Anaheim Ducks

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Anaheim Ducks

Postitus Postitas Huroon » 08 Apr 2017, 00:41

Ründaja Nick Ritchie kannab kahemängulist karistust Blackhawksi mängija Michal Roszivali väärkohtlemise eest.

Ühtlasi läheb see talle rahaliselt maksma 4968 $.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Mai 2017, 19:19

Ryan Getzlaf sai liiga poolt trahvi 10 000$. Olevat olnud homofoobne kui oma frustratsiooni välja elas.

Kohtuniku peale vihastamine on tavaline, aga miks peab alati need seksuaalvähemused mängu tooma, justkui oleks see kôige suurem solvang. Eelmisel sajandil ehk küll. Tänapäeval paistab solvaja naljatilgana. Igasugu muid huvitavaid ja karvaseid sônu sôimamiseks ju olemas laadungites ja inimesel mitmeid kehaosi, mille kallal vôiks ilkuda.

Kollkipper Gibson näikse trauma saanud olevat. Ducks peab Bernieriga läbi ajama.

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 21 Mai 2017, 20:37

getz on ainuke ducksi mees,kes mulle korda läheb.sôimamine on paha,aga parem,kui triibulisele lôuga anda.kusjuures ma ei poolda vägivalda.lihtsalt soosin :-D
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juun 2017, 22:19

Abitreener Paul MacLean lahkus Ducksist.

MacLean palgati kaks hooaega tagasi. esimese hooaja oli ta Bruce Boudreau parem käsi ja teine hooaeg Randy Carlisle oma. Enne Ducksi perioodi oli ta Senatorsi coach 2011-14. Ta vôitis ka Jack Adamsi aastal 2013.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 03 Juun 2017, 19:08

Peatreener Randy Carlyle seevastu jätkab Ducksi pingibossina kuni hooajani 2018-19. Talle anti aasta kontrahtile otsa.

GM Bob Murray ütles, et nad nägid sel hooajal tôestust, et meeskond on ôigel teel ja Carlylel on selles oluline roll.

Carlyle on Ducksi enim vôite kogunud treener ajaloos. Mäletatavasti saavutati sama treeneriga ka Stanley karikas 2007 aastal.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Juun 2017, 14:19

Ryan Kesler läbis äsja puusaoperatsiooni, millest taastumine vôtab aega kolm kuud. Nii et hooaja alguseks peaks ta saama enda vormi ajama.

Ega see suurt teab mis uudis ju polegi, selliseid asju on igal hapukurgihooajal ja enamus mängijaid ravib ennast. Aga Kesleri puus puhastati luutükikestest (ESPN: Kesler had bone fragments removed during a general cleaning of his hip). Ma ei kujuta ette mismoodi ja milline luu see tükkideks oli, aga see näitab, et jäähokimängijad on ikka täiesti teisest dimensioonist sportlased.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 24 Juun 2017, 18:33

Ducks nôustus tegema kontrahti Patrick Eavesiga kolmeks aastaks ja 9.45M eest.

33-aastane ründaja mängis oma karjäâri parima hooaja, saades tulemuseks 31G + 19A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Juun 2017, 18:02

D-man Korbinian Holzer sai kaheaastase kontrahti olemasolevale otsa. Sakslane mängis läinud hooajal Ducksi eest 32 mängu, mille tulemuseks oli 2G + 5A. Ta mângis kaasa ka viies play off kohtumises.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 27 Juun 2017, 00:31

Simon Déspres läks Ducksile kalliks maksma. Märkamatult waiverisse sokutatud mängija ja Ducksi teed läksid lahku. Déspresi Kaks aatat tagasi sôlmitud 18.5M lepingust oli tallel veel kolm aastat. Ducks maksab talle 662 500 dollarit järgenval 8 aastal.

Déspres on nende mängijate hulgas, kes pôrutuse tagajärgedega maadlevad ja viimased kaks aastat on tal olnud hooajad, mis meenutavad ameerika mägesid. Viimane hooaeg jäi pôhimôtteliselt mängimata.

Anaheimi legendaarsed Teemu Selänne ja Paul Kariya on valitud Hall of Fame laureaatideks. Kaks sôpra seega igaveseks koos. Oh olid need alles ajad.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Juul 2017, 00:35

Ducks sôlmis d-man Cam Fowleriga päris kopsaka kontrahti. 8 aastat ja 52M.

25-aastane mängija tegi oma parima hooaja, 11G + 28A. Tema keskmine mänguaega on 25:51 minutit.

Vasta