Veebruar

Põhihooaja mängud kuude kaupa

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Philadelphia Flyers

Re: Veebruar

Postitus Postitas flaier » 19 Veebr 2012, 00:08

Enne Philly ja Pittsi mängu ma justkui soigusin, et kui saaks punkti kätte oleks hea. Ei saanud, seega ei ole hea. Mis siis ikka, tuleb au anda võitjatele, see mäng oli nende päralt. Vaatasin otse, ja noh ei olnud mängus niipalju vahet kui skoor näitas, aga just seesama viga või mantra mis on meid vaevanud juba kuu aega või rohkemgi sai määravaks. No ei saada oma kaitsetsoonist litrit välja, ikka tahetakse teha miskeid ime passe, aga ei lööda tsooni puhtaks, aisigu (iceing) hinnaga kasvõi. Bryz on ka kui sõel, oleks ta täitsa põhjas, saaks Leightoni üles tuua, aga ta raip teeb ikka mänge kui vahelduvool, hea-sitt ikka kenasti vaheldumisi. Siin ei ole miskit vaielda ja kohtumehi süüdistada, Pingviinid ise tegid oma võidu ära ja kogu lugu. Ei miskit kahtlust. Huroon muidugi saab siin hõisata, aga kindlasti ta mäletab seda " Philly sucks! " omaenda loosungit, seega seda saab temalt kindlasti suvel selle asja väljahõikamist 1:1 vastu uuesti kuulata, kui temas niipalju meest on muidugi sel hetkel. Igatahes, Pittsburg võitis, selle pääle ma teen välja väikesed veinid. Cheers Pens ja pinku!
Pilt

Kasutaja avatar
o76
top line
top line
Lemmik NHL-i meeskond: Washington Capitals

Postitus Postitas o76 » 19 Veebr 2012, 13:48

ma nii lootsin, et saame tampast jagu, 2 pts ja ilusti 8ndaks idas, aga saime hoopis 1:2 kaotuse. tore oli naha green tagasi, loomulikult pole see veel vana hea no52, mangis enda kohta vaga vahe aega ja on veel pisut roostes. mulle meeldis capsidest koige rohkem Brouwer ja yleyldse on ta ilusti juba meeskonda sisse sulanud. vokoun tegi paris ok esituse v.a. 1ne varav, samas parast seda tegi ta moned vaga vinged torjed.
ovi voeti kinni korralikult, lisaks oli tal suht sitt paev ja nii ta kuivale jaigi. capsi anti-kangelane oli tana vaieldamatul Hendricks, mitu korda yritati teda viia loogile, tema puterdas litri ara ja ei yhtegi pealelooki, lisaks kinkis veel Stamkosele ilusa voimaluse 1 vs 1 vv-ga, mille viimane ilusti 2:0 seisuks ara realiseeris.
yldjoontes oli mangupilt capsil ok, aint et jama on selles, et meil oleks hadasti vaja mingit 3-4 mangulist winning streaki et ennast korralikult PO pildile saaks.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 19 Veebr 2012, 14:08

flaier kirjutas:Huroon muidugi saab siin hõisata, aga kindlasti ta mäletab seda " Philly sucks! " omaenda loosungit, seega seda saab temalt kindlasti suvel selle asja väljahõikamist 1:1 vastu uuesti kuulata, kui temas niipalju meest on muidugi sel hetkel.
Ära sellepärast muretse - Huroonis on meest rohkem kui sa arvata vôid. Muretse parem selle üle kui see meievaheline 1:1 seis suvel tekib. Penguinsi pooldajana ei saa seda mulle pahaks panna, et minu jaoks Flyers sakib. On kogu aeg sakkinud ja jääbki sakkima, kuna Philly on Pittsburghi igirivaal. Kogu lugu.

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 20 Veebr 2012, 10:55

:Fl vottis ilusti minu palvet kuulda, ja sai 3nda kaotuse jarjest. Selanne on ikka hull vana, 41 aastat ja liigub kuskil 30G graafikus. kus juures Ducks on teinud vinge tousu ja PO ei ole enam kaugel. 4-5 pts on vist vahe 8nda kohaga.

:WJets aga vottis kolmanda voidu jarjest ja nyyd oleme juba 10ndal kohal idas, kuigi paar mangu on varuks.

Kasutaja avatar
vuudi
top line
top line
Lemmik NHL-i meeskond: Winnipeg Jets

Postitus Postitas vuudi » 20 Veebr 2012, 13:27

:WJets kuus kodumängu, loodame et Pavelec ei sleep siis hoiame sellest 8-9 kohast
kinni ...........

o76 ;)

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 21 Veebr 2012, 08:56

ma motlesin tana kordusest oist mangu vaadata, aga 0:5 on liiga masendav. vaatan ohtul parem naisega mingit seriaali ntx :)

schultz

Postitus Postitas schultz » 21 Veebr 2012, 10:40

see eest mina vaatasin ja sõna masendav on pehmelt öeldud , 17 pealeviset Capside poolt on ise juba paras näitaja , samuti polnud kaitset ollagi , sama kehtib ka Vokouni tegevuse kohta. Kuidagi uskumatult armetuks on see mansa jäänud kellele ma põhihooaja võitu ennustasin , muidugi on veel võimalus , aga sellise mänguga pole mõtet küll sinna PO minna .

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas admin » 21 Veebr 2012, 12:54

schultz kirjutas:see eest mina vaatasin ja sõna masendav on pehmelt öeldud , 17 pealeviset Capside poolt on ise juba paras näitaja , samuti polnud kaitset ollagi , sama kehtib ka Vokouni tegevuse kohta. Kuidagi uskumatult armetuks on see mansa jäänud kellele ma põhihooaja võitu ennustasin , muidugi on veel võimalus , aga sellise mänguga pole mõtet küll sinna PO minna .
Aega veel veidi on aga sellest vähe tolku, kuna see hallpää seal eesotsas ei suuda neid tolvaneid mängima panna.
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
o76
top line
top line

Postitus Postitas o76 » 21 Veebr 2012, 13:27

nyyd ma sain aru, mis pt oli kaotusel. tana ohtul on CSKA ja Real Madrid, ning seega ei ole kysimust, kas vaadata kordust "Totaalne Suhkam in Carolina, ehk et kuidas mangida kui tahad juba mai kuus suvepuhkusele" voi siis vahelduseks jalkat vaadata.

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 24 Veebr 2012, 12:13

Hullu hurooni huilged XX

Merde. St. Louis punnitas lôpuks viiendas omavahelises kohtumises Nashville vastu vôidu välja. Shootoutiga ja see juba kolmas nende vahel sel hooajal. Hitchcook vôib seega vabalt päikese käes peesitada ja Trotzi maja katusepanemise lôpetada. Kuulu järgi olla need kaks omavahel ära leppinud ning suudavad nüüd juba üksteisele otsa vaadata.

Preds esitas järjekordse "no balls whatsoever" etteaste. Ei saa mina aru, mis kuramuse tuhin neil aeg-ajalt peal käib niisuguseid nürisid mänge teha, aga nii see kord juba on. Sellegipoolest on mängud Bluesi vastu igati pônevad, täis ahastavat traagikat ja joviaalseid purskeid. Kahju ainult, et Blues jälle ühe punkti vôrra kaugemale nihkus, aga mänge on veel piisavalt ees, et neil ükskord tagumikust kinni saada.

Roman Josi, kes on paaris uue Predsi Hal Gill'iga, oli üle jää mees. Tundub, et nende omavaheline mäng sobib nagu rusikas silmaauku. Tasa ja targu mängiv Gill balansseerib ideaalselt Josi ülemeelikuid kepslemisi, vôimaldades viimasel keskenduda äkkrünnakutele, mis eile tôid ilusa kolli. Colin Wilson on see hooaeg väga stabiilne ning teel oma isikliku punktirekordini. Môlemad - Josi ja Wilson - on päris kindlasti Predsi tulevikutrumbid. Julgeks isegi kobiseda, et kui Josi jätkab oma arengut praegusel trajektooril, siis läheb Weberi vôi Suteri ahter varsti kuumaks. Neil juba praegu kerge mania grandiosa peal, ei imesta kui GM Poile ühe neist lôpuks ära kaupleb.

Vasta