Detsember

Põhihooaja mängud kuude kaupa

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Re: Detsember

Postitus Postitas Sens » 28 Dets 2011, 14:23

Viimane mäng :Mt -ga avas ka paljude fännide silmad. Jeerum kui sitt on :OT tegelikult. :Face Väravavahte pole, rünnakut pole. Kaitse on veel enamvähem, aga kah kohati saamatu. Kui ikka soov on PO-desse pääseda, siis oleks vaja kiiremas korras ümberkorraldusi teha. Turrise vahetus ei toonud esialgu küll mingit sädet rünnakule. Paar skoorivat äärt oleks ikka hädasti vaja. Ja võiks Lehneri alt ülesse tuua. Andersson-i peale ei saa kahjuks panustada.
Ja muidugi vaadates seda kohtumist tekkis ka endal tahtmine karjuda: "Typical. Montreal Typical" (Kes HBO 24/7 viimast osa on vaadanud, saavad aru millest ma räägin).
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 28 Dets 2011, 16:31

Hullu hurooni huilged IX

Püha jeekim, no lôpuks ärkas ka Pens... ja kirjutas midagi. Selle üle vôib ainult näppu visata. Eks tal ole veidi ôigus jah, Huroonil on Pittsburghi mängude kajastamine veidi tahaplaanile jäänud, aga samas on ju Haapsalu linn neid Penguinsi poolehoidjaid täis, eks ma ole lootnud, et keegi ka midagi kostab. Aga vôta näpust, need seal on nohikutest ninaluristajad :Lol

Kui nüüd sellest mängust Carolina vastu midagi ohkida, siis ma ei jaga üldsegi mitte Pens...i optimismi. Teha 52 pealelööki, millest vaid 4 sisse lupsavad, on ikka parajalt mage. Arvutage ise see tabavusprotsent. Kusjuures Neali värav, mis mängu viigistas (Huroon oli selleks ajaks juba psühholoogiliselt habras), oli kobatsemise tipp. Kui liigas eksisteeriks kobakollide edetabel, siis see oleks kindlalt esimesel pulgal. Lisaks oli Carolina väravas keegi Peters, tundmatu suurus, aga Pittsburghi jaoks jälle parajalt ületamatu teoreem.

Ainult kolmanda kolmandikuga jäin rahule. See oli juba korralik mäng à la Penguins, mida oli nauditav jälgida. Aga jah, Peters oli selleks ajaks juba lai nagu piimjas lamelane. Kaua sa ikka suudad neid tühikargajaid tagasi tôrjuda.

Ma ei tea, kas ma julgen järgmist mängu - Battle for Pennsylvania - üldse jälgida. Sellise mänguga kargab Philly meid küll nagu kohioinast.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 29 Dets 2011, 17:34

Hullu hurooni huilged X

Ma ei tea, kas mul on luulud peal, aga iga kord, kui ma kedagi siin siunama kipun, esitab see siunatu järgmises mängus enneolematult kôva näitemängu. Pekksi mäng eila Minnesota vastu oli täielik chef d'oeuvre. Sellist Pekksi on ikka jube kaif vaadata. Vähe puudus, et Wild oleks shutouti saanud.

Eks muidugi kaitse aitas sellele ka kaasa. Ilma Weberita Nashville peaks teoreetiliselt olema parajalt haavatav, aga ônneks on neil Suter, kes vägesid juhib. Ja Suteri uus paariline, Milwaukee mees Josi asendab Weberit väga hästi. Suteri ja Josi vahel on ülihea üksteisemôistmine. Eelmine aasta, kui Suter oli pikemat aega väljas, langes Weberi tootlikkus märgatavalt, vaatame nüüd, kuidas Suter ilma Weberita tegutseb. Ma olen siin välja käinud, et nende kahe vahe on just see, et Suter jätkab samas vaimus, olgu ta kôrval Weber vôi mitte. Kahe viimase mängu pôhjal vôib öelda, et paar Suter - Josi on enamvähem sama tootlik.

Mäng ise oli vôitluslik, seda just Predsi poole pealt vaadatuna. Iga vaba litri üle vôideldi ja kui litter vaba ei olnud, siis pressiti mehiselt. Esimene kolmandik istus Minnesota enamus ajast oma tsoonis, niisamuti nagu viimasel kolmandikulgi. Vaid mängu keskel andis Preds neile hingetômbeks veidi hapnikku. Kahjuks ei olnud Predsi sihik just kôige paremini reguleeritud ja nii läksid kôik PP-d vett vedama. Pealelöökides jäi Preds jälle alla 25 - 35, see on neil juba kvaliteedimärgiks saanud. Kui saaks seda veidi timmida, siis oleks Predsi frontline juba päris ähvardav.

Craig Smith hakkab taas tuure üles vôtma. Vahepeal kippus talle môôn peale, mida oli oodata, sest juunioride vôi ülikooliliigas on mängude arv poole väiksem ja NHL on jôudmas just sinna piiri peale. Aga nii Detroiti kui Minnesota vastu tegutses Smith nii nagu hooaja alguses.

Teine mees, kel raud kuum, on eskimo Jordin Tootoo. Jälle koll kirjas, paar mehist hitti, paar karistusminutit ja Minnesota mängijail närvid krussis. Tuleb tunnistada, et sel hooajal on mees end taas leidnud. Hiljuti sai tal täis täpselt aasta ilma tulivett tarbimata (mäletatavasti veetis ta eelmised jôulud rehabilitatsioonikliinikus, et viinakuradit seljatada, pärismaalaste värk), vôib-olla on asi selles. Aga peaasi, et ta sama edukalt edasi jätkab.

Colin Wilsonil on samuti hea hooaeg. Eile küll punkti ei tulnud, kuid tema shootouti koll tôi vôidu. Vôrreldes eelmise hooajaga, milles ta pôhimôtteliselt oli Trotzile pinnuks silmas ja enamjagu auru kulus pigem sellele, et nagu mingi noor kukk tühja kireda, on mees see aasta märksa tasakaalukam ja pühendunum. Ning tulemused on head. Loodan siit Predsi suurimat punktitegijat.

Uus mees, Milwaukee vägilane Gabriel Bourque, oli omas elemendis justnagu mängiks ta ikka AHL-is, ehkki Trotz ettevaatlikkusest talle palju mänguaega ei andnud. Aga sellest vähesest piisas, et coachi nägu särama ja Hurooni mônusalt muhelema panna. Noorel kutil ei olnud absoluutselt miskit kammitsat ja nüüd kus Blake Geoffrion on jällegi Admiralsi saadetud (Trotzi kommentaar lakooniline - Geoffrion ei oma mingit tootlikkust), siis on Bourquel ülihea shanss end Predsi kinnitada.

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas flaier » 30 Dets 2011, 14:20

Lahing Pennsylvania pärast vol.2 oli väga hea ja sellist PO stiili meenutav pusimine igaljuhul. Kui on ikka Philly puhul märgata viimasel ajal seda, et kaitse ja rünne on teineteisest ikka väga kaugel, nii et sõida või murutraktoriga vahelt läbi, siis seekord hoiti üksteist ikka kenasti vaateväljas ja täideti tühjad kohad kenasti ära. Malkin muidugi purjetas ikka omaette, sellised mehed leiavad ikka selle tüki jääd, kus kedagi ees pole. Veel oli hea näha, et Couturier on oma Timoneni käest saadud obadusest ära taastunud ja uisutas ringi kui mees muiste. Terve tiim tegelt ikka võitles iga ruutjala jää pärast ja oli hea sellist küünte ja hammastega mängustiili näha. Eks Pinkude poole pealt ole vähe valus näha endiste tiimikaaslaste väravaid ja peale Jagri kolli neid keskmisi näppe oli ka telepildis kenasti näha. Bobs väravas tegi korraliku mängu, teine värav oleks tulnud ära võtta, liiga vara viskus ta liblikasse, aga paneks selle vähese mängupraktika süüks. Bob on nüüd Pittsburghi vastu 4-1-1 kõik võidud on tulnud Consolis. Hea mäng oli, purk Heinekeni selle puhul avada ja teiega kokku lüüa ei ole patust, cheers! :Õ
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 30 Dets 2011, 15:14

Hullu hurooni huilged XI

:Õ Flaier. Ega mul siin polegi rohkem lisada, pea on siiamaani paks nagu pagari kassil ja takkapihta sain Pittsburghist düsenteeria kah veel. Eriti valus oli muidugi see Jagri koll (Talboti oma ka veidi), vaat sellest oleks pidanud maksku mis maksab hoiduma. 0:10 peksa saada poleks ka nii karm olnud. Kole lugu.

Malkinilt oleks oodanud seda, et ta endast selle vinge looma välja ajab. Aga sellest viimasest purskest jäi vajaka. Ma ei kaota lootust, et ükskord see ikka juhtub, ma ei näe kedagi teist, kes vôiks Pittsburghi väepealikuks hakata. Armee on ju olemas, aga juht puudub ja nii paugutatakse järjekindlalt pôôsasse. Täitsa lôpp, milliseid olukordi ei suudetud realiseerida.

Philly oli eile koherentsem ja see tôi vôidu. Nad tahtsid lihtsalt rohkem ja said, mida tahtsid. Aga noh, järjekordne Pensilvaania taplus on kaotatud, aga sôda pole veel lôppenud!

Eile ütlesin Pens...ile, et kui Crosby peaks karjääri lôpetama, siis ma laseks Bylsma lahti ja paneks Crosby coachiks. Pittsburghil on materjali, millega vôiks son-of-Kalevit mängida, aga nad millegipärast ei tee seda. Alati ei saa ju halada, et vigastused jne. Vôi veel hullem - puudub Crosby. Justnagu oleks Penguins ainuke liigas, kel mehed laatsaretis lebotavad, enamusel mansadest on sama probleem. Viimased kaks hooaega (tegelikult peaks siia arvestama ka käesoleva hooaja, saaks kokku juba kolm hooaega) puudub mansal see nö. kannu drive. Play offi pääsemine on ju kôva sôna, aga kui ainult see ongi sihiks vôetud ja ei midagi enamat, siis kisub asi nutuseks.

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Postitus Postitas flaier » 31 Dets 2011, 10:23

Philly vanakesed trenni tegemas. Mäng ise peaks olema täna kl 22:00 meie aja järgi.

Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Postitus Postitas Sens » 31 Dets 2011, 13:59

:OT suutis järjekordselt pakkuda fännidele närvikõdi. Seekord siis jäeti esimese kolmandikuga 0-3 taha. Ikka selleks, et lõpuks 4-3 OT võit vormistada. :C oli ikka silmnähtavalt väsinud, aga ikkagi suutis päris ohtlikke momente tekkitada :OT värava all.
OT-s :C saadud 2 minutine karistus oli aga otsustava tähendusega. Kogu PP töötati, et kapten Alfredsson saaks oma karjääri 400-nda värava. Ja neljandal pealeviskel see ka õnnestus :Up :

Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend

Postitus Postitas Huroon » 31 Dets 2011, 15:45

Hullu hurooni huilged XII

St.Louis'e coach Ken Hitchcock vôib nüüd minna ja Barry Trotzi suvemajale Kanadas uue katuse panna. Miski selline kokkulepe nende vahel oli. Hitchcock ei saanud ka seekord Trotzist jagu, St.Louis hävis järjekordselt Nashville vastu. Shootoutiga küll, aga pähe nad jälle said. Kripeldama ajab see, et Preds ei suutnud regulaarajal vôitu vormistada ja rivaalile kingiti punktike. Aga Blues on praegu bravuurikas mansa, ega neid nii lihtne vôita pole, ajavad sôrad ja sarved hambad ristis vastu.

Madin nende kahe vahel oli järjekordselt vihane, nagu alati. Ja seekord korraldas Preds väga korraliku tulevärgi, pommitati igast vôimalikust asendist, seda va pucki üritati sisse toppida nii kepi kui jalaga (Predsi üks koll jäeti lugemata, kuna see väidetavalt pôrkus Legwandi uisust, isegi kui selle uisu ja kautshukijunni vahel oli ka Legwandi kepp, aga no jäägu neile tähtsatele tegelinskitele seal ekraanide ees see arvamus). Eriti meeltmööda oli see, et Predsi PK töötas nagu ôlitatult.

Weberi puudumist justnagu polegi tähele panna. Suter - Josi on väga üle prahi paar. Vara on veel muidugi siin midagi hôisata, aga kui nad nii jätkavad, siis peab Weber oma tulevase kontrahti läbirääkimistel ettevaatlik olema. Kui seda kontrahti muidugi tuleb, hetkel on Predsi prioriteet Suter ja vôib juhtuda, et Weber kaubeldakse üldse ära.

schultz

Postitus Postitas schultz » 02 Jaan 2012, 11:40

Aasta siis saigi otsa ja mansadel saab varsti pool hooaega läbi . Rebimine käib päris armutu ja kõigil on olnud , nii tõuse kui mõõnu . Ja muidugi vigastused , mis kõiki meeskondi kimbutavad .
PO kohale on veel kõigil võimalusi tõusta , kuigi :East on oma lootused vist ikkagi kaotanud :Ny ja :Cr , samuti :West :Ed , :A ja hooaja stabiilne punane latern :Cbj
Et tänase seisuga oleks siis PO paarid järgmised :
:Nr vs. :OT
:B vs. :WJets :shock:
:Fl vs. :Nj
:Ph vs. :Pi :Sc

:Ch vs. :Dl
:Vn vs. :Ns
:La vs. :Sl
:DT vs. :Mn

Ma kohe tahaks väga loota , et nii need paarid ei jää :D Kindlasti veel keegi tõuseb ja keegi kukub kolinal .

Vasta