Anaheim Ducks

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Anaheim Ducks

Postitus Postitas Huroon » 18 Okt 2018, 13:00

Alanud hooajal oli veel ula peal kaks RFA staatuses mängijat. Täna on neid vaid üks, sest Ducks suutis oma mehe ära rääkida. Ründaja Nick Ritchie sai endale 3-aastase lepingupikenduse. Mees ei teinud uue lepingunimel kaasa eelhoaega ega ka 6 esimest mängu hooajal. Lôpuks siis sai vist oma tahtmise vôi pandi teda tahtma seda, mida Ducks tahtis. Kontrahti numbreid meil ju pole teada :D .

Ritchie saagiks oli eelmisel hooajal 10G + 17A.

Samal ajal kontrahtiti ka endine Boltsi noor d-man Jake Dotchin. Dotchin puksiti Tampast minema septembris, kuna saabus hooajaeelsesse laagrisse totaalses ülekaalus. Aga see 24-aastane mehemürakas näib olevat selline lihvimata teemant, mille üle Ducks vôib lähitulevikus väga rahul olla. Kui klubi suudab mehe muidugi ôiges kaalus ja ôigetes raamides hoida. Dotchin mängis mullu Boltsi eest 48 mängu tulemusega 3G + 8A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 22 Okt 2018, 17:32

Eilsest ilutseb Paul Kariya number 9 kenasti sarikatel. Number 8 kôrval, nii nagu kunagi jääl. Kariya ja Selänne ongi need kaks legendi, kes selle au osaliseks on saanud. Tôsi, Anaheim alles noor klubi, vaid 25 aastat eksistentsi. Teisalt aga - peale (Mighty) Ducksi on tulnud terve plejaad mansasid, seega vôiks isegi öelda, et juba 25 aastat.

Kuna kaks ei jää eales ilma kolmandata, siis 17.veebruaril 2019 tômbab Ducks sarikatele ka numbri 27, mis kuulus Scott Niedermayerile.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 02 Nov 2018, 22:27

Ducks alustas hooaega bravuurikalt, aga siis tuli kohe kett maha. Viimased mängud susisetakse ja tolku pole ning tulemuseks on six-packi jagu kaotusi jutti. Aga eile oli üks hea uudis vähemalt see, et Patrick Eaves oli mängus. Üle aasta.

Vigastused ja tervisehädad lasid mehel eelmine hooaeg mängida vaid 2 mängu. Ehk siis terve hooaeg jäi tal vahele.

Ducks kauples Eavesi endal 24. veebruaril 2017. Ta on sealtpeale mänginud Anaheimi eest kokku 22 mängu, 12G + 3A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Nov 2018, 19:30

Anaheimil on tôsised probleemid katki läinud mängijatega. Cam Fowler neist vajab isegi kirurgi vahelesegamist. Ja paistab päris keeruline operatsioon tulevat, sest see hôlmavat nägu kulmust ülemise lôualuuni, kôige rohkem on kannatada saanud loomulikult pôsesarn. Fowler sai nädal tagasi litriga näkku.

Ilmselt ta ei saa mängida päris pikka aega.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Nov 2018, 20:29

Anaheim Ducks jääb Honda Centeris mängima kuni aastani 2048. Niisugune leping kirjtati Anaheimi linna poolt eile Ducksiga alla. Ducks omalt poolt kindlustab, et jätkab kôik need aastakümned kandma linna nime. Ehk siis ka nimi Anaheim Ducks kui kaubamärk jääb vähemalt kestma. No vähemalt selle esimene pool, ma näeks hea meelega kui sôna Mighty tagasi tuleb sinna Anaheimi ja Ducksi vahele.

Ducks kuulub ettevôttele Anaheim Arena Management, kes opereerib ka jäähalli, mille ehitis kuulub linnale.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Dets 2018, 21:44

Bob Murray sai oma lepingule 2 aastat otsa. Nii et ta tüürib Anaheimi (vôimsaid) parte kuni aastani 2022.

Murray on Anaheimis aastast 2005 alates. Selle perioodi sees on Stanley kann. Viimased 6 hooaega on nad play offis platsis nagu viis kopikat (ainult Pittsburgh vôib uhkustada pikema steakiga). Ja 5 hooaega järjest on nad teinud 100+ punkti (liiga pikim käimasolev streak).

Nii et Bob Murray puhul on pikendus ôigustatud. Kui nüüd suudetakse kuidagi seda play offis püsimajäâmist parandada, siis oleks Orange Countys elu päris lill.

Murray ilmselt saab veel sel hooajal täis 1000 mängu general managerina. Praegu on tal koos 975 mängu (188 Chicagoga ja 787 Anaheimiga).

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Dets 2018, 23:06

Bluesi poolt veiverisse tôstetud kollkipper Chad Johnson leiab end kohe California päikeses. Ducks ei jätnud kasutamata vôimalust mees kohe endale napsata.

Sest Anaheimil oli suuremat sorti probleem - Ryan Miller jääb mänge pealt vaatama ligi 6 nädalaks. Tal on väändunud MCL.

Rickard Rakell samuti tähtajatult lôug lôunas ootamas, millal vigastatud pahkluu lubab taas jäâle tulla.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 12 Jaan 2019, 22:51

Eilne häving 4 : 7 Penguinsi vastu oli Ducksile järjekorras n°10. Järjestikune, muuseas. See on frantshiisi rekord.

Siinkohal tekib küsimus, ja Anaheimi fännide poolt legitiimne, et miks on coach Carlyle ikka veel pingiboss? GM Murray sai hiljuti lepingupikenduse, aeg oleks tööle asuda. Praegu veel ei ole liiga hilja, aga peale Tähtede Mängu on see juba lootusetu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Jaan 2019, 23:19

GM Bob Murray oli täna enam kui kategooriline. Coach Carlyle jääb paigale. Mingit juttugi ei saa olla sel teemal, et ta vôiks lahkuda.

Käimasolevas, klubile ajaloolises, kaotusseerias - 11 - on süüdi hoopis mängijad. Nemad peavad peeglisse vaatama ja leidma vahendeid ning jôudu asi paremuse poole keerata. Sest klubi brass ootas/ootab neilt hoopiski enamat kui see nutune näitemäng, mida praegu etendatakse. Fookus on seega mängijail ja vaadatakse, kes ja kuidas nüüd sellele reageerib. Mänguliselt loomulikult.

Cogliano igatahes lähetati täna justkui hoiatuseks Dallasesse.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 18 Jaan 2019, 15:35

Eksole, 12 kaotust järjest on palju küll. Ja veel üks mängija lahkub Anaheimist, Luke Schenn. Koos draft 7 ringi valikuga.

Kaliforniasse saabub tema asemel d-man Michael Del Zotto. 23 mängu, 1G + 4A.

Del Zotto ise on asjade sellise käiguga ülimalt rahul. Vancouveris pidevalt healthy scratch staatuses istunud mees loodab uut ja helgemat Anaheimis. Sellist asja on varemgi juhtunud.

Vasta