducks

Re: NHL-i suvepuhkus

Postitus Postitas sponsa » 22 Juun 2010, 18:01

Pilt
Kuna Selannest ja Niedermayerist pole veel uudist ja arvatavasti ei tule enne järgmist nädalat, siis leiti üles Bobby Ryan. Poiss pole ikka veel mingisugust infot oma agentidelt saanud, kas tal on järgmiseks aastaks koht olemas Anaheimis või mitte. Ütles, et vihaseks see teda ei tee, küll aga natuke murelikuks. Ryan loodab sõlmida nelja aastase lepingu, mis ta aastani 2014 meeskonnas hoiab. Peale seda saaks ta vabaagendiks ja võiks piiranguteta meeskonda valida. Küsiti, et äkki n probleem liigses rahas. Selles ei pidanud ka olema. Ütles, et ta saab täitsa aru, et perryst ja Getzlafist ei hakka keegi rohkem saama, et nende ümber ehitatakse meeskonda.

Ise usun, et enne 1. juulit saab see leping sõlmitud ja kahel järjestikkusel hooajal üle 30 värava löönud mees jääb Anaheimi.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik NHL-i meeskond: Anaheim Ducks

Niedermayer to announce retirement

Postitus Postitas sponsa » 22 Juun 2010, 21:41

Niedermayer to announce retirement
Pilt
Anaheimi järgmise aasta koosseisust hakkab midagi selguma või ka mitte. Scott Niedermayer teatas, et järgmisel hooajal ta enam ei mängi ja riputab oma uisud jäädavalt varna. Ametik uudis ka kuskil õhtu poole. Minu poolt suured tänud. Niedermayer muutis Anaheimi selle viie aasta jooksul, mis ta meeskonnas oli, alati SC pretendendiks.

Niedermayerit loeti üheks talendikamaks kaitsjaks, kui ta 1991 aastal valiti Drafti kolmanda valikuna Eric Lindrosi ja Pat Fallooni järel.

“Scotty was a building block, both on and off the ice,” said former Ducks GM Brian Burke and current Toronto Maple Leafs boss, who signed him in August of 2005. “Star player with an unflappable demeanor, unmatched leadership skills. A quiet, stable force.”

Kui keegi seda keelt ei mõista, siis Niedermayer oli kivi, mille ümber Burke kogu meeskonna ehitas. Silma jäi ta oma rahulikkusega ja kuidas ta meeskonda juhtis.

Kuigi see on kurb päev, olen rõõmus, et otsus suht vara tuli. GM saab mõelda ja midagi välja töötada. :V

flaierile vastuseks: Arvan, et see võimalus Bobby Ryani minekuks Flyersisse on peaaegu olematu. Ta ise tahab jääda Anaheimi, ta ei küsi suuri summasid, Anaheimil on 30+ noort väravalööjat vaja ja ma täpselt ei tea, kuidas see RFA asi käib, aga sealt meest saada on üpris keeruline. Lisaks on ka Anaheimil tsentreid. Getzlaf, Koivu(veel?), Marchant, Chipchura. Asi seisab ilmselt mingi summade taga. Arvan, et lähiajal siiski aetakse Ryani diil korda.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik NHL-i meeskond: Anaheim Ducks

Re: NHL-i suvepuhkus

Postitus Postitas sponsa » 26 Juun 2010, 20:27

Pilt
Uudis küll paar päeva vana, kuid Ducksi GM Bob Murray rääkis nüüd lähiaja plaanidest:
  • Läbirääkimised Bobby Ryaniga: ütles, et juba pakuti talle viie aastane leping 20 - 25 miljoni dollari vahel. Läbirääkimised käivad ja vast sõlmivad varsti lepingu ära.
  • Uue abitreeneri Mike Foligno kohta: Arvas, et sai Colorados aastaid tagasi hästi hakkama jaloodetakse head koostööd ka nüüd.
  • Kaitsja otsimine: Tehakse tööd selle kallal. Ütles, et tal on hea meel selle üle, et on tulemas noori ja andekaid kaitsjaid peale, kui halb on see, et hetkel on palju häid noori ründajaid, kuid kahjuks pole kaitsjaid neid toetamas.
  • Vabaagent James Wisniewski Samuti agendiga räägitud ja kohvitatud, kuid midagi kindlat veel pole
Pilt
Pilt
Pilt

schultz

Anaheim Ducks

Postitus Postitas schultz » 31 Mai 2011, 08:19

Partide GM Bob Murrey on teatanud , et käivad läbirääkimised soomlasest kaitsja Sami Vataneniga , kes vaatamata oma 19 eluaastale oli möödunud hooajal üks paremaid kaitsemängijaid :Fi liigas .
Teemu Selänne on aja maha võtnud , et siis suve jooksul lõplikult otsustada , kas jätkata või mitte . Kaldun arvama , et näeme teda ka uuel hooajal :Up ja mees tõuseb veelgi kõrgemale kõigi aegade punktitabelis.

schultz

Re: Anaheim Mighty Ducks

Postitus Postitas schultz » 11 Juun 2011, 10:33

Nagu arvata oligi , ei vaja Anaheim enam Ray Emery teeneid . Neil kaks suurepärast vv Jonas Hiller ja Dan Ellis , kel kehtivad lepingud ja nüüd kui Hiller on terveks saamas , pole neile enam kolmandat vaja . Kas keegi seda mustanahalist mängumeest omale tahab - arvan et mitte , jätkab kuskil :AHL .

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik NHL-i meeskond: Anaheim Ducks

Re: Anaheim Mighty Ducks

Postitus Postitas sponsa » 25 Juun 2011, 16:08

Miks see nimi on Mighty Ducks?

Dan Ellis ei ole hea väravavaht. Pigem kuskil seal alumises kolmandikus.
Pilt
Pilt
Pilt

schultz

Re: Anaheim Ducks

Postitus Postitas schultz » 25 Juun 2011, 17:57

No sorry , vanast harjumusest lipsas see mighty sisse , mis puudutab Ellist , siis Hilleriga võrdlus oli vist tõesti kohatu :D

Kasutaja avatar
Pens...
MVP
MVP
Postitusi: 470
Liitunud: 14 Veebr 2010, 13:52
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Washington Capitals

Postitus Postitas Pens... » 01 Dets 2011, 10:21

essa:

The Anaheim Ducks fired coach Randy Carlyle after Wednesday night's 4-1 victory against Montreal and replaced him with Bruce Boudreau, who was fired Monday as coach of the Washington Capitals.

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=604070" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

schultz

Anaheim Ducks

Postitus Postitas schultz » 22 Mai 2012, 09:29

Rootsi liiga 2 viimase hooaja parim gk Viktor Fasth Partidega ühinemas - 1 aastat ja 1 milj. :Raha

schultz

Re: Anaheim Ducks

Postitus Postitas schultz » 22 Juun 2012, 15:09

Nagu oligi oodata , on pardid :Tampa oma farmid ära vahetanud ja värske Calder Cup võitja Norfolk Admirals nüüd nende uueks baasmeeskonnaks ja Syracuse Crunch Tampale tagalat kindlustamas.

Vasta