Eesti hoki seisab teelahkmel: kus mängida, kust leida raha

Eesti hoki arhiiv
Vasta
Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010 20:24
Lemmik NHL-i meeskond: Anaheim Ducks

Eesti hoki seisab teelahkmel: kus mängida, kust leida raha

Postitus Postitas sponsa » 21 Apr 2010 15:35

Postimehes ilmus Pahvi poolt kirjutatud artikkel meie hoki seisust. Kes tahab lugeda, siis:
http://sport.postimees.ee/?id=252341
«Peame tegema uue hüppe. Tegijad on olemas, küsimus on vahendites,» nentis Eesti Jäähokiliidu peasekretär Riho Soonik. «Jäähokis peetakse MM-võistlus iga aasta ning meie osaleme U18, U20 ja meeste koondisega. See teeb kokku vähemalt saja inimese võistlustele saatmise.»
Kõigepealt - raha ei tule sinna, kus ei ole mitte kui midagi. Et raha saada, peame midagi ehitama. Minu idee oleks alustada täiesti algusest. Liidu inimesed on ära unustanud vabatahtlikud ja muud entusiastid. Alati ei pea kõike raha eest tegema. Nagu keegi eelnevalt mainis, unustati sel aastal talv täielikult ära. Sel aastal oleks pidanud noortele teatavaks tegema, et selline ala nagu jäähoki, on üldse olemas. Mitmetes kohtades oleks võinud organiseerida üritusi (kas või koolidele), kus iga üks oleks tahtmise korral saanud litrit togida. Kui neil vahendeid võtta ei ole, siis jälle üleskutse. kellel on mingeid vanu uiske , keppe vms varustust, kuhugi koguda. Kindlasti oleks toodud. Muidugi see oleks võinud maakonniti olla, need punktid. Kui ei jõua autoga jääd lükata, laseme hoopis labidatega lükata. See palju südamelähedasem, et sa mängid enda valmistatud väljakul.
Kui me teeme korjandusi igasugu puuetega inimestele, siis terve inimene väärib samuti tähelepanu. Hetegevusmäng - kindlasti oleks aidanud. TV-st abipalve. vaadake, kui palju jõulu ajal kokku aetakse raha.

See asi peaks toimuma järjepidevalt, mitte ainult kord aastas. Siis unustatakse ära ja ei olegi midagi. Tõesti võiks kaasata EMV ka need harrastajte liiga omad. Olgu jah see tase mage, aga vähemalt oleks MV moodi. Lisaks võiks olla mingi normaalne ajakava, et kui ma kohale lähe, ei ole Välk ära sõitnud kuhugi välismaale vaid mäng ikka toimub. Alustaks sellega. Teeme alguses midagi ilma rahata ja küll see raha ka siis tuleb.

Miks keegi pole siia foorumisse küsima tulnud, et kas me oleks mingi ürituse orgunnimisel käpad :P
Pilt
Pilt
Pilt

Vasta