November

Põhihooaja mängud kuude kaupa

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
Pens...
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: November

Postitus Postitas Pens... » 22 Nov 2011, 16:23

räägiti siin tema lausest peale esimest kolli, vaatasin järele ja kui ma õigesti aru sain siis: yeeeeeeeeeah, fuck yeeeeeeeeah :D
Pilt

Kasutaja avatar
o76
top line
top line
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals

Postitus Postitas o76 » 23 Nov 2011, 11:48

naed siis, saime ka lopuks yhe voidu jalle katte. ma kyll vaatasin ainult 3ndat perioodi, aga see mangiti paris korralikult, taitsa rahule vois jaada. meeldis just see, et ilusti vastase tsoonist alustati korralikku forcheckinguga ja PHX eriti midagi ohtlikku korda ei saatnud. onneks olid Backstrom ja Ove jalle yhes liinis, Brouwer paremal, ma nii loodan, et nii see ka jaab. BB voib teha ja moelda mis tahab, aga Backstrom-Ove on vaga hasti toimiv paar ja olgu siis paremal Brouwer voi Knuble, ma ise loodaks, et Brouwerit hoitaks paremal mingi aeg, saaks naha kui hasti ta sobib esimesse liini, sest mulle Brouweri mang on taitsa meeldima hakanud.

schultz

Postitus Postitas schultz » 23 Nov 2011, 17:48

Võtaks siis jälle julguse kokku ja Hurooni meelepahaks :oops: :D paar sõna sellest Capsi teemast siin : Ma küll ei leia selles midagi imelikku et BB praegu erinevaid liine ja koosseise katsetab , ikkagi suht korralik punktipagas neil all ja ju siis peatreener tunneb , et ei ole kõik korras ja üritab seda optimaalset varianti kätte saada . Oleks vägagi imelik kui ta seda kuskil märtsikuus hakkaks katsetama . Ainus mis imelik tundub , et peale seda kui ta Seminit karistas , reservi saatmisega halva mängu pärast , siis otsis läbi ajakirjanduse nagu õigustust oma teole . Et ega ometi hakka oma mõjuvõimu meeskonna silmis kaotama ja olgugi et McPhee teda momendil kindlalt toetamas jääb selline mulje kahjuks kui ka veel silmas pidada , et Ovetshkiniga läbisaamine neil suht kehva .Pole just meeldiv vaadata kuidas Ove treeneri otsuseid varumeeste pingil kommenteerib , ning täitsa üllatav , et teda selle eest ei karistatud . Meeskonna sisekliimale sellised hõõrumised kindlasti kasuks ei tule .http://www.youtube.com/watch?v=fbmRKVJWEB8" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Pläk
top line
top line

Postitus Postitas Pläk » 29 Nov 2011, 07:36

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 29 Nov 2011, 08:47

Pläk kirjutas:
:Lol :Up loodame, et see paris nii ikka ei ole :) eks kuu aja parast ole naha, mis masti mehega on tegemist

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 02 Dets 2011, 09:22

caps tegi jalle yhe paris korraliku mangu, natuke jai ehk onnest puudu ja tuli vaike 1:2 kaotus, aga ei hada. selle vaikse kaoutuse kompenseeris 200%-liselt our man erskine, kes sellele lontrusele vaikse oppetunni andis, see oli mangu koige ilusam osa, kuigi ma muidu ei ole suur kakluste pooldaja, aga sellele tropile oli vaja veidi opetust jagada.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 02 Dets 2011, 20:19

o76 kirjutas:our man erskine, kes sellele lontrusele vaikse oppetunni andis, see oli mangu koige ilusam osa, kuigi ma muidu ei ole suur kakluste pooldaja, aga sellele tropile oli vaja veidi opetust jagada.
Esküsee muaa mösjöö 076, aga keda sa siin lontruseks ja tropiks tembeldad?! Arron Asham on sigavinge vend ja pealegi üks vingemaid Penguinsis. Lisaks veel indiaani päritolu. Nii et hoia eest, kui teda veel puutud, saad järgmine kord tomahoogiga :D. Hau.

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 03 Dets 2011, 12:01

lontruseks nimetan ta teda seeparast, voin kae sydame peale panna, isegi kui ta oleks capsi manija ikka nimetaks sama moodi, sest see intsident Beaglega oli nii vord vastik, et seda kohtumoistmispaeva ootasin juba ammu. mul pole mitte midagi pensi vastu, lihtsalt "kutsuda tantsule" mingi noorukit Beagle't ei ole oige mehe tegu and thats it.

Vasta