Detsember

Põhihooaja mängud kuude kaupa

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Phoenix Coyotes

Re: Detsember

Postitus Postitas koiott » 09 Dets 2011, 22:07

Ma tahaks lihtsalt öelda, et mulle see Detroit hakkab järjest vähem meeldima. Sorry Kukoc.
Jotid oli üks vähim kolle esimesel kolmandikul sisse lasknud meeskond vist. ja siis paneb :DT 5!!! No mida põrgut.
:Sc

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks

Postitus Postitas kane » 10 Dets 2011, 17:00

Nonii, ei oldud T.Kaberlega rahul ka :Cr ja mees vahetati :Mt ära, vastu saadi Jaroslav Spacek.

Kasutaja avatar
o76
top line
top line
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals

Postitus Postitas o76 » 10 Dets 2011, 19:02

moned motted viimasest capsi mangu torontoga.
mangu algus oli nagu OM kullamang. esimese 10 minutiga tor 1 pealevise, caps 0. parast 1 PP varav widemanilt ja seega ka vist koik, suht igav esimene komandik. teisel kolmandikul laks molemalt poolt run and gun manguks, meie poolt vaadates palju rohkem ohtlikke olukordi, capsi fannina kyysi narima ei pidanud.
ovi on hakanud vaga vinget mangu naitama hunteri ajastul, sellised liikumised ja kogu aeg pildis, onnest on taiega puudu, kui see jama 1 ilus paev loppeb, siis peaks great 8'lt hakkama varavaid tulema nagu oavarrest voi nagu seeni peale vihma.
capsi mangijatest ei meeldinud mulle tana hamrlik mang, kuidagi palju pudistab, ja ebakindel. jarjest rohkem on hakanud mulle meeldima Plaki suur lemmik Orlov, sellest vennast kasvab yks suur ja vinge D-man, kindel kaitses, vaga hea slapper ja selline tehniline ja head-up mangija :ThumbUp . D-man widemanilt hat trick, mis siin ikka kommenteerida, kaitsemangija esituses hat-tricke iga paev ei nae, hetkel kindlasti D man no 1. ja lopetuseks, kui juba kaitsjatest jutuks laks, kaitsepaar Carlson-Alzner olid nagu ikka oma ylseannete korgusel.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 11 Dets 2011, 18:46

Hullu hurooni huilged VI

On rivaliteete, millest on saanud tôelised klassikad ja üks neist on Predators vs Ducks. Veel viimased vôimalused seda nautida enne kui konverentsid ümber transmogrifeeritakse järgmine aasta.

Ka eilses kohtumises ei olnud puudust närvipingest, pühast raevust ja joovastusest. Vist esimene kord pean siinkohal Sensi moodi triibulisi siunama (pigem küll neid tegelinskeid, kes kusagil kaugel ekraanide ees otsuseid langetavad), sest Predatorsil nulliti lihtsalt ära kaks väravat. Kui teise puhul vôib veel selle môru pilli söögitorust alla suruda, siis esimene mitteloetud koll oli minu arust küll triibuliste totaalne möödapanek. Aga noh, selline on kohtuniketöö spetsiifika. Ônneks Predsi psüühika pidas vastu ja nad vôtsid selle, mis neile vaieldamatult kuulus - (veenva) vôidu. Partidel küll uus coach, aga mängivad ikka samas vaimus, seda kasulikum Predsile.

Sai näha ka kahte rusikavôitlust. Esimene neist McGrattan vs Parros on juba igihaljas traditsioon. Teine, Ryan vs Fisher, oli üllatus, sest Fisher reeglina mingite tühikargajate ärplemisele ei vasta. Aga seekord vôttis ta Ryani poolt visatud kinda vastu ja tôestas... et ta ikka ei ole duellist.

Roman Josi sai käe valgeks ning oma esimese NHL-i kolli. Ja täielik kaif on pisikese eskimo Tootoo mäng, vurab nagu igiliikur mööda jääd, kusjuures viimasel ajal üle ootuste resultatiivne kah veel, eile lisandus veel 1G - 1A.

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 14 Dets 2011, 13:24

:Wsh

1 P***** oleme!
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 14 Dets 2011, 17:02

ma seda mangu ei vaadanud, aga highlightside pohjal tegi selle mangu ara Vokoun, koik 4 mis ta sisse lasi olid softy'd, teisel pool valjakut tegi Bryz vaga haid torjeid. Ma toesti ei oska kommenteerida mangu yldpilti, kokkuvotte pohjal tundub, et capsil oli isegi rohkem voimalusi skoorida.
ainus mis ja silma oli see, et lasti vastast varava ette liiga vabalt screenima ja deflectima, aga koik 4 varavat mis loodi vokounile, mitte ykski ei olnud midagi keerulist.

sellise goaltendinguga ei ole voimalik mange voita

schultz

Postitus Postitas schultz » 17 Dets 2011, 07:44

üle hulga aja siis sai kahte mängu lives vaadata
:Pi - :OT ja :Dl - :Nj Muljed siis neist mängudest on sellised et Pitsude mäng meenutas mingit sihitut ringijooksmist , nii kaitses kui ka rünnakul ja kui veel unustatakse vv puuri ette panna (sest Johnson ongi nagu mingi läbipaistev kummitus , millest kõik läbi lendab) , siis polnud lootuski täna normaalne resultaat kätte saada . 24 viskest 6 läbi :Sc
:Dl - :Nj Ka suht imelik mäng , arvestades seda , et mõlemad mansad mängivad üldjuhul kaitsest lähtuvat raskelt suruvat mängu . Aga ju siis täna anti käsk vabamalt võtta ja selline lahtine mäng tõi ka palju väravaid. Ja no Zach Parise :Vic , kui Devils ei suuda kuskilt mingit imeraha välja imeda (seda muidugi vaevalt , arvestades Kovy palganumbreid ) , siis võib ette kujutada missugune kauplemine suvel Parise üle lahti läheb .

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 17 Dets 2011, 10:58

schultz kirjutas:üle hulga aja siis sai kahte mängu lives vaadata
:Pi - :OT ja :Dl - :Nj Muljed siis neist mängudest on sellised et Pitsude mäng meenutas mingit sihitut ringijooksmist , nii kaitses kui ka rünnakul ja kui veel unustatakse vv puuri ette panna (sest Johnson ongi nagu mingi läbipaistev kummitus , millest kõik läbi lendab) , siis polnud lootuski täna normaalne resultaat kätte saada . 24 viskest 6 läbi :Sc
:Dl - :Nj Ka suht imelik mäng , arvestades seda , et mõlemad mansad mängivad üldjuhul kaitsest lähtuvat raskelt suruvat mängu . Aga ju siis täna anti käsk vabamalt võtta ja selline lahtine mäng tõi ka palju väravaid. Ja no Zach Parise :Vic , kui Devils ei suuda kuskilt mingit imeraha välja imeda (seda muidugi vaevalt , arvestades Kovy palganumbreid ) , siis võib ette kujutada missugune kauplemine suvel Parise üle lahti läheb .
Ma ei süüdistak ainult Johnsoni, kui kaitset poler siis ka vv raske midagi teha :) Ja kaitse oli teil tasemel tuletas :Wsh meelde.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
pinku
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas pinku » 17 Dets 2011, 12:11

Jah, seekord on adminil vahelduseks õigus :D Johnson on küll sõel, aga tema pole ainuke süüdlane. Kaitses augud. siin võib ju vabanduseks tuua, et Letang, Michalek väljas... aga , mis mind häirib, on tõsiasi, et ei eksi niipalju asendusmehed kui meie põhikaitsjad Orpik, Martin... Seejuures Martini tänavune vorm täielikult väljaspool arvestust.
PS. üks positiivne asi: Kunitzi mäng värava ees pp ajal :Up
Pilt

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 17 Dets 2011, 13:02

vaatasin eile ohtul kordusest seda 1:0 voitu :WJets yle. selle capsi manguga ma jain rahule, olid moned arevad momendid, esimese perioodi 12-15 minutil, kui tekkis teatud segadus kaitses ja seekord Neuvy oli tasemel ja hoidis meeskonna mangus, lisaks veel mingi osa 3ndast perioodist kui mingi 7-8 minutit laks hulluks run&gun manguks, seda aga molemalt poolt vaadatuna. tegelt oli molemal meeskonnal suht vordselt voimalusi ja VV tegid molemad super-esitused, koigest 1 vaike vahe, neuvy ei lasknud yhtegi varavat, Pavelec lasi mangu lopus Ovi'l 1 ara lyya, ja nii ta loppeski, 1:0 meile :)

lisaks Neuvyle, tahaks esile tuua veel 2 capsi mangijat, kelle esitusega olin ylimalt rahul: no1 noor D-man Orlov, iga manguga laheb jarjest paremaks ja kindlamaks, jube hasti liigutab litrit ja voimas slapper blue linelt (jarjest rohkem saan aru ja olen nous, miks Plak Orlovi juba pikka aega noudis Capsi). kuigi mulle vaga meeldib mike Green, kellel on koik need plussid olemas, peab tunnistama, et Orlov on kaitses sutsu kindlam. no2 Perrault, kes lendas mooda valjakut ringi, tegi head tood vastase tsoonis, ja oleks pidanud saama mangust kirja vahemalt 1 assisti, kui Laich poleks tema sootu pool-tyhjast varavast mooda loonud.

lopetuseks, vaga hea oli naha, et suurema osa mangust caps forecheckis winnipegi nende tsoonis, ja tegelt oli veidi tunda 3ndas, et Jets hakkab vasima. kogu meeskond tana uisutas ja liigutas jalgasid, see on moment, mida kogu aeg korrutatakse harrastaja tasemel mangijatele (move your legs), aga seda ABC peab vahel ka meie capsi mangijatele meelde tuletama, hoopis teine mangupilt.

Vasta