2015-16 Fantasy Liiga Yahoos

Fantasy hokiliigad leiab siit

Moderaator: Huroon

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Phoenix Coyotes

2015-16 Fantasy Liiga Yahoos

Postitus Postitas koiott » 19 Sept 2015, 13:46

Jätkan sama liigaga, uuendamise kutsed saadetud, mõned juba reageerinudki :Up
Need, kes ei ole reageerinud said meili vist oma yahoo kontole, mida ilmselt liiga tihti ei külasta. Vaadake sinna.
Kes tahab kampa, keda eelmisel aastal polnud (Kane?), saatku mulle oma meiliaadress, sinna saan kutse saata.
Hetkel drafti aeg reede, 2 oktoober, kell 21.00. Kui tundub, et midagi peaks muutma (statse rohkem, mehi rohkem vms.) andke teada.

Kasutaja avatar
Sens
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Ottawa Senators

Re: 2015-16 Fantasy Liiga Yahoos

Postitus Postitas Sens » 19 Sept 2015, 19:50

Saada mulle: sens@jaahoki.com
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks

Postitus Postitas kane » 19 Sept 2015, 19:54

Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Lemmik NHL-i meeskond: Boston Bruins
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 20 Mär 2016, 19:35

trahteris oli mulle nurgalauale jäetud kiri,mis küsis: mis on sinu vastus pro fantasys? kuna ühe lausega on keeruline vastata,vastan siin.alustades sellest,et pros on päris palju mehi rosteris ja selliste konkreetsete ülesannetega ka,siis mul on 18 ründajat,7 kaitsjat ja hetkel 5 väravavahti.seda,et mul jouline punt vastas on,teadsin muidugi.nädala algus oli kesine,assistidega jäin kohe 1-7 taha,väravavahid ka ei pidanud.kuni neljapäevani oli suht pohh,sest reede pidi juba minu oma olema :D muli oli reedel nimelt 5 härga rohkem platsile saata.neljapäeva seisuga oli kogunenud 4 väravat selle 25se kolhoosi peale,mida on natuke vähe.no ega Pensil neid väravaid ka suurt rohkem polnud :) niisiis reedel pidi tulema midagi head loodetavasti.tuli 0 väravat,0 assisti ja +/- miinus 6.siis jäi loota veel laupäevale,kuna siis oli ka enamvähem kogu koosseis areenil tegusid tegemas.ainuke asi,mida ma vajasin,olid väravad.ja see tuligi.1 värav,kaitsja alec martinez bruinsi vastu.laupäevale lisas ponevust ka :VV valik.üks valik langes keith kinkaidile,kes oli suht sitt olnud,aga kolumbuse vastu.rask kingzi vastu ja greiss starsi vastu voorsil midagi head ei lubanud,seega jätsin pingile.kinkaid lasi muidugi enamuse kohe sisse ja vahetati välja.GAA 6,04 ei ole väga hea eks ole.niisiis oli mul koos 6 mängupäevaga 5 väravat,millest 2 kaitsjate arvel.suhekorraldajaid on mul rosteris 2,kvaliteetsed kusjuures- cody mcleod ja tom wilson.nad votsid endale toovaba nädala,2 peale 2 PIM.ka seda on natuke vähe.18st ründajast 6-l ja 7st kaitsjast 4-l on kirjas nullirida.nii on natuke keeruline kedagi voita.aga ma proovin viigi välja venitada :D :Õ
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 03 Sept 2016, 13:20

https://yho.com/nhl?l=8493&k=47ab8733c5 ... c92073d5b8" onclick="window.open(this.href);return false;

see on link uue hooaja delfi pro liigaga liitumiseks.puudu on sealt môned meie omadest,kuna varem polnud neile teada antud.tegu on ühe eesti tasemelt kôrgema liigaga,kuna seal on juba kukoc,Pens...,kane,koiott,rio.delfiinikutel on timm,freddy,sten,elmo ja teise aasta rookie.ja nende 3 esimest nime on arvestatavad tegijad.pange kirja,kes veel kirjas pole.soovitan
:Õ
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks

Postitus Postitas kane » 03 Sept 2016, 23:13

Koiott võiks taaselustada ka foorumi liiga. Oktoober pole mägede taga :)
Pilt

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas koiott » 04 Sept 2016, 16:56

Jaa, peaks käima lükkama jah. Teeme see aasta siis keerulisema? Rohkem mehi ja kategooriaid?

Kasutaja avatar
koiott
Hall of Fame
Hall of Fame

Postitus Postitas koiott » 04 Sept 2016, 19:05

Liiga uuendatud - logige sisse ja vaadake üle. Link peaks see olema: http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/17936

Positsioonid siis seekord:C, C, C, LW, LW, LW, RW, RW, RW, D, D, D, D, D, Util, Util, G, G, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR+, NA
IR siis IR listis olevatele mängijatele, IR+ alla saab panna lisaks IR mängijatele ka DTD mehi ja NA on AHLi vms. saadetud meeste enda käes hoidmiseks.

Punkte saab selliste asjade eest: Goals (G), Assists (A), Plus/Minus (+/-), Penalty Minutes (PIM), Powerplay Points (PPP), Shorthanded Points (SHP), Game-Winning Goals (GWG), Shots on Goal (SOG), Shooting Percentage (SH%), Faceoffs Won (FW), Hits (HIT), Blocks (BLK)
Wins (W), Goals Against Average (GAA), Saves (SV), Save Percentage (SV%), Shutouts (SHO)

Panin huvi pärast ka shooting % arvestuse sisse. Ma ei ole näinud, et seda palju kasutatakse aga võiks ju proovida? Muu suht tavaline värk.

Kommentaare ja mõtteid?

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Kontakt:

Postitus Postitas manalamees » 04 Sept 2016, 22:36

minu meelest sobib vägagi hästi.väheke rohkem nuputamist ja vigastuste/jamade suhtes inimsôbralik.annan oma ônnistuse sellele variandile,koiott :Up
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Huroon
Legend
Legend
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Postitus Postitas Huroon » 18 Sept 2016, 23:22

Väga fine. :Up

Vasta