Laagrid ja treeningmängud

Põhihooaja mängud kuude kaupa

Moderaator: Huroon

Vasta
Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Re: Laagrid ja treeningmängud

Postitus Postitas Sens » 24 Sept 2011, 12:09

Täna sain arvuti taha, nii et kasutan väärtusliku tööaega foorumisse postitamiseks.
Vahepeal :OT toimunud kaks mängu. Kõigepealt lisaajal saadi :B jagu 2-1 ja täna saadi karistusvisetega :Mt -ilt sisse 3-4.
Ei hakka neid mänge lahkama, ega seis polegi nii tähtis kui üldine mängupilt ja mängijate sooritused.
Siiani veteranid näevad päris head välja, kõik peale Kuba. Ei teagi mis tast saab. Vaevalt ta oma palgaga pingil hoitakse, pigem üritatakse talle mänguaega anda lootuses, et keegi ta trade deadline-il ära võtab.
2 liini C lahingus juhib minumeelest selgelt DaCosta. Nähtamatu, aga siga effektiivne mängija. Oma IQ-ga suudab ilusti kompenseerida mõõtude puudumist. Tänases mängus liin Michalek-DaCosta-Alfredsson oli väga heal tasemel. Seda ka Alfredssoni suht roostes mängu juures.
Filatovi mänguga olen väga rahul. Backchekib kui hull, üritab mängu juhtida. Nii mõnigi perfektne sööt mida meeskonna kaaslane ei suuda realiseerida. Võiks rohkem peale visata aga muidu igati :Up Kogu aeg on selline tunne, et kogu oma effektiivsuse juures ta kõike välja kah ei pane. Samas Butler ei jäta nii positiivset muljet. Liini Filatov-Spezza-Butler kõige ebaeffektiivsem mees. Arvestades et eelmises mängus klikkisid Filatov ja Regin päris hästi, tasuks üritada Filatov-Spezza-Regin liini. Seda enam, et DaCosta näeb 2 liini C rollis soliidsem välja. Mika Zibanejad aga võib igaks juhuks Rootsi liinide piletite hindu uurima hakata. Vaatamata heale esinemisele ja mängus :B -ga ilusa võiduvärava skoorimisele, jääb mees ikka momendil DaCosta ja Reginile alla. Samas ta pidi ka päris universaalne olema, äkki saab koha mõnel muul positsioonil.
Kaitsjatest siis. Kindel meeskonda pääseja on Jared Cowen. Seda noormeest tasuks jälgida. Kindlasti kunagi üks konkurent Letangil juures ;) David Rundblad samas on väga lubav kaitsja, aga pole veel vist suutnud väiksema väljakuga kohaneda. Pool hooaega :AHL -is tuleks talle igati kasuks.
:VV -da tandem on igati arvestatav.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 24 Sept 2011, 13:49

:Ns Nashville Predators vs Carolina Hurricanes :Cr 3 : 2

Predators tekitab sel eelhooajal ülimalt mônusaid tundeid. Mitte ainult sellepärast, et taskusse pisteti järjekordne vôit, vaid et need mehed, keda ma oma vaimusilmas Nashville rosterisse paigutasin, vist sinna ka pääsevad.

Kôigepealt muidugi Chris Müller, kes jälle ühe kolli kirja sai. See tal juba kolmas koll kolmes mängus. Sellised self made man tüüpi tegelased panevad mind näppu viskama (sest ma ise olen paras ilalôug). Mônedele on lihtsalt antud kamaluga talenti, teised peavad selle talendi palehigis välja töötama ja Müller kuulub nende viimaste hulka (nii nagu Joe Vitale Pittsburghis). Aga ta on seda igatahes väga hästi teinud.

Craig Smith näitas taas, et on NHL-i vääriline, sedapuhku tuli kirja üks sööt. Ta tegutses rahuga ja taibukalt, luues väravaohtlikke olukordi, millest ühe realiseeris Jack Hillen. Predatorsi esimese värava lôu raudvara David Legwand. Söödud said annaalidesse ka Bergfors, Puustinen, Hornqvist, Bourque, K.Wilson. Ilus kompaktne mäng ja meeskonnatöö.

Tundub, et Predatorsi kolmandaks kaitsepaariks hakkab kujunema Teemu Laakso - Jack Hillen. Senini on nende P/M pluss poole peal. Laakso toob nooruslikku särtsu ja Hillen kogemust. Ja asi töötab.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Sept 2011, 01:16

Devil kirjutas:Seda tahtsingi öelda, et take it easy, see kõik on alles vee kannu laskmine, enne selle keema ajamist, rääkimata heast ja vürtsikast teest ja suhkrust, mis on veel lisamata.
Tead, Pittsburghi puhul on jube raske iisisti vôtta. Nad tekitasid eelmisel hooajal mulle sihukese ängi ja nüüd ajab iga väiksemgi ônnestumine mind üle ääre pulbitsema. Isegi kui tegemist on eelhooajaga (sest mine tea, äkki pärishooajal panevad taas tuska).

Aga eks ma ürita veidi rahulikumalt asja vôtta. Flaier & Co suutis hommikul mulle taas ära surada, et kobisen siin liiga palju ja ründan kôiki isklikult :D Igal juhul sorry, Devil, kui mu eelmine vastus sulle terav tundus, see ei olnud üldsegi mu eesmärk.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Sept 2011, 01:34

:Ns Predsville eelhooaeg

Predatorsil seni neljast mängust kolm vôitu ja tänaôhtuseks kohtumiseks koolnute ilmast tagasi kolinud Winnipegi vastu tuuakse jääle vaat et kogu kreem.

Ründajad : Martin Erat, Patric Hornqvist, Sergei Kostitsyn, David Legwand, Chris Müller, Cal O'Reilly, Jerred Smithson, Nick Spaling, Zach Stortini, Ryan Thang, Jordin Tootoo, Colin Wilson

Kaitsjad : Teemu Laakso, Jack Hillen, Ryan Ellis, Mattias Ekholm, Ryan Suter, Shea Weber

Väravavahid : Pekka Rinne, Chet Pickard

Nick Spaling on taas rivis, märk sellest, et mees on vigastusest üle saanud. Loodan, et Chris Müller jätkab oma kena rida mäng ja punkt.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Sept 2011, 01:54

:Pi Pittsburgh Penguins vs Minnesota Wild :Mn 4 : 1

3 : 0. Kolm mängu, kolm vôitu. Aga selles mängus oli teatud statistika, mis eriti meeldiv. PK 9-st 9 ja PP 4 väravat. Vist on mehed PP asjas kôvasti vaeva näinud, sest samaväärse tulemuse leidmiseks peab päris kaugele minevikku minema. Eelmine hooaeg oli see ikka päris null.

Malkin tegutses jälle väga kindlalt, lôi värava ning teenis kaks söödupunkti. Ja esimene sööt oli ikka klassika ise. Pittsburghi selle aasta draft nooruke Joe Morrow, kes lôi ka esimese värava ja sai söödupunkti, näitas eriti sisukat mängu. Ülejäänud kollid tulid Pascal Dupuis'ilt ja Brian Strait'ilt. Ühe söödu sai kirja Joe Vitale ning kaks Kris Letang, kes laiutas tagalas nagu Hiina müür, mille vastu Minnesota end lömmi uisutas. Brad Thiessenil oli torude vahel seetôttu päris lahe elu, ehkki oma osa täitis ta väga eeskujulikult.

Penguinsi selle mängu roster :

Ründajad : Pascal Dupuis, Matt Cooke, Ryan Craig, Eric Tangradi, Nick Johnson, Steve MacIntyre, Colin McDonald, Arron Asham, Joe Vitale, Evgeni Malkin, Rickard Park, Chris Kunitz

Kaitsjad : Matt Niskanen, Zbynek Michalek, Brian Strait, Alexandre Picard, Joseph Morrow, Kris Letang

Väravavahid : Brad Thiessen, Scott Munroe

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Phoenix Coyotes

Postitus Postitas koiott » 25 Sept 2011, 10:08

See on nii ilus pass Malkinil, et ma tahtsin selle kohe ka siia riputada.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Sept 2011, 11:47

:Ns Nashville Predators vs Winnipeg Jets :WJets 4 : 3

PP töötab igatahes môlemil nagu saksa konveier. Mängu 7-st kollist oli koguni 5 power-play kolli. See oli Predatorsi esimene kodumäng sel hooajal ja vist oldi kergelt kammitsais, sest nad jäid taha 0:2 ja 1:3 ja kimasid pôhimôtteliselt terve mängu Jetsile järele. Kuni lôpuks Winnipeg pilvedelt matsti maa peale toodi.

Predatorsi väravete autoriteks olid Jordin Tootoo, Sergei Kostitsyn, Martin Erat ja Patric Hornqvist. Söödud said Shea Weber ja Ryan Suter môlemad kaks.

Chet Pickard oli jääl esimesel poolajal, lastes sisse kaks kolli ja viimasel poolaajal, mil ta lukustas värava totaalselt. Vahepeal seisis torude vahel Pekka Rinne, lasi sisse ühe värava ja vôeti mängust välja kuna sai kerge trauma. Ilmselt mitte midagi tôsist, sest ta oli viimasel kolmandikul taas pingil, valmis mängu minema, kuid Pickard seda enam ei vôimaldanud.

Chet Pickard ole sel hooajal hoopis teine, kui viimasel. Palju rahulikum, kindlam ja vôitluslikum. Predatorsi Anders Lindbäcki kohta ta veel ära ei vôta (ja pealegi on ta teel risti ees Jeremy Smith), kuid ma usun, et Pickardil on ees ilus tulevik. Selle eelhooaja eesmärgi on Pickard täitnud : ta näitas, et on igatpidi valmis NHL-is vôitlema ja Predators vôib temaga iga kell arvestada.

Seega vôiks öelda, et Predatorsi kollkiprid on end paika loksutanud. Pekka Rinne (Nashville), Anders Lindbäck (Nashville/Milwaukee), Jeremy Smith (Milwaukee/Nashville), Chet Pickard (Milwaukee), Atte Engren (Milwaukee/Cincinnati).

Predatorsi viie mängu tulemus on praeguseks 4-1-0 ja resultatiivsemad mängijad sellised : Colin Wilson 5 (2+3), Chris Müller 4 (3+1), Sergei Kostitsyn 4 (1+3), Jordin Tootoo 3 (1+2), Niclas Bergfors, Shea Weber 3 (0+3). Ja nende järel pikk nimekiri kahe-ja ühepunktimehi, keda siinkohal ära tooma ei hakka, läheks lihtsalt liiga pikaks.

Kasutaja avatar
Pens...
MVP
MVP

Postitus Postitas Pens... » 25 Sept 2011, 12:11

See oli tõest kena, väga kena, Malkinil tundub üldse olevat täitsa teine hingamine!
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 25 Sept 2011, 12:16

Kui eile lasti 3-0 eduseis mahamängida, omades platsil tugevamat koosseisu kui vastane, siss täna sai sellega ka edukalt :Mt hakkama.
Seisust 2-0 suutis :OT välja tulla ja visata ka võiduvärava 30 sek. enne mängu lõppu. :OT 3-2 :Mt
Tähelepanekuid tänasest mängust.
Robin Lehnerist saab kunagi vähemalt Top 5 :VV :NHL -is.
Jared Cowenist saab kunagi :NHL -i parim D.
Filatovist saab kunagi Venemaa president. Enne aga ta läheb fanfaaride saatel Senaatorina pinsile, pisar silmis jälgides kuidas ta number Scotiabank areenal lakke tõuseb.
DaCostast saab kuulsaim prantslane NHL-is.
Kui aga tõsilselt rääkida siis polnud aga :OT vaatevinklist kõige õnnestunum esinemine. Eelpool mainitute mängule pole mingeid etteheiteid.
Ründeliinid nagu sellised aga eriti hästi ei toiminud. Eelmise mängu hea esinemise eest tõstetud esimese liini C-ks Zack Smith oli kiiresti ka nihutatud allapoole. Ei ole ikka esimese liini minutid temale jõukohased. Nii kui tema asemele tõsteti DaCosta hakkas ka sealt mingit mängu tulema. Zibanejad prooviti täna äärel, ja ega erilist muljet ta seal ei jätnud. Mida mäng edasi läks ka tema esinemine kindlamaks. Mängu lõpus aga tõusis Neil tema asemele esimesse kolmikusse. Tulemuseks ilus võidu värav. Suurepärane treeneri töö seekord.
Kaitse oli küll hea. Selle tõestuseks pidi Lehner vastu võtma kõigest 24 pealeviset. Cowen-Gontchar on super paar. Kindlasti näeme neid hooaja jooksul palju koos mängimas. Rundblad-ilt täna siiani parim esitus. Momendil ongi paistnud nii, et kui Kuba ei mängi siis kaitse toimib.
Kasulikum mängija Ottawal aga täna Neil, kelle mäng muutus täiesti viimases kolmandikus. See et "momentum" läks :OT -le üle oli täiega tema saavutus. Lõpuks temalt 2 väravat ja kaklus. :Up
Üks värav oli ka :OT -lt õnnelik põrge uisust mis läks Neili arvele. Kaks ülejäänut aga ilusad.
Cowen-DaCosta-Michalek
Filatov-DaCosta-Neil
Vot oskab DaCosta ennast sinna viimaseks söötjaks sättida. Kui oleks minu otsustada, siis 2 liini C koha annaksin talle. Regin võib ka äärel tegusi teha.
Lõpetaks aga selle võidu puhul kellegi :OT fänni poolt mixitud looga, mida vist sellel hooajal tihti lasta ei õnnestu. Noh, mõni võit ikka tuleb.
http://gobarbra.com/hit/new-2efde24e318 ... 08a30ea695
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 25 Sept 2011, 12:26

Sens kirjutas: Filatovist saab kunagi Venemaa president. Enne aga ta läheb fanfaaride saatel Senaatorina pinsile, pisar silmis jälgides kuidas ta number Scotiabank areenal lakke tõuseb.
DaCostast saab kuulsaim prantslane NHL-is.
Sa, Sens, paistad sellest Filatovist ikka päris vinklis olevat. Ajad mulle kihu peale, ma pean nüüd hakkama Senatorsi mänge vaatama. Filatov ajas mul Columbuse ajastul närvi alati krussi.

Da Costa puhul olen sinuga igati päri. Siin Prantsusmaal on hokihuviliste hulgas juba praegu totaalne eufooria lahti.

Vasta