Edmonton Oilers

Vahetused, palkamised ja muu kõmu

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Edmonton Oilers

Postitus Postitas Huroon » 01 Mai 2018, 22:09

Oilers sôlmis aastase lepingu KHLi väravavahi Mikko Koskineniga. Palk on soomlasel 2M + 0.5M boonuseid.

GM Chiarelli väljendas hiljuti, et Oilersi uus lappimine algab puurivahist ja nii ta siis tegutseski. Koskinen on Islandersi teise ringi valik aastal 2009. Ta sai NHLi tuleristsed - neli mängu - hooajal 2010-11. Viimased 4 aastat on ta tegutsenud KHLis.

Cam Talbot ja Al Montoya läinud hooaeg oli vähem kui keskpärane, mistôttu Edmontonis läksid asjad hapuks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Mai 2018, 00:00

TSNi andmetel olevat Oilers palganud abitreeneriks hiljuti Flamesi poolt vallandatud Glen Gulutzani.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 15 Juun 2018, 01:06

Drake Caggiula hooaeg oli korralik, 67 mängu, 20 punkti. Seetôttu otsustas Oilers talle anda kaheaastase lepingu. 23-aastane ründaja on juba kaks hooaega Oilersi rosteris figureerinud, seekord siis jääb pidama.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 05 Juul 2018, 18:21

Neid mängijaid, kes sel suvel omad vanad meeskonnad leiavad, koguneb juba terve ports. Kyle Brodziak on üks neist, ringiga tagasi Oilersis, kaheks aastaks ja 2.3M eest.

Ründaja Tobias Rieder omab aga kontrahti aastaks väärtuses 2M.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 16 Aug 2018, 16:14

D-man Andrej Sekera käis Achilleuse kôôluse operatsioonil. Mis tähendab, et 32-aastane tshehhist veteran selle aasta numbri see küll jääle ei ilmu.

Eelmisel hooajal mängis ta ka vaid 36 mängu, sest sellest eelneva hooaja play offis sai ta ACL vigastuse. Paistab, et tal hakkab see iga suvi korduma. 12 hooaega kah seljataga, ei imesta kui Sekera teatab peagi pensionile minekust.

GM Chiarelli elu ei ole kerge :D

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 19 Aug 2018, 22:11

Scottie Upshall ilmselt kaua enam NHLis ei tegutse. Vanus ronib vägisi turjale ja kasutegur kipub iga aastaga kahanema. Viimased kolm aastat veetis ta Bluesis, eelmise hooaja tulemus : 63 mängu, 7G + 12A.

Sel suvel pole keegi tema vastu huvi ilmutanud. Lôpuks Oilers (aga kes siis veel :lol: ) pakkus mehele PTO. Kui läheb ônneks, siis alustab Upshall oma hooaega n°16.

NHLis on ta mänginud kokku 759 mängu, visanud 138 väravat ja andnud 147 söötu.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 17 Okt 2018, 19:54

Oilers ei saa läbi ilma Connor McDavidita. Oilersi selle hooaja esimesed 9 väravat viskas kas tema vôi visati tema antud söödust. Mistôttu purunes üks pisike rekord - viimati juhtus sellist asja Detroitiga hooajal 1986-87 kui Adam Oates oli osaline punatiibade hooaja esimeses 7 väravas.

Visalt, aga kindlalt juurdub (loe: juurutatakse) hokisôprade ajudes uus rivaliteet Connor McDavid vs Auston Matthews. Räägitakse, et kunagi päästsid Crosby ja Ovetshkin NHLi, nüüd pidavat McDavid ja Matthews jäähoki hoopis uude dimensiooni viima. Jään huviga jälgima.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 28 Okt 2018, 12:14

Zach Kassian sai loa, et vaadata ringi, kas ehk keegi konkurentidest tema teenuseid ei sooviks. Hetkel nulli peal püsiv vana kooli stiilis edurivimees ei näe Edmontonis endale tulevikku. Ja Oilers ei näe temas endale kasutegurit.

27-aastane Kassian on veetnud Oilersis kolm hooaega, enne seda mängis ta Canucksis ja Sabresis. Buffalo perioodil oli ta paljulubav talent (teatud môttes), sealtpeale aga kisub karjäär kreeni. Eelmisel hooajal sai ta küll kirja enda kohta soliidsed 7G + 12A.

Kui John Tortorella otsib rammusat meest, kes ei pea paljuks aeg-ajalt vastastele üle koonu anda, siis peaks ta Kassiani endale vôtma.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 08 Nov 2018, 02:24

10 000$. See on kôik. Sellise summa peab Milan Lucic trahviks maksma.

Milan Lucic has been fined $10,000 for roughing Mathieu Joseph on Tuesday night. Lucic hit Joseph when he didn't have the puck in the third period, then punched him before jumping on top of him, sparking a line brawl.

Loochil pidi ikka väga pimedaks läinud olema, et ta seda ônnetut rookiet klohmima hakkas.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 21 Nov 2018, 00:04

GM Ciarelli môtles, et liigutab midagi. Liigutas peatreener Doug McLellani kus seda ja teist.

Siis môtles GM Ciarelli, et peaks veel midagi liigutama. Liigutas Ken Hitchcooki peatreeneri kohale.

Hm, minu teada läks Hitchcook pensionile peale Dallasest lahkumist. Ju siis kibeles tagasi. Vôi maksab Oilers talle seesuguse summa, mille puhul ma ei tea, palju seal neid nulle pôhiarvu taga on.

Rääkisin just Bluesi teemas treenerite korduvkasutusest ja selle môttetusest. Vähemalt mina olen veendunud, et Hitchcook, kuigi tal miski resümée on, ei tee Edmontonis midagi. Ta ei teinud ka Columbuses, Philadelphias, St.Louises ja Dallaseski midagi. Tôsi, Stanley karikas tal siiski on, eelmisest sajandist :D Sealtpeale on aga tükk tühja maad.

Pinku oskab ilmselt rohkem Hitchcooki iseloomustada ;)

Vasta