Delfi mõttehiiglaste sähvatused

Muidu huvitavat, mida võiks teistega jagada
Kasutaja avatar
kane
MVP
MVP
Postitusi: 464
Liitunud: 21 Veebr 2010 14:48
Lemmik NHL-i meeskond: Chicago BlackHawks
Asukoht: Tartu

Re: Delfi mõttehiiglaste sähvatused

Postitus Postitas kane » 30 Mai 2013 16:14

Aa, see on Pens... :D

Postimees, Õhtuleht, Delfi. Mingit vahet pole, kommenteerijad on sama IQ-ga. Lugesin ka täna huvipärast neid sellest teemast inspireerituna ja ei pidanud kahetsema.

NHL is best of the best 6 tundi tagasi
konverentsi finaalist on asi marsi kaugusel !!! Hetkel käib Stanley Cup Playoffs 3 round. Seabrook lõi värava ka kusagil 3 minutit enne normaalaja lõppu, kuid seda ei loetud. Peakohtunik jääl ei näinud, et Chicago läks litriga väravale peale ja andis vile, sest kaks meest jagelesid poordi ääres. Seabrook ei kuulnud vilet. Vile oli mõni sekund enne värava löömist.
Chicagao väravavahte koolitab Vladislav Tretjak. 2003 valis Chicago Corey Crawford-i endale. Alates 2005 on ta ka mängida saanud, vahelduva eduga. Selle hooaja Playoffs-i save % on aga lausa uskumatult kõrge .938 !!! See on tase. Penguins-idel on vastu panna TomasVokoun kelle selle aasta playoffs save % on .941. LA Kings-idel aga lausa ulme Jonathan Quick selle aasta playoffs save % .948 !!! Maha jääb pisut Tuukka Rask, kelle selle aasta playoffs save % .928, kuid ka see on uksumatult kõrge ja save % võib veel ka muutuda järele jäänud mängude jooksul.
Kuid üks on kindel, et sel aastal otsustavad Lord Stanley Cup-i saatuse väravavahid. Kõik meeskonnad on alates playoffs-i esimesest ringist olnud suhteliselt võrdsed. Kahju on Anaheim Ducks-idest. Chicago Blackhawks-idel olnuks neist ilmselt kõvem vastane olnud, kui Red Wings. Ducks-idele ja Red Wings-ide omavaheline heitlus vääriks aga Stanley Cup finaali.

ka 5 tundi tagasi

mis te siin jahute, tulge parem punti jaahoki.com!

gunner 2 tundi tagasi

Mis seal jaahoki.comil selle hurooni segast juttu ikka lugeda.Midagi mõistlikku ta seal veel suust välja pole ajanud, kohe näha, et spordikauge inimene.

:shock: :?

Ma ei tea, kes seal meie foorumit reklaamib, aga ma loodan, et ta edaspidi väga ei reklaamiks. Pärast tulevadki siia :o
Pilt

Kasutaja avatar
Pens...
MVP
MVP
Postitusi: 469
Liitunud: 14 Veebr 2010 13:52
Lemmik NHL-i meeskond: Pittsburgh Penguins

Re: Delfi mõttehiiglaste sähvatused

Postitus Postitas Pens... » 30 Mai 2013 18:08

:Lol :Lol :Lol :Lol

Flaier kes muu!
Pilt

Vasta