November

Põhihooaja mängud kuude kaupa

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
taavo
rookie
rookie
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals

November

Postitus Postitas taavo » 01 Nov 2011, 18:46

Egas mul polegi midagi öelda, tahtsin lihtsalt uue teema algatada :D

Go :Wsh

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Re: November

Postitus Postitas o76 » 01 Nov 2011, 19:07

Green tana vei mangi, nii sain mina asjast aru. Mulle see Japers Rink vaga meeldib: tsitaat no1 sealt: With another tough Western Conference opponent, the Ducks, next up on the schedule, the Caps will need to get better and fast. Or simply get back to what they were doing right a week ago. Coming home might help, but Saturday night's loss wasn't about the arena or even the opponent: it was about the Caps... as most losses this season will be. 100% agree.
Canucks mangu kohta veel tsitaat millega noustun 100% (kuigi see on oktoobri teema, aga mojutab tanaoist mangu): If anyone was still unsure of how important Mike Green is to this Caps team, a night of watching the remaining blueliners - even the puck-movers - try to break out of the defensive zone against a good forechecking team should put those doubts to rest. Oh, and Green's replacement, Sean Collins, had a rough night, to put it mildly.

yhesonaga ma kardan, et tana tuleb yks suhkam veel lisaks, a la 2:3.

Kasutaja avatar
taavo
rookie
rookie

Postitus Postitas taavo » 01 Nov 2011, 19:22

No mida siin ikka karta! Ründesse toodi lisaks Eakin ja Erskine on kaitses tagasi.. näis kuidas läheb.

Devil

Postitus Postitas Devil » 04 Nov 2011, 11:43

http://sport.postimees.ee/621830/video- ... ndi-torje/" onclick="window.open(this.href);return false;

Devils'il oleks vaja siiski kiigata noort ja auahnet puurilukku. Olenemata sellest, et Marty on läbi aegade parim puurilukk, on tal juba vanust kõvasti ja vigastused on tublisti viimastel hooaegadel kimbutanud mehe vormi. Keegi pole igavesti noor.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 04 Nov 2011, 19:58

Hullu hurooni huilged III

Arvake ära, kes on :East liider täna? Kellel on kôige rohkem vôite? Kes on löönud kôige rohkem väravaid vastastele? No okay, väravaid nad kôige rohkem löönud küll pole, kuid ikkagi teisel kohal nende arvu poolest. Yeah, ôige ta on, see on Toronto Maple Leafs. Mansa, kelle üle naerdakse nii Kilpkonnasaarel (maakeeli Pôhja-Ameerika) kui siin foorumis. Aga vaat praegu on nad küll pidurdamatud, Kessel ja Lupul erilises hoos ning ühtäkki kummardavad kôik coach Wilsoni ees. Leafsi mängu on lausa lust vaadata ja jään lootma, et nad seda rauda kuni lôpuni taovad, play offi pääsevad ja... kannu veel ei saa, see läheb kuhugi mujale.

Pittsburgh tegi jälle oma tüüpiliselt pingviinliku mängu. Asi, mille peale ma eelmisel hooajal mitmeid-setmeid kordi end segi olen tinutanud ja mida mul tuleb ilmselt veel samapalju teha ka tänavu. Viimasel kolmandikul eduseis maha mängida ja siis veel takkaotsa kogu kupatus kaotada, seda oskab vaid Penguins. Kui ma eelmine kord kobisesin, et nende vanker liigub ilma ühe rattata, siis täna julgen juba seda öelda, et neil on käsipidur ka peal. Play offi nad ilmselt pääsevad ja... kannu veel ei saa, see läheb kuhugi mujale.

Pekka Rinne tegi endale ikka nii vinge sünnipäevakingi eile, et vôtab oimetuks. Mees pühitses oma 29 sünnipäeva esiteks ilgelt hea lepinguga (7 aastat & 49M) ning küünlaks tordi peal oli Predsi shutout kôrberebaste vastu. See tal juba kolmas sel hooajal ja 23 karjääri jooksul. Ma ütlen braavo! Tasapisi hakkab Rinne Fleury liiga parima kollkipri kohta vôtma. Aga Preds hakkab vaikselt mootorit käima saama ja mine tea, äkki küünivad kannuni?

Kasutaja avatar
Pens...
MVP
MVP

Postitus Postitas Pens... » 04 Nov 2011, 20:43

Ohh....c´mon Huroon, ära hakka peale jälle! Liiga etteulatuvaid järeldusi teed ühe mängu põhjal! Kopides mõnda, siis me saime pähe kuna ei saanud ühtegi PP-d ei tava ja lisaajal :P
Pilt

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Detroit Red Wings

Postitus Postitas kukoc » 09 Nov 2011, 20:23

:Co @ :DT 2-5 :Vic

6 mängu järjest lutti saadud, nüüd siis tagasi võitude teel, 2 nüüd siis järjest. :Up Mäng on ilusti käima saadud, just peaks mainima eelmist mängu :A , kus 1.kolmandikul tehti sellist turmtuld, et paha hakkab. Ka tänaöine mäng oli ilus. Vanameister Lidstrom ei näita veel väsimuse märke, avavärav ja sel hooajal 6+5=11. Franzen-ilt jälle hat-trick :Co vastu, kuidagi meeldib talle just neid loputada :D Võiks niimoodi koguaeg paugutada. Kuidagi vaikselt liigub Zetterberg-i kahur, rikkis vist teine, 13 mänguga kõigest 5 punkti.
Howard ka ennast taas leidnud: väga häid tõrjeid näitas täna, aga jahh :Co , sudis esmese värava kuidagi ära.

Järgmisena siis selle hooaja üks üllataja, :Ed noored. Loodame ilusat ja võitluslikku mängu.

GO WINGS GO!!!!

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Phoenix Coyotes

Postitus Postitas koiott » 10 Nov 2011, 17:51

Päris huvitav vastasseis :Ph - :Tampa mängus. Flaierid ei roni Tampa 1-3-1 kaitsesse ja kohtunikud on sunnitud mängu lihtsalt peatama ja lahtiviskest uuesti käima panema. Ei tea kaua nad nii passinud oleksid ja kellel enne närvid oleksid üles öelnud :roll:

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas flaier » 10 Nov 2011, 19:41

Laviolette taktika toimis sel hetkel, näitas ära, et hetkel justkui Tampal sellise asjade käigu üle rohtu ei olegi. Philly poole pealt oli asi selge, kui tahad litrit, tule ja võta. Kindlasti hakkavad nüüd teised tiimid ka miskit analoogset kasutama, kas just nii näitlikus vormis on juba iseasi. Eks siis ei jää Tampal muud üle, kui peab vähe oma ründetaktikat muutma. Sellise käigu eest Lavale 5+ punkti, kodutöö oli tehtud korralikult. Paide vei, mängu tulemus mind ei üllata teps mitte, juba aastatetagune traditsioon on selline, et Philly ei mängi oma Florida mänge punktideks, ei Tampa ei Panthersite vastu. Üks punkt möödunud mängus on juba kordaminek.
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 10 Nov 2011, 21:09

Ma üritan ilusti kenast läbi lillede küsida, et mis rohtu pidi Boltsil selle tsirkuse vastu olema. Kui litter on Philly käes, siis on Philly asi rünnakut alustada. Boltsi poolt väga ôige sellele väljakutsele reageerimata jätta. Minu arust pigem 5+ Guy Boucherile.

Vasta