Season 2015-2016

Vasta
Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Detroit Red Wings

Season 2015-2016

Postitus Postitas kukoc » 17 Okt 2015 12:21

Carolina-Detroit 5:3

Tuli siis ka h/a esimene kott ära. Mängupildiga ei saanud kohe mitte rahule jääda. Hurricanes surus täiega oma mängu peale ja Meie omad lihtsalt rabelesid tühja. Esimese Caro kolli tegi mees, kes hüppas jääle oma esimest shifti tegema. Nimeks siis Brock McGinn, Jamie McGinn-i vennaraas. Kui Faulk ja E.Staal juba 3-0 tegid, siis olin juba koslepiga leppinud. Aga Det leidis veel püssikat ning 1:12 ajaga sahistati 2 korda võrku ja Mul silmad jälle särasid. Kuid hui, tyybid mängisid oma hambutut mängu edasi ja ega siis keegi võimalust kasutamata jäta. Versteegi värav tuli ilusast kombest ning Terry värav Richardsi õnnetust nö persepõrkest. Pulkkineni väravat vaatasin juba kalasilmadega. Mis nagu Mulle kõige rohkem muret teeb, on pealevisked. Esimese kolmandiku järel 13-5 ja üldse kokku 36-20. Nii ei võideta mänge. Aga eks anname aega Blashillil liine regullida(vahetas neid nii mitmeidki kordi). PP olematu, ei saada isegi tsooni sisse. Aga jahh, täna uus mäng, uued tuuled :)

Franzen siis jällegi peapõrutusega IR-is ja selline paha tunne, et Mule-i karjäär sai otsa :(

Täna peaks koosseisu tagasi saama Helmi-i ja DeKeyser-i, veits pauku juurde ;)

Detroit @ Montreal, let`s go Wings!!!! :)

Vasta