Jaanuar

Põhihooaja mängud kuude kaupa

Moderaator: Huroon

Devil

Re: New York Rangers

Postitus Postitas Devil » 19 Dets 2011, 19:48

NYR mangumees Brad Richards on kenasti klubisse sulandunud ja kiusav vastaste väravavahte päris hoolega. Kohtumises Phoenix'iga tõi Richards'i imeline värav 0,1 sekundit enne normaalaja lõppu NYR 3-2 võidu.

Väravat saab imetleda siit: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... _o_qtG7GFk" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Postitusi: 472
Liitunud: 21 Veebr 2010, 14:48
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks

Re: Chicago Black Hawks

Postitus Postitas kane » 01 Jaan 2012, 22:44

Vahepeal paar mängu jälle mängitud. Kõigepealt saadi kodus tappa :La-lt 0-2. Quick oli LA väravas fenomenaalne ja lõpus kui LA oma väravad ära lõi, said nad ka momentumi enda kätte ja Hawks oli lõpus juba väga mannetu.

Järgmine mäng oli aga parem! Hawksile sõitis külla igipõline rivaal :DT . Mäng kulges peamiselt nii, et Hawks tegeles surumisega ja Det vasturünnakutel nõelamisega. Det juhtis nii 1-0 kui ka 2-1, aga tänu Johnny Toewsile, Hossale ja Seabrookile, kes kõik korra lambi põlema panid, tuli ka ülimagus 3-2 võit. Müts maha Detroidi kapteni, Lidströmi ees, kes tegi samuti väga hea mängu ja päästis nii mitmelgi korral punatiivad. Hetkel siis Chicagol 52 punni koos ja endiselt ollakse tabeli tipus :ThumbUp

Viimastes mängudes on Hawksil väravas jällegi Corey Crawford, kes näitab kohati sama head mängu nagu eelmisel hooaja POs :Vn vastu.

GO :Ch GO

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Postitusi: 4391
Liitunud: 19 Dets 2010, 03:03
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins
Asukoht: Breizh ma bro

Jaanuar

Postitus Postitas Huroon » 02 Jaan 2012, 17:18

Hullu hurooni huilged XIII

Preds alustas uut aastat kohe 1. jaanuaril ja alustas hästi. Calgary vastu saadi vôit, Huroon on häppi ja Preds kindlustas veidi oma positsiooni tabelis. Tahaks siia lisada, et uuel aastal uue hooga, lootes, et ma oma sonimisega neid jälle ära ei nea. Sest sellist andmist, nagu nad esimesed kaks kolmandikku tegid, ei mäleta jumal teab mis ajast. Mansa oleks kui uuesti sündinud, liinid tegutsesid nagu ôlitatult, juleti lôdva randmega pealelööke teha ja üleüldse lammtasid nad nagu mehed muiste. Samas viimaseks kolmandikuks seda bravuuri enam ei jätkunud, Calgaryl lasti vabalt ja valutult tegutseda ning kolmeväravaline edu sulas mängu lôpuks üheväravaliseks. Huroon oli selleks ajaks jälle Seewaldi kandidaadi staadiumisse end pööranud. Aga ônneks suudeti läbi higi emptynetter saada ja end päästa.

Jordin Tootoo oli taas see mootor, kelle tegutsemine masinavärgi käima tômbas ning kahele väravale kaasa aitas. Mitu mängu mingi müstilise gripiga eemal olnud Kevin Klein tatsas nagu elevant portselanipoes, tulemuseks koll ja sööt. Kahtlustan, et Trotz korraldas Kleini puhul pigem mingi näitemängu ja hoidis meest viimasel ajal healthy scratchina, ehkki avalikkusele söödeti ette legendi enneolematust gripihoost, mis mehe horisontaalseks langetas. Kleini esinemine enne ootamatut haigestumist oli nimelt väga niru. Eile paistis, et sellest oli kasu. Ja loomulikult imponeeris Sergei Kostitsyn, kes tegi kübaratriki. Tema plahvatust on kôik pikisilmi oodanud, sest tema tänavune hooaeg on eelmise hale vari, senini on ta suutnud keskmiselt ühe pealelöögi mängu kohta sooritada, väravatest vôis vaid und näha. No äkki nüüd sai paisu tagant valla. Niisamuti see liin Kostitsyn-Fisher-Hornqvist, mis senini on koolnukaamete nägudega ringi tuianud, aga eile said kolme peale kokku näe kuus punni.

Igatahes olin ma öösel meeldivalt üllatunud Predsi üle, sest just Calgary on see mansa, kelle vastu nad alati hirmust kangestunud kipuvad olema. Loodan, et Manalamees, kes esimest korda Nashville punti lives kaes, jäi rahule. Cheers!

NYRangers

Re: New York Rangers

Postitus Postitas NYRangers » 03 Jaan 2012, 04:34

Iihaaa !

Rangers võitis siis Winter Classicul Flyersit ( :P ) 3:2
Läksid alguses 0:2 kaotusseisu kuid Ruppi 2 väravat ning Richardsi värav tõid võidu !

LETS GO RANGERS !!!

Kasutaja avatar
rio
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 541
Liitunud: 20 Veebr 2010, 11:39
Lemmik NHL-i meeskond: Calgary Flames

Re: Jaanuar

Postitus Postitas rio » 03 Jaan 2012, 06:47

:OT mängib ikka kindla tsenaariumi järgi :) lasta vastane algul eest minema siis viigistada ja OT viskab Alfredsson PP värava, ma nagu olex seda 3 päeva tagasi näinud kuskilt :)
Pilt

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1218
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: Jaanuar

Postitus Postitas Sens » 03 Jaan 2012, 13:31

Jah, see vana plaat hakkab juba tüütama. Ootaks ikka kindlamat mänguesitust kohe algusest. Positiivse poole pealt, aga on see, et viimastes 5-6 mängus on :OT ikka domineerivamaks pooleks platsipeal. Skoorijad on puudu ja PP ja PK sakkivad. Suudab ka :VV lasta siis sisse mõned lihtsamad väravad. Moraalselt on aga meeskond tugev. Suudavad mängida ka aukudega kaitses. Gonchar ja Phillips olid mõlemad väljas eelmises kohtumises. Seega Kuba ja Karlsson üle 30 minuti mänguaega. :shock: Karlssonilt jälle 2 söötu. Kui ta ei ole vähemalt Norrise kolme kandidaadi seas, ma solvun. :)
Aga vajalikud 2 punkti jälle. Paraku see kuu võib osutuda otsustavaks PO rallis :OT jaoks. Järgmine kohtumine on "must win" :Tampa vastu. Siis aga: :Ph :Ph :Pi :Nr :Mt Siis jälle 2 "must win" kohtumist : :WJets :To Ja siis kuu lõpp: :Sj :A :La :Px :B :Face Mängukava koostajatel oli ikka mingi vimm :OT vastu. Kui nad nendes 13-s mängus püsiksid 0.500 peal oleks ideaalne.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Postitusi: 472
Liitunud: 21 Veebr 2010, 14:48
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks

Re: Chicago Black Hawks

Postitus Postitas kane » 03 Jaan 2012, 14:55

Õlid, õlid ja need krdima õlid on need, kes Hawksist amatöörklubi mulje jätavad. Ei tea kas Edmontonis saadud 2-9 saun oli Hawksi poistel juba ununenud ja seepärast ei olnud neil tahtmist fännide rõõmuks nüüd ise :Ed purustada või arvasid mängijad, et kui sa võidad :DT siis õlide võitmine peaks tulema nagu muuseas, sest nad oli ju 7 korda järjest võõrsil tappa saanud. Kõik seeriad saavad ükskord oma lõpu nagu Pens... kunagi ütles ja nii ka läks.

1. periood oli veel ok, :Ed vv lasi Toewsi väga pehmel löögil üle väravajoone libiseda ja 1-0 hawksile. 2. periood hakkas aga juhtuma. Kõigepealt rammis Carcillo väga koledalt seina Tom Gilberti (tõenäoliselt tuleb siin miski 10 mängu keeldu Carcillole, õige kah) ja :Ed sai 5. min major penalty, mille jooksul lõid nad kaks väravat. Väga masendav oli just see teine, kus kohtunikud ei märganud, et Hjalmarssonile pandi hokikepiga näkku ja sel ajal kui ta end püsti ajas kasutasid õlid tema tuikuva oleku ära ja panid mingi viskepoisi teele ja Crawford puterdas selle nii tähtsal momendil ikka endale sisse. Paar minutit hiljem mäng viigistati ja sellega arvas :Ch et mäng sai mõneks ajaks läbi :Face .

Lohaka kaitsetegevuse tõttu said õlid 4-2 ette, mingi hetk sai Hawks 4min power-play, aga see oli nii mannetu, et omad fännid hakkasid juba "Booooo-tama", ma oleks ka. Tundus, et võib striimi kinni ära panna kui just siis Jimmy Hayes, 4. liini äär, kes alles teist korda NHLi mängus jääl käis, ühe tagasi sai. Alles jäänud 4 min jooksul hakati lõpuks mängima ja rünnakuid genereerima, isegi Patrick Kane oli lõpuks oma pohmakast lahti saanud ja proovis mindagi ette võtta, paraku proovimiseks see jäigi ja 3-4 me tappa saime.

Tänan Johnny Toewsi, Jimmy Hayesi, Duncan Keithi, Nick Leddyt ja Marian Hossat. Teie olite ainsad, kes seda mängu tegelikult ka võita tahtsid. Teie auks tõstan ma täna :Õ

Go Hawks!

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 621
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik NHL-i meeskond: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: Jaanuar

Postitus Postitas kukoc » 04 Jaan 2012, 19:09

:DT @ :Dl 5-4

Mäng algas :DT korralike üritustega aga Lehtonen pani hullu. Arvasin, et seekord seda lukku lahti ei murta aga siiski :D . Tänu 2. liinile tehti Lehtoneni ja :Dl meel mõrudaks. Esmalt paugutas Filppula suht tühja väravasse, Hudler Zetteri löögist uisu põrkega ja Hudleri 2 koll ilusast kokkumängust. 1 perioodil sai ka :Dl Eriksson litri Howardi selja taha. Korralik :DT pläk, lasti Loui-l uisutada vabalt.
2 kolmandikul jätkus siis hull andmine. Kohe alguses nõelas J.Benn, pea 3 mintsa hiljem tegi Cory Emmerton seisu jälle heaks. 3,5 mintsa hiljem paugutas oma esimese selles mängus Ryder ja jälle põnevust kui palju. Üle 4-ja minuti hiöjem said ka :DT 1. liini mehed punktid kirja, Datsyuki( :Up ) eeltööst lõi Franzen seisuks 5-3. Enne kolmandiku lõppu paugutas Pardy siniselt joonelt posti, õnneks :).
Viimasel kolmandikul jõudis veel sihile Ryder. Lõpp läks päris teravaks aga rohkem sihile ei jõutud. :DT läks paar üritust ka tyhjast väravast mööda.
Hea mulje jättis Gustav Nyquist. Väga kiire, hea liikumine ja võitluslik. Sai ka oma esimese NHL punkti kirja. Ise mõtlen, et Babcock võiks teda proovida koos Datsi ja Franzeniga, Bertuzzi jääb kuidagi aeglaseks.
Howardil nüüd koos 24 võitu, järgnevad Rinne ja Fleury 19. Datsyuk res. tabelis 13-nes, 40 silma (12+28).

:DT koos nüüd 51 silma. Divisjonis 2, confernces 4 ja liigas 3 koht :) Ütleme nii, et kõik on väga hea :Up

Järgmine kohtumine laupäeval :To ja siis pyhap. :Ch :Õ

GO WINGS GO!!!!

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1218
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:35
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators
Asukoht: Harjumaa

Re: Jaanuar

Postitus Postitas Sens » 05 Jaan 2012, 19:19

Paistab jah ,et seal pole inimestel muud teha,kui mingi mõttetu hääletamisega tegeleda. Tänasest on :OT maailma parimad koos ja alles siis :Pi . Vot tak Huroon

Üks asi on selge. Ottawas elavad NA usinamad ja tublimad hääletajad. :D Mille muuga saaks põhjendada All-Star hääletuse lõpplikut rivistust:
Ründajad
1. Daniel Alfredsson :OT
2. Jason Spezza :OT
3. Milan Michalek :OT
...

Kaitsjad
1. Erik Karlsson :OT
....

Kahju, et Sergei Goncharil jäi mingi 11000 häält puudu, et tõugata teiselt kohalt Dion Phaneuf-i. Oleks kogu viisik olnud :OT oma.
Paistab, et hääletuse alla lähevad ka stardi-koosseisud, aga oleks igati stiilne kui ühel pool keskjoont alustaksid:
Michalek-Spezza-Alfredssom
Karlsson-Gontchar
Tim Thomas

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=6100 ... hl-rxl-twt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Pens...
MVP
MVP
Postitusi: 470
Liitunud: 14 Veebr 2010, 13:52
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Jaanuar

Postitus Postitas Pens... » 05 Jaan 2012, 19:48

Tegelt võib ju rahule jääda, pittsil on 6 meest pildil, kõik peaks ka all star-i saama! Ottawa inimesed on tõesti väga aktiivsed olnud, mis on igati tervitatav, kes siis ei tahaks oma mehi alustamas näha, nad ju võiks kah vahel sära saada :) nali!
Pilt

Vasta