Edmonton Oilers

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Edmonton Oilers

Postitus Postitas pinku » 08 Juul 2017, 14:19

Ei teagi, mis selle Jussiga on: vist nagu tüüpiline soomlane, kes viitsib mängida ainult vahetult enne palgapäeva. Ma olen kogu aeg rääkinud, et soomlastele peaks olema liigas limiit: 1 soomlane 500 aasta kohta. Aga nali naljaks, :Pi -is mängis ta väga korraliku hooaja (eriti, kui oli ühes liinis Malkiniga) ja oli isegi kahju, et ta :Fl -sse raha püüdma läks. Loeb vist treenerist ka, Bylsma suutis tast maksimumi võtta.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 11 Juul 2017, 03:32

Üks prantslasest hokimängija hakkab mängima Oilersis. Tema nimi on Yohann Auvitu. Leping esialgu aastaks.

27-aastane d-man ja Prantsuse koondise raudvara, kes 5 hooaega mänginud soomlaste Liigas enne kui sai end sisse murda NHLi New Jersey värvides. Devilsis tegi ta kaasa 25 mängu, punktisummaks tuli 4.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Juul 2017, 01:30

Viimased neli hooaega Oilersis olnud d-man Andrew Ference teatas, et jätab jäähokiga hüvasti. Peale 16 aastat kestnud karjääri. 38-aastane veteran oli ka Oilersi kapten 2013-15.

Annaalidesse jääb 907 mängu, 43 väravat ja 182 söötu, 753 karistusminutit.

Ference vôitis Stanley karika koos Bruinsiga aastal 2011.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 16 Aug 2017, 22:07

Leon Draisaitl sai lôpuks oma kontrahti ka. Selle ootamine muutus albertalaste jaoks juba väljakannatamatuks. Lôpp hea kôik hea - leping on 8 aastaks honoraridega 68M eest.

Cap hit 8.5M on liigas honoraride edetabelis kôrgel 10 kohal. Sama, mis Stamkosel ja veidi rohkem kui Lundqvistil.

Draisaitl on NHLis mänginud kokku 191 pôhihooaja mängu ja tulemuseks 50G + 87A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 16 Jaan 2018, 02:34

Suure hilinemisega tuleb siiski ära märkida, et Oilers on vôtnud endale kollkipper Al Montoya. Canadiens sai vastu tingimusliku draftivaliku.

Montoya pole mänginud 4. novembrist saadik kui ta pôrutada sai.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 20 Jaan 2018, 01:01

Vähe sellest, et Oilersi hooaeg on juba müstiliselt hädine, tuleb neid halbu uudiseid sealt jätkuvalt. Ryan Nugent-Hopkins vaatab mänge pealt oma 5-6 nädalat, sest tal on môned ribid môranenud.

RNH, kes sel hooajal omab 16G + 14A, sai korralikult muljuda Vegase Brayden McNabbi käest ja on eilsest IR.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Jaan 2018, 01:49

Kui uskuda Bob McKenziet, siis liitub Oilersiga peagi üks nende kunagine tähtmängija. Mis ametipostile, seda veel ôige vara öelda.

See mees on Paul Coffey.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 26 Veebr 2018, 03:21

Oilers kauples Predatorsist endale Pontus Abergi. Tema eest loovutati Mark Letestu.

Aberg on tänavu mänginud 37 matshi tulemusega 2G + 6A.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 14 Apr 2018, 01:42

Peter Chiarelli on veel ühe hooaja Oilersi GM. Hoolimata koshmaarsest hooajast. Oilers Entertainment Groupi tegevjuht Bob Nicholsoni sônul on Chiarelli hetkel puutumatu. Coach McLellan samuti, ehkki tema saatuse üle otsustamine on Chiarelli pärusmaa.

Chiarelli tegevus on seni silma paistnud sellega, et mehed, kes ära kaubeldakse, lähevad ôitsele. Taylor Hall ja Jordan Eberle on kindlasti väga rahul oma saatusega mujal. Suure pauguga saabunud Milan Lucic on aga seni olnud iseenda kahvatu vari Edmontonis.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 28 Apr 2018, 22:31

Ega vist kellelgi polnud kahtlust, et kui Chiarelli mustad pilved oma pea kohalt ära sai, siis tôttab ta päästma coach McLellani. Ja nii see täpsedlt oligi, sest Todd McLellan sai aasta oma kontrahtile lisa. Niisiis jätkab see tandem koos. Kas tôusuteel vôi vabalangevuses.

Küll aga tehti patuoinasteks väiksema kaliibriga tegelased, môlemad abitreenerid pidid ameti maha panema.

Oilersi aastaid kestev seebiooper ületab juba igasugused piirid. Sabresiga paras paar :D

Vasta